36194
  • circa
    #231
    Nexus One-al kapcsolatban pár új kép és videó
    De kéne már nekem ez a kütyü...
  • circa
    #230
    Hát egy kicsit jobban körülírhatnád a dolgot, de én úgy tudom androidon azok fognak menni amiket ezzel fejlesztesz. Ha volt már dolgod java programokkal gyorsan beletudsz jönni szerintem.
  • nvidiaracer
    #229
    Sziasztok

    Azt szeretném tudni hogy azok a rogramok amik linuxon futnak elindulnak e androidon?(pl: fejlesztek egy progit linuxra az elindul android alatt is?)

    Elöre is köszi a választ
  • Máté94
    #228
    És osztogatni mint a Magicet!:(
  • GregSB
    #227
    Most már hivatalos: Jan. 5.-én tart egy rendezvényt a Google. Tuti itt fogják bejelenteni a Nexus One-t :)
  • Máté94
    #226
    Mivel a hardvere elég gyenge ezért nem futtatja.
  • Inquisitor
    #225
    Nem könnyű, kevés bütykölős arcnak van Galaxy :(
    Ez az össz infó: Galaxy rooting
    Ehhez még vagy kéne egy valaki által barkácsolt 1.6, 2.0, 2.0.1 vagy 2.1 ROM, vagy neked kell ügyesnek lenni, hogy a 2.0.1 forrást befordítsd és a hiányzó drivereket betedd. Az SDK telepítése meg annyira nem értelemszerű szerintem, de az is kell a rootinghoz.
  • GregSB
    #224
    Milestone a Droid európai neve :) És tudom hogy csak szoftveresen van lekorlátozva a Droid, mert a hardware ugyanaz a két telefonnál.

    Nem tudom pontosan mi lehet az USA-ban a korlátozás mögött, mert pl az új Palm telefonok tudnak MT-t...
  • Máté94
    #223
    Milestone és Droidba is van csak Droidnak EU szoft kell,hogy életre keljen:)
  • GregSB
    #222
    Ja és nincs multi táccs benne. Reméljük ez csak az amcsi verzióra igaz, és az európaiban lesz (mint a Motorola Droid/Milestone és HTC Hero esetében)
  • GregSB
    #221
    Jó az oldal, köszi!

    Itt egy walkthrough videó róla:



    Kicsit iPhone-osodtak a menü animációk, de ez nem baj, sőt kifejezetten tetszik :)
  • AdamT
    #220
    Hello!Tud valaki segíteni abba h hogy lehet Galaxy spica-t frissíteni 2.0 v 1.6 androidra?Mert a gyári szoftver azt irja ki h nem támogatot készülék.
  • circa
    #219
    ui: nem tudom ezt az oldalt ismeritek-e én ezt szoktam lesegetni új infókért.

    (sorry duplapostért)
  • circa
    #218

    Már nagyon várom, hogy megjelenjen, remélem nem lesz túl drága majd...
  • GregSB
    #217
    Újabb képek részletek és egy videó a Nexus One-ról.
  • circa
    #216
    A januárt még kivárom mindenféle képen(vizsgák miatt úgy se lenne időm telók után szaladgálni :D), a nexusra kíváncsi vagyok nagyon, remélem nem lesz nagyon drága, de ha mégse jön össze akkor az S200-as Acer mellett fogok dönteni, igaz Windows Mobile-os de kielégíti minden igényem.
  • Máté94
    #215
    Ja igen.Azért szép lesz mert Akkor Milestone,Bravo,Nexus One egyszerre dobálózni fognak az árakkal :D
  • GregSB
    #214
    Nem igaz, kevered a dolgokat. A Bravo az teljes egészében a HTC fejlesztése, Sense UI-val és így néz ki:



    A Nexus One-t is a HTC fogja gyártani, de azon kívül hogy legyártják semmi közük nincs hozzá, a készülék fejlesztését szinte teljes egészében a Google végezte el, nem is lesz ráírva a telefonra hogy HTC. És így fog kinézni:

  • Máté94
    #213
    Én se szeretem de engem nem izgat nem használnám.
  • Máté94
    #212
    Az a Bravo másnéven.De Nexus One lesz a hiv. neve.
  • GregSB
    #211
    Elvileg januárban jelenik meg a "Nexus One", azaz a Google Phone. Abban már 1Ghz-s proci lesz, és benne debütál a legújabb Androidos rendszer is, a 2.1. Kérdés hogy mikor lesz kapható nálunk...
  • circa
    #210
    A QWERTYs készülékek nem tetszenek, meg úgy alapból a szétcsúsztathatóak, meg nem tudom például a processzor mennyire állja majd meg a helyét egy kis idő múlva a többihez képest, amikor sorra jönnek ki az 1GHz-es ketyerék. Mondjuk az acer-ben is le van korlátozva, de az azért csak gyorsabb, legalább is azt írják róla, én nem nagyon értek hozzá, azért kérdezek inkább tőletek :)
  • Máté94
    #209
    Milesone-al nem tudom mi a problémád.
    (Droid)
    Acer-en 1.6 megy ami nem a legújabb már.
  • circa
    #208
    Sziasztok, épp telefonvásárláson töröm a fejem, és eddig szinte biztos voltam benne, hogy nekem WM-es telefon kell, de kezdek megingani a hitemben, és kicsit szeretnék többet tudni az androidról is, mégpedig arról az oldalról, hogy a közeljövőben, például 2010 első negyedévben milyen készülékek várhatóak ezzel az oprendszerrel, én csak ezeket találtam meg, amik nem is biztosan naprakész információ:
    # Motorola Droid
    # - Motorola CLIQ
    # - Samsung Moment
    # - Galaxy Lite
    # - T-Mobile Pulse
    Ezek közül sajnos egyik sem nyerte el a tetszésem :(
    A HTC Bravo viszont nagyon megtetszett azok alapján amit eddig olvastam róla, de arra meg sokat kell még várni állítólag április május körül érkezik, erről tud esetleg valaki valamit?
    Mostani Andoid telók közül az Acer liquid is tetszik de van néhány fenntartásom vele kapcsolatban, mert írogatnak róla sok mindent de hivatalos specifikációt meg még sehol se találtam hozzá :S
    Szóval összefoglalva az érdeklődésem tárgyát: olyan 3 hónapos távlatban várható-e új androidos teló a fent említetteken kívül, ha nem akkor szerintetek az Acer liquid mennyire tűnik jó vásárnak.
    Bocs az elnyújtott postért, a válaszokat előre is köszönöm ;)
  • GregSB
    #207
    G1-en már a 2.0 is atomlassú volt :D

    Sajna a míg a HTC nem optimalizálja a ROM-ot addig nem is lesz jobb.
  • Inquisitor
    #206
    Egész konkrétan letölthető a HTC Nexus/Android 2.1 forrása, főzött ROM még nem. Kérdés régi készülékre érdemes e rakni, mert a G1-ről készült videó alapján atomlassan bootol, és utána se olajozott istennyila.
  • Inquisitor
    #205
    Azt hiszem HTC G1-hez már van nem hivatalos 2.1-es ROM. Legalább is AndroidSpin oldalon mint ha láttam volna. Valószínűleg más HTC gépekhez is jó, de nekem sose volt egyértelmű a leírásokból.
  • GregSB
    #204
    Újabb infók és képek.

    Android 2.1 újítása lesz egy új menü gomb a képernyő alján, amit ha megnyomunk megjelenik az összes homescreen kicsiben egymás mellett (ala WebOS a Palmnál)


  • Inquisitor
    #203
    Az egyetlen nem QWERTY-s android cucc, amit szívesen elfogadnék ajándékba :)
  • GregSB
    #202
    Jön a Google Phone

  • GregSB
    #201
    November végi hír, de nekem új volt, hátha másnak is:

    Dell Mini 3i OPhone

    " A Dell Mini 3i OPhone belsejében Android oprendszer dolgozik és jókora 3,5”-os 640x360-as érintőképernyővel érkezik ..."


  • BB7
    #200
    Akkor minek raktad fel? :D
  • Cowboy03
    #199
    senki többet? :D
  • Máté94
    #198
    Ez egy PS de ne nagyon zavarjon :)
  • Zetorg
    #197
    kár, hogy nem olyan kocka, mint a droid
  • Zetorg
    #196


    jó bugos még :(
  • GregSB
    #195
    Jön a bill nélküli Motorola Droid.

    Na ez így már sokkal izgalmasabb (/me utálja a kicsúszó billt).
  • Cowboy03
    #194
    valaki írna egy rövid véleményt a Hero-rol légyszi? (milyen gyors, milyen szép a képe, ilyenekre gondolok) iPhone-nal felveheti a versenyt?:-o
  • BB7
    #193
    Hero QWERTY billentyűzettel? o.O
  • Inquisitor
    #192
    Ja, hivatalosan kijött az Android 2.0.1, ami szerint a 2.1 még nagyon béta lehet, sok hibát javítottak benne. Motorola Droid és Droid Eris-re már be is jelentették az updatet.

    Zetorg - Itthon nem nagyon van még olcsó Android telefon, akiknek meg van drága, azok a HTC, Samsung, SE topikokban írogatnak, itt eléggé csönd van és hullaszag ;)