36194
  • mamutvadasz
    #311
    Tudtommal még nincs 2.2-es, csak 2.1-es nem ?
    Az X10 2.1-éről pedig a legutolsó amit olvastam az szeptember ;)
  • fishsticks
    #310
    közbe meg már van 2.2-es is :)
  • Kasabian
    #309
    én úgy tudom, hogy valamikor nyáron érkezik
  • Kerki
    #308
    Az android market nagyon jó lesz csak még meg kell szűrniük a nem minőségi játékokat/programokat. Ebből a szempontból a szifon-os még jobb. De nagyon jó hogy ennyire sokan fejlesztenek rá.

    Más: Kiderült már hogy az X10-re mikor érkezik a 2.1-es android?
  • f4ember
    #307
    Most nézegettem ezt a Marketet. Nagyon nagy ütemben bővül. Múltkor is elvoltam pár órát a böngészgetéssel, le is szedtem kb 4 programot/játékot. De úgy vettem észre, hogy némely játéknál odaírhatnák, hogy a "minimum gépigényét" mert nem futnak a lassabb telókon tökéletesen. De lehet, hogy csak rosszul lett megírva a kód.
  • Máté94
    #306
    Amiket Androidra fejlesztettek és amiket a Marketről le tudsz tölteni.
  • tomasz18
    #305
    Sziasztok!
    Samsung Galaxy Spica készüléken név szerint milyen játékok futnak tökéletesen??Segítsetek légyszíves!
  • Solten
    #304
    Az igaz... :D
  • Blasta
    #303
    Rém hülyén néz ki a hátoldala
  • Solten
    #302
    Droid Incredible review



  • Solten
    #301
  • Solten
    #300
    HTC EVO 4G is Sprint's Android-powered knight in superphone armor, we go hands-on



  • Solten
    #299
  • trabiubi
    #298
    Igazából annyira nem egyszerű egy android frissítés, hogy csak rádugod és kész, de nem egy nagy művelet. Vannak róla jó leírások a neten.
  • Wattin
    #297
    És milyen módon lehet majd frissíteni az androidot? Mennyire bonyolult művelet? Bele kell majd menni ilyenekbe?
  • trabiubi
    #296
    Igen, ez csak annyit jelent, hogy van root jogod. És igen, akkor tudsz flashelni, ha van rootjogod, de azért kicsit több minden is kell hozzá.
  • Blasta
    #295
    Ertem, koszonom!
  • HiPPoNaX
    #294
    Alapbol nem rendelkezel rendszergazdai jogosultsagokkal az androidos keszulekeden, azaz nem igazan nyulkalhatsz a rendszerfile-ok koze. Ezert kell rootolt telefon a fozott romokhoz :] Viszont nem hiszem, hogy kartyafuggetlenitene is.
  • Blasta
    #293
    Hali!

    Kis segitseget szeretnek kerni, hogy tiszazzam a fogalmakat.

    - Mit jelent az, ha Rootolva van egy telefon? Kartyafuggetlent?
    - Ha Root-olva van a telefon, akkor barmilyen ROM-ot ra tudok tenni?

    Koszonom a segitseget elore is!
  • trabiubi
    #292
    Egyetértek. Minden megszokás krédése. Van élet multitouch nélkül is, ha nem akarod semmi speciális feladatra használni (most a játékokra gondolok ), akkor igen kényelmes az egész.
  • CaptainJack
    #291
    De elég sok dolog, mint pl a nagyítás simán megoldható egy ujjal is( pl spirál mozdulat). Persze hozzászokás kérdése, de a játékokon kívül nincs sok használati jelentősége,a többi dolgot egy ujjal is ugyanolyan egyszerűen elvégezhető.
  • GregSB
    #290
    Ez olyan dolog mint a görgő az egereken. Scrollozni lehet az ablakok szélén lévp scrollbar rángatásával is, nem feltétlenül bonyolultabb mint görgetni.

    Ha sok ideig használszegy multi-touchos telefont, és utánna eléd raknak egy olyat amiben nincs az kb olyan érzés, mint leülni egy olyan gép elé aminek az egerén nincs görgő...
  • CaptainJack
    #289
    a multitouch technológia szerintem se annyira nagy durranás, simán meg lehet minden dolgot csinálni nélküle is, és nem feltétlenül bonyolultabb.
  • franc0
    #288
    Mert a hardver amit megvettek nem tudja. Igaz, én sosem vágtam mi ez a multitouch mánia, de azért szégyen hogy egy 160 ezres kapacitív cucc nem tudja.
  • theone91
    #287
    Részben off, de azért Android plaftorm: Van valakinek infója a T-Mobile Pulse Mini megjelenéséről? Elvileg ápr. 1-én jeleneik meg angliában és németországban, nálunk megjelenik (valaha :D)?
  • Ronny
    #286
    Úgy tűnik az X10-ben nem lesz multitáccs. Nem tudom mi történik az SE háza táján, de minden esélyük megvan rá, hogy marginális szereplővé váljanak.
  • Jim Morrison
    #285
    remélem be lehet előre állítani árakat bizonyos termékekre, mondjuk úgy, hogy 30percig legyen ott, ezzel alkudva egy csomót :D
  • GregSB
    #284
    Bolti eladóknak fel kell kötniük a gatyájukat :) Mostmár nem csak alaptalanul kötekedő vevőkkel kell megküzdeniük, hanem a "gúgli sopperes" alkudozókkal is, akik állandóan azzal jönnek majd hogy "ez meg az a szomszéd városban $0.45-el olcsóbb!!!" :))
  • joebacsi
    #283
    Google Shopper

  • crow
    #282
    Szevasz!

    Próbáld ki a Screebl nevezetű appot, ez a giroszkópot használva kapcsolja ki-be a világítást.
    Sztem nagyon jó, én imádom.
    Marketen megtalálod.
  • Blasta
    #281
    Szasztok!

    Olyan appot keresek, amivel betudom allitani, hogy a kijelzom ne kapcsoljon le bizonyos programok futtatasa kozben.

    Talaltam egyet, de baszik mukodni: Screen ON

    Anything else?
  • Inquisitor
    #280
    www.anddev.org
  • Inquisitor
    #279
    100 Androids Game in Two Video
    Itt a második fele :)
  • Inquisitor
    #278
    Nem meglepő, Tablet PC-k, Netbookok, EBook készülékek is sorjáznak vele, persze várhatóan ezeken a készülékeken a Google Chrome OS fogja váltani ...
  • theone91
    #277
    Vezetékes (asztali) telefonokra is ráoperálják.
  • GregSB
    #276
    Kínában megjelent az első autó, aminek fedélzetni gépén (képernyőjén) Android 2.1 fut.
  • Blasta
    #275
    Hát oké, akkor köszi a helpet mindenkinek! :)
  • ivjoe
    #274
    Hát persze, és nyilván matematikai, algoritmikai, szemléleti, tervezési, implementálási, stb. háttered is lesz a dologhoz. :D
    Teljesen másról beszélek mint te, az alapok nem lesznek meg egy ilyen könyv elolvasásához, mert nem azzal fogja kezdeni a könyv, hogy mi az az OOP és hogy a Java-t hány kávébbaból főzik, hogy kell gráfban legrövidebb utat keresni vagy akár mi az a for ciklus.

    Meg definiáld mit értesz tananyag alatt, mert most kapásból 3 ismerős jut eszembe, aki Androidos szakdolgozatot csinál, meg asszem valaki google web toolkit-ezik. :)
  • joebacsi
    #273
    Egyetem szükségességén vitatkoznék.
    IT pont az a terület, ahol warezolt ebook-okból naprakészebb, használhatóbb tudást tudsz összeszedni, mint a tananyagból. :)
  • ivjoe
    #272
    Szeretnék időt spórolni neked:

    Mielőtt elkezded olvasni a könyvet, beiratkozol valamelyik nívósabb egyetem valamelyik informatikus szakára és ha ügyi vagy, 3-4 év múlva már egész jó dolgokat is össze tudsz majd gányolni.

    Ha már egész jó vagy OOP-ban és Java-ban, elkezdheted olvasgatni a könyvet.