21
  • Purga
    #21
    Ekkora buziságot!
    Kellenek a véres, brutális, lövöldözős játékok, csak nem tonna számra! Azt kérdezitek miért?
    Mert, kell, hogy az ember kiélje magát az ilyen játékokon is és szórakoztassa, ha ilyen kedve van, pláne ha ideges, feszült.
    Az én véleményem az, ha betiltják az ilyen játékokat, akkor kezdhetünk félni az utcán, mert szegény emberke nem tudott otthon JÁTSZANI!!!
  • SonicBoom
    #20
    "Az, hogy mi tetszik az embereknek ezekben az alkotásokban, egyelőre talány..."

    na hát ezt sokmindenre el lehet mondani, de mégsem tiltják vagy üldözik (bár kellene :), pl. Mónika show.
  • kecskeszeme
    #19
    Szerintem a korhatáros karikázás sem az igazi. A kisgyerekek direkt arra mennek, hogy olyan filmeket/műsorokat nézzenek, amiknél a karikában a lehető legnagyobb szám van... Inkább valami gyerekzár-félét kéne a tv-kbe integrálni, plusz egy külön jelet a műsorok mellé, ami a korhatárt kódolja: ha be van kapcsolva a gyerekzár (azaz a gyerek felügyelet nélkül nézi a tv-t), akkor a korhatáros műsorokat - a beállított korhatár szerint - nem jeleníti meg a tv-készülék.
    Ennyi.
  • Sheltem
    #18
    "Amúgy érdekes, hogy most pl. hirtelen a Tom&Jerry-t is betiltják"

    Ezt hol olvastad? LOL linket légyszi... Ha a Tom és Jerry-t betiltják a buta németek akkor mi a helyzet például a kengyelfutó gyalogkakukkal? :) Az legalább olyan "brutális". Istenem de szánalmas egy nép, már akkor röhögtem rajtuk x év(tized)e mikor bevezették a motoroknál a 100Lóerős limitet.

  • remark #17
    Szerintem a Hiradoban nem az a legrosszabb, hogy hullakat mutatnak. (Vagyis hat egy gyerek szamara az.)
    A Hiradoval az a baj, hogy "egyeni" ertekitelet alapjan szelektalt hireket adnak le. Es sajnos sokan nem jutnak el odaig, felnottek sem, hogy felfogjak: a vilag nem olyan a valosagban mint amilyennek a Hirado azt lattatja.

    (Egy visszavont hozzaszolast miert nem lehet ujra elpostolni itt az sg-n?)
  • remark #16
    A reklamok alatt is kellene legalabb egy 12-es karikanak kint lennie, hiszen a reklamokban olyan dolgok vannak amiket egy gyerek nem tud szuloi segitseg nelkul ertelmezni. Ez teny. Megis szabadon lehet reklamozni minden szart, beleertve a haborut. Igen-igen, a hadsereg egyre tobbet reklamoz Hollandiaban a TV-ben is, es az ujsagokban is. Tiszta amerika. :-(

    De a Hiradot is korhatarhoz kotnem, de legalabb 30 eves korhatarhoz. Az emberek tobbsege ugyanis "szuloi segitseg nelkul" nem fogja fel hogy amit a hiradoban lat, az kabitas...
  • Mike at home
    #15
    indexre a Tom és Jerryt
  • Mike at home
    #14
    gondolom aki mondjuk Postalozik kicsit Németo-ban, elkapják és megy a sittre, ehehe
  • Antiga
    #13
    persze magyarországon mit tiltanak be ?? a CSét ? azt már betiltották mert "nagyon véres öldöklős és bűnmcselekményre indít játék" az a bűncselekmény hogy a kommandósok lőnek a bombás terroristákra ...:D:D vagy a túszmentés... azt meg nem tudjuk hogy mit tiltottak be... egyre nagyobb adag szart kevernek..
  • Wittgen
    #12
    Tudjuk mit olvastunk, viszont csak egy lépés, hogy azok is fenyegetve érezzék magukat, akik 18+os progikkal nyomulnak, nemcsak betiltottakkal.

    Egyébként nem tudom, szerinted mi rosszabb? Az, hogy hentelsz egy játékban és tudod, hogy az nem valóság, vagy a kölyköd nézi a hiradóban a családját kiírtó jóembert és közben tudja, hogy az a véres valóság?
  • HUmanEmber41st
    #11
    A betiltással csakis azt érik el, h még népszerűbb lesz, mint valaha. Gyakorlatilag a 18+-nak is megtiltották, h játszhasson a betiltott gémekkel???
    Mert ez akkor már cenzúra a javából, mint a régi komcsi időkben, mikor is az álam megmondta, h mit csinálhatsz, és mit kell gondolnod. Nem tűnik fel a kockafejű németeknek?
  • Yv@n
    #10
    És mivel jobb, ha valaki a valóságban aprítja fel az élettársát és az eredményt adják a híradóban, mintha egy számítógépes játékban lenne mindez egy jelenet?
  • bakagaijin
    #9
    Még jó hogy el is olvassátok a cikket, mielőtt csipőből anyáztok. Nem korhatáros játékokról van szó, hanem BETILTOTT játékokról.

    A Híradó alatt pedig azért nincs karika, mert az valóság, míg a játék/film nem az. (Jó, lehet azon vitázni és filozofálni mi a valóság, de ezt talán most hagyjuk.)
  • JL666
    #8
    Szerintem nem kellenek az ilyen játékok. Minek? Nem szabad, hogy az ember így levezesse a feszültségét. Csak a valóságban, ha dührohamot kap.
    Amúgy érdekes, hogy most pl. hirtelen a Tom&Jerry-t is betiltják, mert milyen brutál meg minden, de nekem soha nem jutott eszembe valakinek kalapáccsal kiverni a fogát, mert megnéztem...
  • virs lee
    #7
    A korhatár karika arra jó hogy tudja a gyerek mit kell nézni. Az én időmben a *** volt a 18+, arról lehetett tudni hogy az átlagnál jobb film következik. :)
  • virs lee
    #6
    Á, az semmi, akkor van gáz ha baszni is lehet benne. ^^
  • zola2000
    #5
    Ja, elég vicces lenne hogy a híradó előtt 12es karika lenne, pedig szerintem ha van háborús hír, amiben tényleg hullákat mutatnak, akkor kellene. De most gondolj bele, ha nem szabályoznák a dolgokat, akkor még mindig mennének olyan hülyeségek, mint a való világ.
  • Szefmester
    #4
    jaja.. ez az egész korlátozzunk mindent dolog egy vicc.. csak a szülői nevelés és törődés hiányát próbálják leplezni.. bár gyak ezzel a korhatárosdival mindekit csak hülyének néznek.. mintha nem tudnám eldönteni hogy most az a valóság amit látok, vagy csak egy számgéppel előállított kép
  • zola2000
    #3
    Ja, ráadásul minden műsor van korhatározva, csak a híradó nincs, pedig szerintem azt is kéne.
  • BlueGold
    #2
    L.O.L. Szegény Zsaruk . Postal 2 vagy Carmageddon-al kell játszaniuk, hogy birom sajnálni őket! Ez a Demokrácia csucsa az, hogyha a "Hiradó"-nak álcázott musorban bemutatnak pár hullát az "temésztes dolog", ha viszont egy játékban megölsz pár "karaktert" és közben véreznek az már "brutális űldőzendő" játék.
  • Wittgen
    #1
    Hát ez jó. Nemsokára megérjük, h. nem csak azt csukják le, aki letölti pl a CS-t egy p2p helyről, hanem az öccsét is, mert az meg játszott vele.

    Egy globális fasiszta-kommunista-kapitalista vegyesfelvágott rendszer kezd megvalósulni az usa és nyugat-eu áldásos tevékenységének közreműködésével. A javaidat elkommunizálják, ha nem vagy olyan, mint az átlag (pl WoW-ozol és nem győzikét nézel)főbe lőnek, de mivel demokrácia van 4 évente elmehetsz majd szavazni.