152
  • SergioAmigo
    #152
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jack_Keane_2_The_Fire_Within-FLT
  • krisztajo
    #151
    Sziasztok! Egy kis segítség kéne!
    A Gamestar-ban megjelent verzió magyarra varázsolásához kell valamit ügyeskedni?
    Elég ha bemásolom a magyar nyelvi fájlokat vagy kell crack-elni is?
    Esetleg működik simán minden kavarás nélkül is?
    Gondolom valaki már biztos kipróbálta, kérlek írjátok meg mit kell csinálni!!!
  • Charmed
    #150
    Valaki feltenné újra a magyar nyelvi fájlokat? Már nem jó a link.

    Előre is köszi.
  • mufanatik
    #149
    köszönöm szépen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • blackcalibra
    #148
    Végigjátszás.
  • mufanatik
    #147
    segítene nekem légyszíves mert már régóta nem találom a rumot!
    hol és hogyan lehet megszerezni?
    előre is köszi:Dávid
  • mufanatik
    #146
    Légyszíves segítség!!!!!!!!!
  • mufanatik
    #145
    Segítsetek! Help my please! Nem tudom megcsinálni a pályát! Hogyan lehet megyszerezni a rumot? Légyszíves valaki!!!!!!
  • mufanatik
    #144
    Sziasztok!
    Valaki tuna nekem segíteni, hogy kitől és hogyan lehet megszerezni a rumot, mert nekem nem sikerült.
    Előre is köszi:Dávid
  • mufanatik
    #143
    kedves robisilvi!
    A zsákot rá kell dobni a dagadt kolompolóra mititől megszédül és beesik a haranghoz ami megszólal és elijeszti a varjút és a késed a tied. A késsel el kell vágni a biztonsági kötelet és szabad vagy!!!!!!!!!!!!!!
    Üdv:Dávid
  • jumpingflash
    #142
    Üdv all! Totyak köszi a végigjátszás.
  • robisilvi
    #141
    Tudna valaki segiteni?Ma kezdtem el játszani a Jack Keane-t,de sajnos már rögtön az elején elakadtam.Fent vagyok a tetön,egy varjunál van a késem,és sehogyan sem tudok továbbmenni.Vagy egy zsák homokom.Ennyi.Azzal meg semmit nem tudok kezdeni.Mit kell ott csinálnom?Heeeelp!
  • Axon
    #140
    A #91-es beírásban minden szépen le van írva. Az az .ini file meg akkor keletkezik, ha már egyszer elindítottad a játékot.
  • zsocccika
    #139
    Hi!
    Olyan kérdésem lenne, hogy amit régebben írtatok, hogy át kell írni 2 dolgot a settings.ini fájlban ahhoz, hogy magyar legyen a játék, az még most is áll? Csak mert én sehol nem találok ilyen nevű fájlt, előre is köszi a választ.
  • totyak
    #138
    Ok, további jó játékot.

    Semmiképpen ne töröld le míg végig nem játszottad. Egy élménytől fosztanád meg magadat.
  • reaper4
    #137
    ez hihetetlen számomra. most próbáltam egy korábbi mentéstől és most már megy rendesen tovább ahogy kell.hmm. valszeg én csesztem el vmit. nagyon köszi az ösztönző hsz-t :) majdnem töröltem már...
  • totyak
    #136
    Pedig szinte biztos vagyok benne, hogy úgy kell csinálni, ahogy az előző hsz-ben leírtam.

    Itt van angolul is:

    See 2 keyholes and locked hatched. Use crank on the right padlock and Jack will say he does not have technical savvy on this one. Go back to Amanda at the plane wreckage. Talk to her about needing her expertise. While Amanda thinks why the mechanism is still not opened, climb on the ledge at left. Enter the small hatch.

    Durván fordítva ezt jelenti:

    2 bezárt kulcslyukat lát. A jobb oldalin használja a kurblit, de nem nyitja. Jacknek nincs elég műszaki szakértelme. Menj vissza Amandához a repülőhöz és mondd, hogy szükséged van a segítségére. Amíg Amanda a szerkezet kinyitásán gondolkodik, másszunk fel a bal oldali sziklára és lépjünk be a kicsi tolóajtón.

    Lehet, hogy csak a jobb oldali lakaton kell próbálkozni. Bár a végigjátszás írásánál igazából ezt én sem vettem figyelembe.
  • reaper4
    #135
    próbáltam azzal is, de sajna ua. azért köszi. teszek még 1 próbát mielőtt letörlöm.
  • totyak
    #134
    Először próbáld meg azzal a kurblival (vagy Jack bicskájával), amit Amanda kidobál a tó partjára. Ekkor Jack rájön, hogy itt segítségre lesz szüksége és akkor már mehetsz Amandához. Jön is segíteni készségesen, de ő sem tudja kinyitni. Ezután lehet a szikla üregén bemászni.

    Legalábbis így emlékszem. Már nem mostanában játszottam végig.
  • reaper4
    #133
    hi. megakadtam pöppet. a vége fele vagyok ahol a húsevőket megetettem a gumival és van 2 zár amit nem tudok kinyitni. megnéztem a végigjátszást is. ott azt írják h menjek vissza beszéljek amandával aki majd nem fog tudni segíteni, de a zárak mellett be tudok menni 1 járaton.visszamegyek ,de semmi ilyenről nem hajlandó beszélni amandával. ja és az a járat is zárva van, szal ott se tudok bemenni. most akkor mit?? remélem érthetően csaptam össze a hsz emet :P
  • MerlinW
    #132
    GCW-n van Fixed image (német de az ebben az esetben nem számít). Az teljesen jó, és az sem foglal semmi helyet (egy könyvtárba bemásoljátok, a könyvtáron jobb klikk, tulajdonságok, haladó, tartalom tömörítése bepipál)
  • totyak
    #131
    Huh, most aztán már mindenki tudni fogja, hogy mi az ábra. Köszike. Tehát akkor mondhatjuk, hogy a rip verziókon kívül mindegyik verzió teljesen megvan, csak némelyiket így, némelyiket úgy tették fel a netre.
  • Axon
    #130
    "Nekem is 1.0.0-ENG van és ez tényleg nem műxik a krekkel."

    Már lentebb is leírtam, hogy nem a krekkel van a baj, hanem a magyar nyelvi fileokkal. Ezeket az US verzióhoz készítették, ezért nem működik az ENG verzióval.
  • Axon
    #129
    Naszóval:
    A 4,4 gigás dvd képet az eredeti gyári dvd-ről készítették ami a játék védelmét is tartalmazza. Mivel a védelem miatt tökéletes másolatra van szükség, ezért a dvd kép tartalmazza az eredeti gyári dvd-n található üres helyet is, ezért 4,4 giga a mérete.
    Maga a játék telepítője kb. 1,7 giga, ennyi helyet foglal a dvd-n. Éppen ezért elég készíteni belőle egy 1,7 gigás .iso-t (cd kép), amin van pluszban egy crack könyvtár a töréssel (skidrow féle).
    A netről le lehet tölteni egy kb. 800 megás verziót. Ez azért 800 mega mert rar-al be van tömörítve, ha kitömöríted, akkor a mérete 1,7 giga.
    Ezen kívül létezhetnek mindenféle RIP verziók amiből például kiszedik az angol szöveget (csak a felíratok maradnak) így lényegesen kisebb a mérete. Éppen ezért érdemes tartózkodni a RIP verzióktól.
  • Axon
    #128
    Maga a crack származik skidrow-tól. Ezt a creck-et lehet használni az ENG és az US verzióval is mindkettő tökéletesen működik vele. A magyar nyelvi fileokkal van gond, mivel azok csak az US verzióval működnek az ENG-el nem. Így ehhez a problémához semmi köze a crack-nek.
  • totyak
    #127
    Egyébként most néztem a SevenM oldalát és láttam, hogy már 2990Ft a játék ára.

    Mire feltették netre a nyelvi fájlokat,addigra már érdemes lesz eredetiben megvenni.
  • totyak
    #126
    Ok, akkor passzolom, hogy miben különbözik az én játékom a tiedtől. Lényeg, hogy frankón fut mindegyik.
  • strebacom
    #125
    "Találkoztam már ilyen párszáz Mb-os verzióval is (7-800 MB)"...nekünk ez van és minden OKÉ!!
  • totyak
    #124
    Nekem is 1.0.0-ENG van és ez tényleg nem műxik a krekkel. Másik vezióhoz meg nem volt szerencsém.

    Egyébként neked is a Clonedvd-alcoholic van meg gondolom, ha 4.4 Gb a képfájl.

    Ebből az írásodból legalább választ kaptam rá, hogy mountolva miért kisebb a játék. De ennek mi értelme van, hogy a képfájlt ilyen nagyra csinálják egy csomó üres hellyel, miközben a hasznos információ (a játék) simán elférne kissebben is?

    És esetleg azt nem tudod, hogy a többi verzió a játékból mitől sokkal kisebb. Találkoztam már ilyen párszáz Mb-os verzióval is (7-800 MB).
  • Prince23
    #123
    Skidrow az jó törés, crackel együtt
  • Axon
    #122
    Na akkor az én elméletem a magyarítás bugra.
    Amikor an angol varzióra rakom rá a magyarítást, akkor előjön a bug (lepotyogás, tárgynevek nem jelennek meg).
    Amikor az USA verzióra rakom rá, akkor viszont minden szépen működik.

    A telepítő cd bin alkönyvtárában van egy version nevű file. Ha ebbe belenéztek akkor angol nyelvű verziónál vagy ezt látjátok:

    1.0.0 - US

    vagy pedig ezt:

    1.0.0 - ENG

    Nos az US-el nekem működik az ENG verzióval pedig nem működik a magyarítás után a játék. Mindkét esetben a skidrow féle crack-et használtam.
  • Axon
    #121
    Maga a játék kb. 1.7 giga. A védelmet tartalmazó cd kép az 4.4 giga, de ott 2.7 giga üres hely van a cd képen, tehát oltári nagy helypazarlás. Ezért érdemes a crack-elt verziót használni.
    Nekem egyébként megy a crackelt verzióval a magyarítás.
    Nem esik le és kiírja a tárgyak neveit:



  • totyak
    #120
    És az mitől kisebb mint a többi verzió? Az nem csak RIP?
  • Prince23
    #119
    Skidrow-ot vegyétek, egyétek! az nem bugos
  • totyak
    #118
    Ja, amúgy a Clonedvd-Alcoholic verzióról van szó.
  • totyak
    #117
    Amúgy ha már ennyire belemerültünk a játék tanulmányozásába, valaki meg tudná mondani, hogy az hogy lehet, hogy a játék image fájlja 4.4 Gb, viszont amikor bemountolom Daemonba és megnézem a virtuális meghajtó tulajdonságait, ott már csak 1.62 Gb-ot ír? Ez normális így?

    A másik kérdésem pedig, hogy telepítésnél másnak is olyan sokat gondolkodik mielőtt az utolsó csíkot is berakná a telepítő?
  • totyak
    #116
    Örülök, hogy segíthettem.
  • strebacom
    #115
    Nálunk tökéletesen megy, a fiam most is ezt tolja....
  • totyak
    #114
    De akkor most végülis megy a játék magyar nyelvvel tökéletesen, és nem kell hozzá a német verzió meg a patch ahogy te oldottad meg. Én ezt az egészet csak azért írtam le, hogy akinek angol játéka van, az is tudjon magyarul játszani. Az az 1.2 Mb mini image gondolom senki winyóját nem terheli meg.

    Vagy erre amit én leírtam az angol verzióhoz te már rájöttél korábban?
  • kirol
    #113
    Csak emiatt írtam:
    "Kérek mindenkit, hogy próbáljátok ki ezt a módszert, hogy másnál is beválik-e, mert ha igen, akkor nagyon ügyes vagyok."

    :)