70
Játékok az idősebb korosztálynak
  • Supa
    #30
    Diablo 2ben nyomtam annó 1 50+os emberkével,Lineage2ben meg ismertem egy 65 éves emberkét,gyártós törpével nyomta.Ha meg kvizjáték kell:Honfoglalo.hu
  • StephenKing
    #29
    Nézek valami régebbi autós játékot hátha
  • gabber_saviola
    #28
    spanom a faterjának mutatott egy onlájn pokert, azóta nem kicsit rá van kattanva az öreg :Ddd
  • Cat 02 #27
    lövöldőzősök közben én is néha szivemhez kapok :S
  • hunbasser
    #26
    az édesapád szereti a technikai sportokat,szerintem be lehet próbálkozni motoros-f1-es játékokkal is,én apám is nyomta régen ^^ (~3-4 éve) ja,és engem simán lepipált(f1-ben rekordidőket döntögetett :O) mondjuk egy play stationnel volt.
  • Bandee1987
    #25
    Nagyfaternak ajánlott

    :)
  • Palinko
    #24
    még a végén jobbak lesznek mint mi :)))
  • ColdFire
    #23
    az öregek nem azt jelentik hogy régi szar kell nekik -.-
  • StephenKing
    #22
    Mahjong-gal is bepróbálkozok. Gyülik már szépen a lista.
  • Shiwo
    #21
    nálam a Balls of Steel-re cuppantak nagyon rá :)
  • Shiwo
    #20
    ill. mehet akár pocoman vagy kyodai mahjongg...
  • dienesoft
    #19
    Vigyél nekik focit . Mondjuk PES 2008-at, vagy egy FIFA 08-at, magyarul.
  • StephenKing
    #18
    A flipper sem rossz ötlet keresek is mindjárt párat.
  • Shiwo
    #17
    flipperek, autós játékok letudják kötni az öregeket, úgy vettem észre..vagy akár tetris, esetleg arkanoid jellegü játékok...esetleg akár magyarított heroes vagy egyéb stratiégia is belefér.. de ismerek olyan 50+ -os embereket, akik mmorpg-n nyomulnak..
  • trogerzsiger
    #16
    kvíz játéknak the guy game, öregapádnak talán gt legends? szerintem bejönne neki
  • bertino
    #15
    terep 2
  • Sir Quno Jedi
    #14
    Barátom apját az Imperium Galaktika 1-2-vel lehetett lekötni, mivel magyarul szóltak így volt vele esélye nekikezdeni az öregnek és abszolájte véprofivá nőtte ki magát ezekben. (persze ott van a Haegemonia, a Nexus, meg többi magyarszkij termék is)
  • StephenKing
    #13
    Ez jónak tünik. Egynek jó lesz! Kösz!!
  • StephenKing
    #12
    Szerencsére érdekli őket és már az interneten gondolkodnak hogy beköttetik azt is azzal meg is oldódna a problémám Elsősorban kvizjátékot kértek mert a legyen ön is milliomos nagyon bejött nekik, de magyar nyelvű más kvizjátékot nem nagyon ismerek. De ezenkivül bármilyen más játék szóbajöhet ami leköti őket.
  • Dexantreal
    #11
    hihetetlen,h elírtam, gyááááááááá.... épé=lol akart lenni áááááá!!!!!
  • Dexantreal
    #10
    épé
    #9-nél javítás: nekik=neki
  • Dexantreal
    #9
    Sztem a Sims 2 az jó lenne nekik.... faterodnak meg vmi lövöldözős is akár... de, ha anyukád se retten meg az erőszak és vér láttán, akkor nekik is.
    Kérdezd meg őket bátran.
  • Yoda001
    #8
    lol
  • Yoda001
    #7
    régebbi,retro játékok?mondjuk valami logikai? akármi?
  • sapkafej
    #6
    3D sex villa
  • [HUN]FaTaL
    #5
    gamespack.atw.hu
  • Barney Tech
    #4
    Nagyapám 65 éves fejjel kitalálta , hogy kell neki laptop.
    Apám vett neki egyet , általába nem játszik rajta ,hanem engem zaklat Skype-on.
    Aztán kérte , hogy vigyek neki játékot , szóval engem is érdekelne valami ami leköti az öreget.
  • Pistike 007
    #3
    Szerintem örülj neki hogy egyáltalán érdekli őket a gép:D Nekem van több idősebb rokonom és mindegyik szó szerint írtózik a géptől:))
    Kérdezd meg őket, vagy úgyis tudod mik az érdekeltségi körük.
  • NeoMaN
    #2
    www.reflexive.com
  • StephenKing
    #1
    Pár hete hazavittem a szüleimnek a régi gépemet mivel én vettem egy újat. Eddig nem nagyon használtak számítógépet igy minden újdonságnak számít nekik. Rá is kattantak rendesen az egyszerűbb számítógépes játékokra de most már unják a passziánsz-sakk-legyen ön is milliomos hármast és elkezdtek nálam követelőzni hogy vigyek nekik valami új játékot, én teljesen tanácstalan vagyok hogy mit is kellene nekik vinnem az én játékgyüjteményem szerintem egyik darabja sem felelne meg nekik. Ha valakinek van ötlete vagy tapasztalata hogy milyen játékok tudják lefoglalni az embereket 50 éves kor fölött azt ossza meg itt velem.