70
Játékok az idősebb korosztálynak
  • Desiderata #70
    Opera böngészőben sok van
  • Desiderata #69
    régen még léteztek olyanok hogy "Windows játékok", valahol vannak ilyenek?
  • Desiderata #68
    azóta valami?
  • StephenKing
    #67
    Kösz nektek a sok jó ötletért egy egész jó kis lista jött össze szinte mindenféle stilusu játék szerepel benne. Majd meglátjuk melyik fog bejönni az ősöknek.
  • cucmalajmc
    #66
    sportjátékok biztos érdekelnék.
    fifa,pes, athén2004, vadász-horgász játékok esetleg szerintem. öregeknél nem valószínű,hogy a logikai játékok jönnének be. eleget logikáznak ők a szappanoperákon.
  • bujcsik555
    #65
    Érdekes én nagyapámat meg csak a 2.vh-s játékokérdeklik. a CoD1 et nyomta pár napigmeg a repülös gémeket(Combat Wings, Air Conflict stb)A logikai játékok nem érdekelték annyira.csak a sakk
  • mama2
    #64
    ahogy Tigeroo is írta ha érdekli valamelyen korszak, akkor az Empire Earth 1(de csak is kizárólag az egy, mert a 2. rész gagyi, és sztem az 1. rész a legjobb, mondjuk a 3. részét még nem próbáltam).
  • gyuri12
    #63
    :D
  • Dexantreal
    #62
    Vegyél neki konzolt... én is azon vagyok, asszem lesz is Karácsonyra egy nekem.
  • Daza500
    #61
    Hehhe...

    Apám szintén nagyon nagyban tolja a gammákat, főleg FPS-RTS fanatikus.
    Persze nem baj, bár mindenhez feltétlenül kell lennie magyarosításnak, mert különben NEM hajlandó játszani vele...meg a gatyánk rámegy a gépe fejlesztgetésére, mivel mindig a legújabb cuccok érdeklik, ahhoz meg ugye erősebb hardver kell.
  • Sadist
    #60
    Esetleg még westernfilmeket kedvelő ősöknek Desperados.
  • zvaragabor
    #59
    Grand Master Smart Dots: katt a képre!
  • zvaragabor
    #58
    Memória.
  • Dexantreal
    #57
    Egyetértek!
  • Dexantreal
    #56
    Én csak a sok geci spawnkilleren baszom fel az agyam... tehát a téma indítóhoz fordulván javítom magam. ha tudnak idegeskedni, akkor CoD2 féléket inkább mégse, mert ott állat sok a spawnkiller :P.
  • tigeroo
    #55
    édesanyám a syberia nevű kalandjátékot szerette (magyarul ofkóz).
    szerintem vmi magyar nyelvű kalandjátékkal indíthatnál, ott nincs sietség, csak kis agysejttorna.

    faternek meg a return to castle wolfeinsteintől kezdve minden történelmi háborús bizbaszt:D
    bepróbálkozhatnál vmi stratégiai játékkal is (gondolom van olyan történelmi korszak, amit szeret pl. óroki róma, középkor stb..)
  • Sephi
    #54
    A csalad oregei , Solitaire/Spider paros jaccak. Aztan anyosomnak szereztem 1001 kartyajatekot es azota mindig finom a kaja :DD
  • StephenKing
    #53
    Első ránézésére a Cakemania is jónak tűnik ment a többi közé. Kösz!
  • mama2
    #52
    Heroes pf might and Magic.
  • QuippeR
    #51
    Cakemania?
  • hunbasser
    #50
    :DDDD
  • hunbasser
    #49
    :DDDDDDDDddddddddddddddddddddddddd
  • sweech
    #48
    http://www.hoylegaming.com/

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    torrenten megtalálhatók :)
  • akyyy
    #47
    Heroes 3, Settlers 2, 3, Sims összes, hm mi van mégg...


    régebbi gamestar meg pc guru stratégiai teljes játékai.

    de főleg ilyen egyszerü de nagyszerü stratégiákat érdemes.
  • Truck Driver001
    #46
    Sof2.Ha az öregek vért és brutalitást akarnának.Nincs is jobb annál amikor az ősök Karácsony napján Lan partyznak,a gyerekek pedig a fát nézik hogy milyen szép [a háttérből beszűrödő zajok a Karácsonyi hangulatba üvöltözés a kínzó fájdalomtól,csonttörés,vér fröcsögés,szaftos trancsírozás]
  • VRSDM
    #45
    nagymamam spec. 76éves már. mégis dynablaster-ezik :]
  • Zizou5
    #44
    sims, szerintem ha nagyapad az ilyen bolcs fajta, akkor nyomjal neki 1 kis red allertet, befog szarni rajta:) melle 2 doboz sor vagod nem lehet kivenni a gep elol. vagy, mint a baratok koztbe vili bácsi. football manager 2008, ha nagyapad szereti a focit, akar fifa amateur modon, jaccik az unokaival stb. szerintem ha fiatalosak jofejek, siman mehetnek az ijen fajta jatekok. nefelj max azt mondja kuka. bar nekem atapasztalatom, haverom apja,aki mar tapossa 50 fölött, cukorbeteg eleg durvan, rohadtjofej, egesz nap: lineage, wow stb : )
  • [HUN]FaTaL
    #43
    :DDD
  • Sadist
    #42
    Bioshock, 60 fölött igazi nosztalgia fíling :)
  • [HUN]FaTaL
    #41
    nm, saját fejlesztés:D
  • Apus
    #40
    Valami stratégiát kell adni neki, aztán már folytatja a San Andreassal, a Cod sorozattal meg a többivel, ahogy atyám is tette :)
  • HiPPoNaX
    #39
    Ha a mindenfele logikai illetve puzzle jellegu dolgok bejonnek neki, akkor ajanlom a Pandora's Box cimu jatekot, anyam remekul elszorakozott vele.
  • Aspyrin
    #38
    Ha az öreged szeret sakkozni, akkor ez az ideális hely.
  • StephenKing
    #37
    Kösz szépen! Megy a többi közé majd meglátjuk hogy tetszik.
  • rhazid
    #36
    a zuma szerintem tetszene nekik nekem naon bejött amikor egy olyan gépen játszottam amin nincs net.Egész sokáig el voltam vele itt egy trial jobbat nem találtam de biztos van valahol valami teljes verzió vagy ilyesmi a link:)
  • Dodo55
    #35
    Nekem apukám 15 éve használ számítógépet a munkahelyén, de máig néha olyanokat mond, hogy besz*rok :D
    Pl "letettem ablakba", "valami windows jupdétet csináltak".
    Meg örökké panaszkodik, hogy nem fér ki neki a képernyőre az ablak, amikor meg feljebb teszem 640x480-ról a felbontást, akkor meg "mit csinálsz, semmit nem látok olyan kicsi". Na jó, mostmár egy 17"-os TFT-je van, az 1024x768-on van.

    Anyukám meg úgy 1 éve szabadult rá a számítógépre, ma ott tart a dolog, hogy örökké azon veszekednek a hugommal, hogy ki üljön ott(én gépem szerencsére szent ilyen szempontból, meg a START+L csodákra képes, ha nem vagyok itt). De ami idegesítő, hogy mostanában sokszor okoskodik, mert azt hiszi, hogy ért hozzá, de általában valami hülyeséget mond. Meg a múltkor volt valami Microsoftos hoax, annak úgy bedőlt, hogy alig bírtam elhitetni vele, hogy hülyeség az egész.(Küldd tovább ezt az üzenetet, és ezt a Microsoft érzékelni fogja, és akkor 2 hétig folyamatosan figyeli a gépedet, és ezért küld majd 20000 dollárt)

    Játszani anyukám játszott régen, ilyen pasziánszal, meg ilyesmivel.
  • Aspyrin
    #34
    Megtisztelsz :)
  • StephenKing
    #33
    nem csalódtam benned
  • Aspyrin
    #32
  • StephenKing
    #31
    Egyenlöre nincs net nekik igy honfoglalo ugrott de ha igy haladnak nemsokára lesz.