36194
  • Inquisitor
    #191
    Van már 2.1-es nem hivatalos ROM HTC telefonokhoz, csak még nagyon rizikós.
  • Zetorg
    #190
    na? :D
  • BB7
    #189
    Mekkora ötlet! :D
  • Inquisitor
    #188
    GeekPhoneOne
    Kis aranyos telefon, egyenlőre előrendelhető, minden jóval megrakva 300 euro az ára. Előrendelésben most 285, amiből 22-öt a foglaláskor kell fizetni. EU-ban 2 év gari van rá. A szoftverét elvetemült arcok fejlesztgetik, akik közé bárki beszállhat. A telefon tudását az oldal olvasóival szavaztatták meg.
  • Inquisitor
    #187
    "Passz, de egy internetten terjengő video alapján a G1-re simán ráheckelte egy hozzáértő arc."

    Van kint Dream-re Eclair ROM (kétféle is), de ugye nem hivatalos, meg a leírás alapján elég sok dolog nem megy rajta. Csak olyan szórakozzon vele, aki segíteni akarja a fejlesztését ... Link

    Amúgy is jópofa oldal, ha valaki fejleszteni akar vagy csak érdeklik az infók. Van rajta pl. olyan 1.6-os ami kissé kevésbé szahar, mint sok gyári.
  • BB7
    #186
    Tegnap én is majdnem belinkeltem, csak rájöttem, hogy nem túl friss az infó [Bár nekem új volt]...
  • Máté94
    #185
    3 hetes hír:)
  • Zetorg
    #184
    Android 2.0 frissítést kap a HTC Hero
  • Inquisitor
    #183
    "Mekkora lehet az esélye, hogy a HTC kiadja a Herohoz idővel a 2.0-ás ápdétet?"

    Passz, de egy internetten terjengő video alapján a G1-re simán ráheckelte egy hozzáértő arc.

    "Sztem frissíthető lesz. Ha jól emlékszem 1.5-re is simán lehetett frissíteni az összes Androidos telót."

    Teszteket olvasva nem éppen ilyen könnyű, csak ha tutira van minden részéhez működő driver is, és még akkor is "fésülni" kll a rendszert. Ezért vannak az olyan arcok, akik forráskódból (lásd. Android 2.0) csinálnak saját kezüleg frissítéseket, amíg a gyártó alszik ... vagy szándékában sem áll régebbi készülékhez.
  • Blasta
    #182
    Ez egy fórum.
    Beszélgetni járok ide, infórmációhoz jutni, nem guglizni meg olyan oldalakat nézegetni, amik nem érdekelnek. Túl régóta fórumozom már ahhoz, hogy az ilyen kis nyihaj fórumbetyárok megmondják mit hogyan tegyek!

    És mint mondottam: nem ezzel a témával foglalkozom nap mint nap. Le sem szarom a legtöbb telefont.

    Tehát még1x, hogy a kis agyacskádba eljusson: ha nehezedre esik normálisan, segítőkészen válaszolni az itt feltett kérdésekre, akkor keress másik fórumot, ahol a kérdezőknek "heccsát" jár.
    Na szevassz!
  • Máté94
    #181
    Tudok normálisan válaszolni.Csak te nem voltál hajlandó használni a tmobile.hu-t,a mobilarena.hu,és nem utolsó sorban a google.hu,hogy ne kérdezz hülyeségeket.De nem várhatom el tőled,hogy ezt tud most már tudom:)
  • Zetorg
    #180
    androidos.

    de nem értem...hardverben még eddig nem találtam külömbséget a hero és ez között, mégis a pulse jóval lassabb. gondolom sikerült elbaszni a droidot valahogy.
    letöltöttem egy 3d-s játékot. a pulse-on kb 2fps-t produkál...a hero-n hibátlanul fut.
    hiába állítom be, hogy tapicskoláskor rezegjen, nem rezeg :(
  • Blasta
    #179
    Bazmeg kisgyerek te nem tudsz normálisan válaszolni? Fasz kivan veled már.
    Tologasd inkább a csattogós lepkét és hozzám többet ne szólj!
  • Máté94
    #178
    Nem azt akartam mondani,hogy Wines hanem,hogy mi más lenne ha nem Android?Persze,hogy Androidos csak ilyen t-s a témája.Headshot.....
  • Blasta
    #177
    Androidról Win-re váltani? :)
    De miéééért???
  • Máté94
    #176
    Látod,látod:)
  • Máté94
    #175
    OMG!
    Nem Win van rajta!
  • Blasta
    #174
    és Androidos az a pulse?
  • Zetorg
    #173
    akkor jól benéztem :D
    és elkapkodtam a vásárlást.

    elhoztam ma egy pulse-t.
    kb annyi pozitívumot tudok mondani, hogy megy a bt file transfer és nagyobb a kijelző. minden másban rosszabb, mint a hero. szerintem.
  • franc0
    #172
    És ráadásul már évek óta kapható.

    Amúgy az új Android valóban a Hero lesz (T-Mobile G2). Kint van a twitteroldalukon.
  • Máté94
    #171
    Ez nem androidos:D
  • Zetorg
    #170
    link
  • Zetorg
    #169
    elég nevetséges az új androidos telefon a t-nél :)
  • Máté94
    #168
    Inkább DrOIdot!:D
  • Blasta
    #167
    Sztem a Tatoo lesz amit bejelentenek
  • Zetorg
    #166
    nem tudni mi lesz...

    igazából az sem baj, ha hero :)
    nem azért adom el, mert szar
  • franc0
    #165
    Új Androidos készülék a T-Mobile-nál? Csak nem a G2? Ami egyébként egy HTC Hero...
    Cseberből vederbe :)
  • Zetorg
    #164
    hétvégén lesz t-mobile-nál egy új androidos teló állítólag, de még nem tudni mi. vagy pulse.

    igazából azért adom el, mert a barátnőm akar venni egy telefont, amit nem lehet kapni egyik szolgáltatónál sem én meg tudok venni magamnak előfizetéssel valami mást.

    de droid maradok, az tuti :)
  • GregSB
    #163
    1. Miért?
    2. Mi a következő kiszemelt? :)
  • Blasta
    #162
    Nocsak.
    És miért, ha szabad érdeklődni?
  • Máté94
    #161
    :/
  • Zetorg
    #160
    eladó a hero.

    privi
  • Máté94
    #159
    Én lehet várok Motorola Droidra inkább:D
  • Cowboy03
    #158
    Én meg arra vagyok borzasztóan kíváncsi, hogy egy ilyen mibe fog fájni, és ki fogja forgalmazni. Mert ha megint ugyanaz a szisztéma lessz, mint az iPhone-val, akkor adunk a szarnak egy pofont, aszt fos lessz belőle.
  • GregSB
    #157
    Ja igen, azt akartam írni hogy első Androidos snapdragon :)
  • franc0
    #156
    Mármint ez az első Androidos Snapdragon?
    Csak mert az van a Toshiba TG01-ben, az Acer S200 NeoTouch-ban és a HTC HD2-ben is.
    Játékra alkalmasabb egyébként az iPhone 3GS A8 Cortex+PowerVR párosa, dehát ez mondjuk engem pont nem izgat.
  • Zetorg
    #155
    remélem ezt nem basszák el, mint az x1-et.
    abban is erős a hw, de egy kalap fos az egész.
  • GregSB
    #154
    "Az Xperia X10-ben 8 megapixeles kamera van, mosolyfelismerővel, 16x-os digitális zoommal, képstabilizálóval. A tízcentis kijelzőn 480x854 pixel fér el, és külföldi források szerint kapacitív, mint az iPhone. A mobilt 1GHz-es Snapdragon processzor hajtja, és 8 gigabájtos memóriakártyát adnak hozzá."

    Az igen, akkor ebben a telefonban debütál a snapdragon. Kíváncsi vagyok rá, elvileg ez a legerősebb mobilproci ami ma a piacon van.
  • GregSB
    #153
    Na megvolt a bejelentés, Xperia X10 nevet kapta végül, és csak ez az ultra giccses reklámvideó van egyelőre róla.

    Várjuk a hands-on review-kat.
  • Blasta
    #152
    Áhh, király, köszi az infókat