36194
  • f4ember
    #351
    Azért ez egy picit túl irreálisnak tűnik nekem. Ez a 450%-os sebességnövekedés nagyon elméleti. Gyakorlatban nem hiszem, hogy ez sokat jelentene. De azért kíváncsi leszek a többi Android OS-el ellátott telefonok esetén ez mennyit fog jelenteni.
  • Jim Morrison
    #350
  • Solten
    #349
    Érkezik a HTC EVO 4G

  • Solten
    #348
    Cellbots :)
  • desigo
    #347
    Az AndroidPolice oldalon bemutatott mérések szerint 450%-kal gyorsabb a Nexus One-on az Android legújabb változata, az Android 2.2 Froyo.
  • Jim Morrison
    #346
    azt a femdetektort en is kiprobaltam mar :D jocucc az biztos :D
  • Solten
    #345
    Ez az Android-hengerles amugy is egyelore (?) jenkifoldre igaz, global-szinten jelenleg erdekesmod Nokiabol adnak el a legtobbet es a Symbian a piacvezeto.
  • GregSB
    #344
    Idén még tuti nem fogja verni az Android a szifon OS-t. Ez a "leelőzés" csak ideiglenes, most senki nem vesz szifont mert kevesebb mint 1 hónap múlva itt a 4G.

    És ha igaz minden pletyka + tényleg több szolgáltató fogja tolni, akkor idén még tuti nem fogja beelőzni az Android.

    Sokkal inkább jövőre, de végleg biztosan be fogja majd (mivel sokkal több készüléken lesz jelen).
  • Solten
    #343
    Hogy is van a jo magyar mondas?

    Egy fecske nem csinal nyarat.
  • HiPPoNaX
    #342
    Azert ha a szifon4g-t tenyleg tobb szolgaltato fogja arulni, akkor valtozni fog a kep ismet
  • makekx
    #341
    Ismerős talált X10-ére vicces dolgokat, mint pl fémdetektor, ami a hangszóró mágnesét használja erre, meg gemkapocs szintű dolgokat fel is tud emelni szintén annak am ágnesnek a segítségével. Mondjuk értelme nem sok van az egésznek de Iphonera ilyen nincs :D
  • Solten
    #340
    Hehhe, lesz ez meg durvabb is.

    "Emellett most kezd megmutatkozni az Androidnak az az előnye is, hogy többféle készülék futtatja, és minden jelentősebb szolgáltatónál megtalálható, ellenben a Blackberryvel és az iPhone-nal, ahol csak egy-egy készülék különféle verziói léteznek (utóbbinál ráadásul az AT&T az egyetlen szolgáltató, ahol megvásárolható Amerikában)."
  • makekx
    #339
    Trabiubi: igen, sajnos X10-en még nincs meg a 2.1-es android, várni kell rá :( Mondjuk azt modnják azért mert a rajta lévő spceko UI-khoz optimalizálják az egészet but who knows?
  • Blasta
    #338
    Sztornó, találtam hármat, de az általam keresett lejátszó egyiken sincs fenn (pedig marketről ebben a pillanatban töltöttem le).

    Szóval én a MortPlayer Music (beta) nevű lejátszót szeretném letölteni, ha valaki tud egy linket adni, hálásan köszönöm!
  • Blasta
    #337
    Tudnátok adni egy linket, ahonnan az Android Marketen levő dolgokat tudom PC-re letölteni?
  • trabiubi
    #336
    Most ugye az X10 2.x-es frissítéséről beszélsz?
  • manome
    #335
    hát majd talán az utolsó negyedévben.. talán.
  • Jim Morrison
    #334
    jeeee
  • Solten
    #333
  • mddevil
    #332
    Azé remélem minél hamarabb jön a frissítés mert ez a kamera hát ez semmi, siemens st55öm csinált ilyen képet, de eddig a telefon hozza az 5800 szintjét, bár hangzásban meg se közelíti.
  • theone91
    #331
    Igaz, hogy a Pannonnál hivatalosan 2.1-gyel jön a Spica?
  • mddevil
    #330
    wifit hogy kell beállítani? :D
  • mddevil
    #329
    Huu symbian után picit fura de nem rosz értelemben de biztos megszokom
  • mddevil
    #328
    Na meg is vettem aranykártyára tmobilnál, ha frissíteném a firmware-t akkor bukna a gari? vagy egyáltalán tudom frissíteni?
  • Solten
    #327
    Van, a processzorba integralva (Q3Dimension).
  • mddevil
    #326
    galaxy spicában van grafikus chip?
  • Solten
    #325
  • Máté94
    #324
    Hero
  • tomasz18
    #323
    Sziasztok!
    Segítsetek kérlek google android rendszeres készülék vásárlás előtt állok..melyiket lenne érdemesebb megvenni?
    -HTC Magic
    -HTC Hero
    -Samsung Glaxy Spica

  • joebacsi
    #322
    Ehhez hasonló programot látott már valaki marketen?
  • joebacsi
    #321
    Nem azt mondtam, hogy felesleges, hanem hogy van kockázata.
    #320 második mondatát nem értem :)
  • ivjoe
    #320
    Vagyhogy félúton rájönni, hogy rossz úton járnak?
    Quickfix, mert wiltingelek, hogy miértfölösleges. :D
  • ivjoe
    #319
    Tényleg felesleges a k+f, minek is az. -.-
  • joebacsi
    #318
    Közben rájöttek, hogy rossz úton járnak?
    Hiába ölnek valamibe sok pénzt, az lehet attól versenyképtelen, rossz, felesleges.
    A k+f ilyen :)
  • Solten
    #317
    Ez jo kerdes.
  • GregSB
    #316
    Ez érdekes, minek fektettek akkorennyi energiát és pénzt a saját Bada oprendszerükbe?
  • Solten
    #315
    Samsung: Az Android lesz a fő platform
  • Kerki
    #314
    Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz...már csak 16 nap van addig. Mondjuk előbb jöjjön ki a 2.1 Xperia-ra...!:)
  • fishsticks
    #313
    http://www.telefonguru.hu/hir/Keszul_az_Android_2.2_Froyo_2010-4-22

    végülis igen, mág nincs, nincs közzé téve, de már étezik csak testfázisban van, 19én debütál :)
  • f4ember
    #312
    Május végén mutatja be a Google a 2.2-t. Remélem, szeptemberig már a 2.2-t fogják belepakolni az X10-be. Igaz nekem semmi bajom az 1.6ossal sem nagyon jól pörög X10 alatt. Rakjanak bele még ilyen jókis szolgáltatásokat, mint a Timescape és a Mediascape, akkor azt mondom, hogy frissíteni fogom a mobilomat.