269
Nibiru
  • homeless
    #68
    Ha te írtad le ide, akkor mégis kivel vitatkozzak? Nagyanyámnak kezdjem el mondani, hogy bazdmeg nagyi nincs is Niburu, hanem egy Marduk nevű infracsillag van helyette?

    Amúgy nem tudom, hogy egy ekkora bullshitet, hogy lehet kitalálni. Meg milyen retardált lelkisérült fasznak ez a hobbija, hogy ilyen elméleteket gyárt? Ugorjon ki a tizedikről ha annyira várja a halált.
  • zeus89
    #67
    Érdekes ez az egész téma, nagyon megkedveltem :D ... ez a 3600 évente visszatérés, meg az Atlantis eltünése és a Nibiru eljövetele egybefűződése is nagyon tetszik. Ennek majd jobban utána olvasok, mert érdekel a téma!
  • OKkultist
    #66
    Honnan van ez az info?
  • OKkultist
    #65
    Úgy néz ki, hogy Sitchin benézte a fordítást, amatőr módon keveri a héber és arámi szóvégeket, pedig világosan látszik, hogy NINCS 12 bolygó említve az agyagtáblákon, és a NIBIRU az leginkább a JUPITER akar lenni. A többi az Sitchin meséje, félrefordítása, stb...
    Legalábbis Michael S. Heiser szerint, aki nyelvész:
    A hibrid (félig isten, félig ember, stb..) emberek említése jogos, de sokminden egészen másképp van (leírva), mint ahogy az köztudott.
    itt az egyik elemzés

    A fenti pecséthenger sem azt jelenti, amit Sitchin mond
  • HUmanEmber41st
    #64
    Tudod, minden rosszban van valami jó, de sajnos az arányok most nem kedvezőek..:(
    Az a kicsi jó nagyon eltörpül milliók halála mellett...
    Igen, ez jóslat, én csak leírom, továbbadom, nem nekem volt ez ügyben látomásom!
    Mindenki annyit hisz el belőle, amennyit akar.
    Ne velem vitatkozzatok a jóslatot illetően.
  • patiang
    #63
    "Európára hatalmas szökőár fog zúdulni, amit még az Alpok sem nagyon csillapítanak majd. Nos ez már 2010 után várható."

    ......akkor az új magyar kormánynak is annyi
  • homeless
    #62
    Wow, én egy jós vagyok. Megjósoltam, hogy ha nem lesz semmi 2012-ben, akkor eltolják megint pár évvel a világvégét valami új faszságra hivatkozva:))
  • HUmanEmber41st
    #61
    Éppen most tudtam meg, h ami jön az nem a Nibiru.
    Hanem a Marduk nevű infra-csillag.(gyakorlatilag egy gázóriás) Eredetileg 4 holdja volt, de az egyik holdja (az Északi Szél nevű) összeütközött a Phaeton-nal. A hold és a bolygó is összetört, létrehozva az Aszteroida-övet, és egy-két kellemes látogatót is küldött a Földre.
    Ekkor érte találat Atlantiszt, meg Kanadában ekkor alakult ki a tó-rendszer.
    A Marduk (és nem a Nibiru !!! mert ez a Nap egyik sumer neve) kb 2030 tájékán fog ideérni. Nem a Déli-félteke, hanem a Sarkcsillag irányából. Azért megint előreküld egy kis meglepetést, ezúttal Észak Amerika és Ausztrália sűrűbben lakott partvidéke kapja meg a bolygótörmeléket, egész Európára hatalmas szökőár fog zúdulni, amit még az Alpok sem nagyon csillapítanak majd. Nos ez már 2010 után várható.
    Nos, ezt a jóslatot hallottam ma.
    Azt már le sem írom, mit fog okozni a Marduk+ az emberi hülyeség.
    Még ennyi is sok:D
    Tehát az új információk fényében változtattam az álláspontomon, most már nem várom abszolút..:( :( :(
  • HUmanEmber41st
    #60
    Akkor egy kis magyar nyelvtan: az állítólag kifejezés azt jelenti, h mások állítják nem én. Én csak továbbadom. Nem állítom.
    Ha esetleg van a Déli féltekén csillagász ismerősöd, és véletlenül tudod, h hol kell keresni, meggyőződhetsz róla, h jön-e vagy nem jön.
    Én remélem h jön, de nem állítom.
    Ez a tipikus módja a pletykák terjedésének.
    Vagy másként fogalmazva: várakozó állásponton vagyok.
    Igen, minden hülyeséget le lehet írni.
  • mrzool
    #59
    És? Akkor bármilyen hülyeséget le lehet írni?
  • HUmanEmber41st
    #58
    Ha nem tűnt fel, a mondatomat az állítólag szóval kezdtem....
  • patiang
    #57
    "Mostma kurvara varom"

    Nem a kurvákat?:)
  • patiang
    #56
    ki mondta, hogy jön? már itt van!!
  • mrzool
    #55
    Ja, és a déli féltekén nem jutott eszébe senkinek sem megnéznie.:) Baszki, ezt a sok bullshitet ti tényleg el is hiszitek? Ajánljátok már fel az agyatokat némi tudományos vizsgálatra, lehet fel lehetne állítani egy profilt, ami alapján a selejtet már születés előtt ki lehetne szűrni.
  • HUmanEmber41st
    #54
    Állítólag a Déli-Félteke felől közelíti meg a Földet, azért nem látni, majd csak 2010-re emelkedik fel az ekliptika síkjára, akkor már az Északi Féltekéről is látni lehet szabad szemmel (mint egy csillagot).
    Majd meglátjuk, vagy nem :D :D
  • kovi04
    #53
    Nekem van egy csillagász ismerősöm. Szerinte ez az egész egy nagy baromság.
  • Pluskast
    #52
    Szerintem jelen esetben Virág elvtárs kissé téved. Nekem van csillagász haverom, saját távcsövem van igaz a Plútot nem látom vele de Jupitert igen. Szóval ha ő azt mondja, hogy nincs semmi féle Niburu akkor elhiszem neki. Nem kormány ügynök sem nem tagja bármelyik állam kabinetjének.
  • OKkultist
    #51
    Attól függ, ki és miért nem szól a nagy tömegnek, hogy mi a helyzet, lehet , hogy valahol észlelték, de hallgatnak. (nekem se távcsövem, se hozzáférésem, se csillagász imerősöm, ezért nem tudom ellenőrízni, vagy megkérni, hogy nézzen már körül, mi a helyzet, SAJNOS BÁRMI LEHET, a nemzetközi helyzet egyre fokozódik)
  • MuldR
    #50
    Ugyan, rafer a foldre egy reset. :)
  • Pares
    #49
    Én nem.
  • MuldR
    #48
    2002 ben mar szogek, percek is keringtek, hogy hol a nibiru. Aztan csak nem jott. Utana 2013-ra tettek az erkezest. Most 2012 lett.

    Mostma kurvara varom :)
  • Pluskast
    #47
    Én ezt nem hiszem el. Ha 50-60 fényévnyi távolságra lévő oirás bolygókat képesek vagyunk észlelni akkar nehogy már a saját naprendszerünkben lévő nálunk jóval nagyobb bolygót ne tudjunk észre venni?!?
  • OKkultist
    #46
    Állítólag nem, mert másik pályasíkon kering, és ha nem tudod pontosan, hogy merre keresd, akkor nem biztos, hogy megtalálod.
  • kovi04
    #45
    Ha ideérne 2012-ben, akkor már látnánk az égen, nem ?
  • OKkultist
    #44
    Állítólag a hivatalos csillagászat is ismeri a Planet-X-et, mert valami apró eltérés van a külső bolygók mozgásában, és erre azt találták ki, hogy kell lennie egy másik pályasíkon mozgó nagyobb, eddig ismeretlen valaminek, és annak a grav.tere zavar bele. (régen még a DELTÁban is szó volt erről, az meg legalább 15éve volt) Reméljük, hogy nem jön be jóslat, mert még nincs kész az atombiztos bunkerem, és kajával, ivóvízzel, levegővel, árammal sem vagyok ellátva 10+ évre előre)
  • kovi04
    #43
    Na, látja valaki már az égen a Nibirut ? XD
  • Zomil
    #42
    naja utána nem lesz sg, elveszti az élet az értelmét xDDDD
  • bens
    #41
    én imádkoznék. akkor már úgyis mindegy nem? hátha bejön :P
  • Pluskast
    #40
    Minek? Amilyen utánna lesz a föld... Nem lenne kedvem egy ilyen helyen élni.
  • Cyberdog
    #39
    Én nem mennék sehová. Ki úlnék a gellért-hegyre. Úgy is csak egyszer láthatnék ilyet az életben.
  • Cef
    #38
    Ugyanezt megjósolták már 2003-ra is, szóval nem hiszem hogy sok lenne az valóságalapja. A csillagászok csak nem számítják el magukat 9 évvel.
    Szerintem kamu az egész.
    http://hetilap.hetek.hu/index.php?cikk=35881
  • HUmanEmber41st
    #37
    Én meg inkább valami jó kis óvóhelyen várnám ki, míg elmúlik a vég:D
  • Pluskast
    #36
    Teljesen mindegy

    Bár én szívem szerint egy egzotikus napsütötte szigeten lennék és kortyolgatnám a koktélomat miközben jön a vég:)
  • cenobite
    #35
    Akkor már nem mindegy hogy hol vagy? :)
  • Pluskast
    #34
    Hát ha tényleg világvége lesz akkor nem hiszem, hogy te 1 nappal elötte itt fogsz ülni a gép elött és sg-t fogy sz olvasni...
  • homeless
    #33
    Majd 2012-be a világvége előtti napon küldj egy privit itt sg-n, és ígérem, hogy bejövök ide bocsánatot kérni!!!
  • sz4bolcs
    #32
    miért nem várjuk ki? :)
  • Ronny
    #31
    Gondolod hogy az Ítéletnapon pont homeless és a káröröm édes íze fog az eszedbe jutni?:)
  • The Methode
    #30
    Hé,homeless remélem 2012-ben tényleg csak röhögni fogunk ezen a topicon,mert ha frankón beüt az Armaggedon akkor meg mi fogunk röhögni az olyanokon mint te LoL :)
  • HUmanEmber41st
    #29
    A világvégét általában Jehova tanúi szokták jósolni. Először a XIX.-XX. század fordulójára tették, majd (ez elmaradt :D ) a XX.-XXI. szd. fordulójára helyezték át. Azt hiszem , az is elmaradt, mostmár 2012 be kell, h jöjjön :D mert ezt nem a tanúk jósolják:D :D