269
Nibiru
  • bodesz
    #229
    egy jokis blog
  • Shep
    #228
    De a téma még aktuális és én nem is a régi dolgokat hoztam fel úgyhogy :D
  • gothmog
    #227
    Halottébersztő. :) Egy másfél éve döglött topikban. PSG meg lessan kétéves kommentekre válaszolgat.
  • Shep
    #226
    Mi voltam én?
  • gothmog
    #225
    Ja, bocs, most látom, nem is te voltál hanem Shep.
  • gothmog
    #224
    @PSG1: Nekromanta!
  • PSG 1
    #223
    Velemenyem szerint 1 tarsadalom amelyik az esot (tehat a vizet,amitol az oxidacios metabolizmuson alapulo elet is fugg..es a novenyi fontoszintezishez is kell..) ami nelkul nincs elet ellensegkent/kartekonykent fogja fel, nagyon alacsony szinten all a jelensegek ismereteben..(vszleg a tropusi esok miatti aradasok okozta karok miatt karhoztattak az esot..)
    Tehat nem hiszem el h dodonnai joslatnal tobb lenne barmely kovetkeztetesuk..
    Azt sem tudom h miert jelent vilagvege joslatot h a mayak idoszamitasa lejar..?! Meg van ez fogalmazva valahol..? H ha"lejar a naptarunk akkor vege a vilagnak.."..pl..
  • PSG 1
    #222
    Miert "forgacsolna" szet..?
  • PSG 1
    #221
    Ja lehet h azert van tobb no, h jusson nekik..
  • PSG 1
    #220
    Ez joo..
  • PSG 1
    #219
    Most ez komoly..??? H azt allitjak h lattak..?
  • PSG 1
    #218
    Akkor Neked nincs fogalmad a tudomanyossag-al szemben tamasztott kovetelmenyekkel..(h mitol tudomanyos valami..)
    Amirol Te beszelsz az ugyanolyan altudomany mint az ellenkezoje...
  • Shep
    #217
    Na 2011 van. Mostanra már tuti látni lehetne valahol nem? Visszafordult volna?
  • MarkBlade
    #216
    Nekem ezzel az egésszel csak az nem tiszta hogy a/a plutó és a nap közötti távolságot elméletileg 9 hónap alatt teszi meg. Szerintem ez egy kicsit gyors lenne egy ekkora tömegű bolygónak.Inkább üstökösre vallana.
    b/ilyen elnyújtott elipszis pályán hogy nem szakad ki a naprendszerből? Vagy találkozik kisbolygókkal? Hiszen szintén a tömege miatt elég jelentős gravitációval rendelkezik. Rengeteg aszteroidát és kisbolygót kellene magába rántania ami elöbb utobb szétforgácsolná.
  • Pluskast
    #215
    Ja hogy világvége hangulatom legyen? Na az most megvan.
  • MuldR
    #214
    A vilagveget nem varni kell, hanem okozni! :)
  • Pluskast
    #213
    Nem igazán érdekel hogy mikor jön a világvége. Nincs is kedvem ezzel túlzottan foglalkozni.
  • mrzool
    #212
    Igen, nyilván kérdésként értelmeztem, ezért is válaszoltam arra, hogy 'mivel' látták...
  • USAMEN POWER
    #211
    Fölösleges a tervezés amúgy is, elüt az autó, vagy fejbe talál egy cserép az utcán haladva, és megérte a tervezés ? Ha meg télleg jön a Nibiru akk meg jön Superman és mindenkit fellő azzűrbe
    A másikfele meghogy az ember nem tudhatja mikor van a világvége, az jön amikor jön, mi van ha vmeik pillanatban fölrobban a Föld csak úgy ? Mindjárt nem helyes a 2012-es dátum :D na erről ennyit
  • uwu
    #210
    Akinek egy ilyen agyalmány terjedése elég ahhoz, hogy még tervbe is vegye a világvégét, meg is érdemli a halált.
  • Rumcájsz61
    #209
    Bocsi, a mondat helyesen: "És mivel látták itt kishazánkban, vagy az ELTÉ-n???"
  • Pluskast
    #208
    Ja csak azért nem mindegy, hogy 3 évre vagy 30 évre tervezzek előre, csakmert akkor nem gondolkozom pl ház vásárláson vagy családalapításon :)))
  • USAMEN POWER
    #207
    Mit izgatjátok magatokat ? Ha jön megdöglünk, ha nem, akk meg mindenki virul tovább, ennyi! Elég idö van még 2012 ig, fölös az izgalom... Ígyis, úgyis megdöglik elöbb, vagy utóbb mindenki, ha 2012-ben, akk meg akk, ki nem szarja le ?
  • mrzool
    #206
    mivel látták itt kis hazánkban

    Valszeg smiley-t, mercedes-emblémát vagy egyéb vicces alakzatot tartalmazó fehér bogyókkal.:))
  • Rumcájsz61
    #205
    És mivel látták itt kis hazánkban, vagy az ELTÉ-n.
  • Rumcájsz61
    #204
    Hát érdekelne, hogy ki az a pár csillagász az ELTÉ-ről.
  • Squier
    #203
    A referencia jelölések nélküli képek a következő linkre kattintva letölthetők:

    mentalaid.blog.hu/media/file/planetx_kepek.zip

    A komolyabb érdeklődők akár otthon is meggyőződhetnek a képek valódiságáról, az ehhez szükséges két program a következő helyről tölthető le:

    Google Earth: earth.google.com

    Microsoft World Wide Telescope: www.worldwidetelescope.org

    Google Earth koordináták:

    Latitude: -6.01931° Longitude: -91.5903°

    Microsoft World Wide Telescope koordináták:

    RA: 9h 47m 59s Dec: 13 16' 27"

    Ezeken a koordinátákon nézhetitek meg
  • Squier
    #202
    Majd kiderül. Elvileg ha igaz május 15-től szabad szemmel is látható lesz néha. Pár csillagász ismerős az ELTÉN állítja hogy látta és ott ezt a dolgot már tényként kezelik és már kisebb távcsővel is látható már, + adtak a különböző gravitációs terekről egy jó hosszú leírást :) . Na mindegy majd kiderül. Ha igaz a legnagyobb bukta ez a következő kormánynak. akkor már biztos csak 2012-ig maradnak :)
  • USAMEN POWER
    #201
    Oksa már várom :)
  • Christiansen
    #200
    á hagyd, beszéltem az É-Koreai haverral,
    most még nem, de 2012-ben karácsonykor jön az aji.
  • USAMEN POWER
    #199
    Majd szólok Obama barátomnak, és tesz az érdekedben...
  • Christiansen
    #198
    Jó korán kelsz Zuzu


    amúgy 2012-ben lesz valami, én már kisgyerekkoromban
    olvastam erről, és mindig megerősítették később a további olvasmányaim,
    úgyhogy innentől velem basznak ki ha nem lesz semmi, eléggé be fogok pöccenni az bizti!
  • Anaid
    #197
    Danke. Ich werde mich freuen, wenn man nicht immer das sagen würde, was ich nict kann, sondern auch das, was ich kann. Ich kann nict auf englisch sprechen, ja das ist wahr. Aber ich kann zum Beispiel auf Deutsch sprechen. Bitte die wahre Kenntnisse auch akzeptieren, nict immer das sagen:"Das kannst du nicht!". Danke.
  • Timbo
    #196
    de jókat mosolyogtam ezen a 3 oldalon :) most már jól indul a napom :D
  • sz4bolcs
    #195
    Van egy klasszikus vicc az ilyen félreértésekre, ami sajnos nem jut az eszembe, de a vége az hogy: "...amúgy minden stimmel."
  • Garga Pitic #194
    Igen, ezek a szavak valóban megtalálhatók nasa.gov oldalakon.
    Az érdeklődő adófizetők által feltett kérdések közt.
    A válaszadók minden esetben kamunak nevezik (legalábbis abban a tízben, amibe beleolvastam). Nem kell nagy angol hozzá, "Nibiru is a hoax", "classic hoax", "Nibiru is a fake", stb.
  • Anaid
    #193
    Azt, hogy köze van hozzá onnan vettem, hogy egy NASA-s oldalon a következőképpen volt feltüntetve: Then Planet/Planet X/Nibiru.
    Ez nem az én ötletem volt, hogy köze lenne hozzá. (ez is komoly)
  • Anaid
    #192
    Te figyu, az hogy nem tudok angolul nem azt jelenti, hogy egy szót sem ismerek...
  • USAMEN POWER
    #191
    Ezt meg azért írtam mert Anaid belinkelt ide valamit, "azért mert talán köze van a Nibiruhoz" és te meg írtál neki egy kedves hozzászólást, pedig azért linkelte be azt a valamit mert megeshet hogy köze van a témához.

    LOL
  • USAMEN POWER
    #190
    Amint látom még nem fogtad fel hogy én nem keverem itt a szart. Melyik hozzászólásomban állítottam hogy a Nibiru létezik, és 2012-ben nekünk lőttek ? Sőt végig kérdőjelet tettem arra hogy létezik e ? Az hogy meg akarok tudni valamit az nem azt jelenti hogy "rávagyunk izgulva a Planet X-re" Talán baj hogy biztos akarok lenni ebben a témában , Legalábbis határt tenni abban, hogy mi igaz, mi nem...
    Ne forgasd már össze vissza a dolgokat pls.