3204
9788344801201527859.gif
  • Jancsi bacsi
    #3042
    Az lenne a száma? Én kerestem ezzel a kóddal, de akkor csak nem volt az adott honlapokon.
  • Dzsini
    #3041
    Oda van írva a termékszám (4280452), az alapján lehet keresni különféle boltokban:
    kockashop-on például nincs :(
  • Jancsi bacsi
    #3040

    Sziasztok, ennek az elemnek mi a megnevezése, valaki tudna segíteni, illetve honnan szerezhetnék? :)
    Ez egy hajlékony, átlátszó pálca?/rúd?/kábel? , ebből kellene nekem több darab, de egyelőre azt se tudom, hogy keressek rá.
    Előre is köszönöm!!
  • Lunki88
    #3039
    Azt lehet-e már tudni hogy az idei évre lesznek új castle setek? Én azt a vonalat imádom a legoból, jó lenne ha jönnének újak. :)
  • tigeroo
    #3038
    komoly

  • MerlinW
    #3037
    LEGO supercomuter :D

  • Carlos
    #3036
    Jajjmar! Mi hajlitott lemez jatekokkal jatszottunk, meg muanyag katonaval meg uveggolyoval. Megis tuleltuk! Nyugi!
  • Botond #3035
    Kilövi a saját vagy a nővére szemét :D
  • Mike
    #3034
    4,5 évesnek mi baja lehet tőle? neki való
  • CseNo
    #3033
    Most pedig ez van leárazva a Tescoban, 3090.- forintra! :)
  • Police88
    #3032
    Hi!

    Lenne pár eladó készletem:

    Lego szettek a kilencvenes évekből

    Lego technic versenymotor

    Lego technic figurák

    Építési alapok

    Lego basic vödör

    Lego tároló

    Valamint régi lego katalógusok és reklámok:

    94
    98
    2000
    2001 2x aug-jan 2x jan-jun
    2002 2x
    harry potter poster
    búváros poster
    Racers hivatalos versenyprogram 1 (2x)
    sok alkatrész lista és reklám lap
    Utoljára szerkesztette: Police88, 2015.01.06. 20:06:24
  • Botond #3031
    Azt mondod aludtak szemüvegben? :D

    6716-os cowboyos készletből van az első ágyú.
  • Kata
    #3030
    azért lelkiekben készülj fel, hogy egyszer biztos ki fogja próbálni, ilyen a gyerek :D
  • Botond #3029
    Gyorsan tisztáztuk a szabályokat. :)
  • Kata
    #3028
    a következő az lesz, hogy mikor felébredsz és kinyitod a szemed, akkor süti el az ágyút :D
  • Botond #3027
    4,5 éves a fiam, elkezdtük előszedni a gyerekkori legóim. Kicsit félve adtam neki oda, mert nehogy vmi baja legyen neki vagy a legóknak, különösen az ágyúk miatt aggódtam, de megnyugtattam magam, hogy úgysem jön rá mire való és hogy működik. Hát 20 másodperc alatt cáfolt rám, akkor koppant az első lövés a falon. :D
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2015.01.04. 17:46:16
  • Pistike 007
    #3026
    A sárga keményebb.
  • Carl Davies
    #3025
    Helló! Technic-ben mi a különbség az ugyan akkora sárga és szürke rugó közt? Ha jól gondolom akkor a sárga lágyabb? Vagy nem? :D
  • PLaci #3024
    Gondoltam ez tetszik majd nektek. :)
  • tigeroo
    #3023
    a rendőrkutyás egység 10 ezer forintról leértékelve 5 ezer forint most a teszkóban



    csapjatok le rá, nálunk is már csak két darab volt
  • Wreck86
    #3022
    :D
    Egyik hobbit hiányzik, ha jól látom ?
  • Kata
    #3021
    egy híján az egész fellowship :)
  • bon
    #3020
    Jól néz ki.
  • CseNo
    #3019
  • tigeroo
    #3018
    LEGO 10246 - Detective's Office, 2262 elem


  • tigeroo
    #3017
    én azt sajnálom hogy épületek csak az igazán nagy szettekben vannak. szép a city készlet úgy általánosságban, de 1000 elemszám alatt szinte csak járművek vannak.
  • Carlos
    #3016
    Nem nagyon vagyok otthon cityben, de az utobbi idoben szep keszletek vannak viszonylag jo aron!
  • CseNo
    #3015

    LEGO Ideas - Buffalo Airways / Ice Pilots DC-3
  • Ariakus
    #3014
    Sziasztok! Jól látom, hogy még jó pár évvel ezelőtt volt egy nagyon rossz trend a Lego City kategóriában, hogy tulajdonképpen lebutították az egészet? Gondolok itt arra, hogy egy autónak vagy furgonnak a lámpái és hűtőmaszkja például csak egy db festett lego alkatrészból állt. Eléggé rossz volt nézni mert gyerekként emlékszem, hogy annyi jó Lego City jármű volt és sokkal több alkatrészből álltak mint ezek a leegyszerűsített modellek.

    Na most véletlenül benéztem ide a topicba és láttam egy-két Lego City-s modellt és el voltam ámulva, hogy újra mennyi szép új modellt hoztak ki a piacra. Úgy néz ki szerencsére visszatértek a régi jó minőséi szettekhez és járművekhez. Jó látni ezt.
  • Carlos
    #3013
    Bricklink
  • Pistike 007
    #3012
    Honnan szoktál alkatrészt venni?
  • Carlos
    #3011
    Jol hangzik. En hazakat epitek, de mar igyis tobbet koltottem ra mint gondoltam. Dehat tudod hogy van ez, huh, kell meg ablak, meg gerendak,mjajj par belso /dekor cucc...
  • Pistike 007
    #3010
    96.900 Ft, most akciós egy webshopban.

    És ez még csak a kezdet, rengeteg alkatrészt / külső gyártótól származó szenzort találtam már hozzá :D
  • Carlos
    #3009
    Uhhh... En arra meg mindig sajnalom a penzt!
    Mennyiert sikerult megvenned?
  • Pistike 007
    #3008
    Rászántam magam, és több óra töprengés után rányomtam a rendelés gombra. :(
    Lego Mindstorms EV3 készlet
  • bon
    #3007
    Nagyon király!
  • G_ArchAngel #3006
  • Kata
    #3005
    érdemes végiglapozni
  • Carlos
    #3004
    15k-17k
  • nyirog
    #3003
    emberi áron