36194
  • Dzsí Pí
    #36194
    Sziasztok, adott egy Samsung A 53 5 g telo, jack kimenet nélkül természetesen. a kocsira szeretném rákötni aux csatin keresztül, ehhez vettem is egy type c-aux átalakítot, de az istenért sem akarja felismerni. Van valakinek ötlete erre a problémára? :/
    előre is köszönöm a választ!
  • Klon
    #36193
    Sziasztok!

    Play áruházból letöltött játékot vissza lehet állítani teljesen nullára?
    Történetesen játszok egy játékkal, amit nagyon elrontottam, és kezdeném előröl az egészet. Facebook fiókkal vagyok bejelentkezve.
    Már Face-ről töröltem, a játékot is töröltem a telefonról, de amint visszarakom és bejelentkezek, minden a régi. Ezt akarnám teljesen alapra állítani.
    Köszi előre is!
  • RelakS
    #36192
    Van egy Sony Xperia Z-m. Azt is a megjelenése körül vettem. Annyira lemerült egyszer legalább az akkuja, hogy azt hittem, csere. Most azt használom rádiózásra, mert ha az XZ2-t rácsatlakoztattam a BT hangszóróra, akkor utána az autóban cseszett működni a mikrofon

    Akku élettartamban biztos van változás, de számomra nem észrevehető. Előbb hinném el, hogy a háttértár már tele van hibás részekkel, mert rendszerfrissítés is már elég régen jött rá. Hacsak nem valamelyik Gopogle alkalmazás frissítés kuszált össze valamit.

    Előtte volt egy Z3-mam, az viccesebben ment tönkre: először csak a vissza gomb környékén nem volt hajlandó érzékelni a tapizást. Nem sokkal az XZ2 megvétele után ez szétterjedt az egész kijelzőn, szóval most csak akkor lehet használni, ha OTG-n rádugok egy egeret
  • Vadnokedli
    #36191
    Olyan Sony telefont Sony hivatalos részlegen még nem láttam ami 2.5 éven túl ne kérte volna az akkucserét. Tehát szerintem ezen is csak az segítene, persze ha még ugyanaz a szerviz hálózat a telefonoknak ami régen volt lehet jobban jársz ha eladod alkatrésznek.
    Egyébként szerintem 3 év után én fixen cserélném az akkut, ha még az ember használni szeretné.
  • RelakS
    #36190
    három és fél éves Sony Xperia XZ2.
    Tegnap a discord alkalmazástól is atombiztosan összeomlott.

    Még át kell rágnom az alkalmazásokat a Realme GT-n, de utána csinálok a Sonyn még egy resetet, és minden visszaállítás nélkül feltelepítek ezt-azt rá.
    Van ugyanis egy olyan bosszantó szokása is, hogy elindítok egy alkalmazást, ami annyi ideig nem tudja összeszedni magát, hogy megkérdezi a telefon, hogy leállítsa-e. olyan 3-4 hónapja kezdte csinálni, korábban minden ment pikk-pakk-ra.
  • Vadnokedli
    #36189
    Ha Samsung, van hozzá "Nice Catch" nevű gyári kiegészítő app is. (Látom Sony, de infonak itt hagyom.)

    Egyébként mennyi idős Sony teló, mikor vetted, és pontosan melyik?
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2022.01.16. 02:37:08
  • RelakS
    #36188
    A Sleep alkalmazás az új telefonon hozzáférhet a médiatartalmakhoz a tárhelyen. Hogy lehetne rávenni a droidot, hogy mindenhez férjen hozzá? Kicsit nehéz így a biztonsági mentéseit kezelni...
  • RelakS
    #36187
    Vettem új telót, szóval kíváncsi vagyok, hogy
    a: arra áthúzva a szoftvereimet előjön-e az elhalás
    b: a Sony-t megint gyárira visszaállítva, de semmit rá nem telepítve (majdnem semmit) előjön-e.

    Krva kényelmetlen, mikor reggel arra ébredsz, hogy a telefon nem ébresztett, mert várja, hogy feloldd
  • [HUN]FaTaL
    #36186
    Developer mode, bekapcsolod az adb-t és PC-n tudsz nézni logot. Vagy matlog a playről, de sztem kényelmetlen.

    Viszont emlékeim szerint ez restartkor kiürül.

    Használhatod az adb bugreport parancsot utána, de ebben rohadt sok info lesz.

    Sima eseménynapló szerű dolog szerintem nincs.
    Utoljára szerkesztette: [HUN]FaTaL, 2022.01.13. 13:16:18
  • RelakS
    #36185
    Androidban van valami eseménynapló szerűség? A telefonom folyton újraindul, és jó lenne tudni, hogy tényleg tönkrement, Sonyék elcsesztek valamit, vagy valamelyik szoftver a bűnös.
  • SzirmosSzisza
    #36184
    Telekomnál esetleg van valakinek tapasztalata Pixel telóval? Olvastam, hogy valakinek megy az eSIM valakinek nem.
  • Mighty
    #36183
    https://letmegooglethat.com/?q=auto+connect+to+strongest+wifi+android
  • Mighty
    #36182
  • joomehesz
    #36181
    Sziasztok! Létezik arra beállítás/alkalmazás, hogy a telefon mindig a legerősebb wifire csatlakozzon? Itthon a házban van 1 modem 1 router és az udvaron 1 jelerősítő. Amikor kimegyek az udvarra, nem hajlandó elengedni a router wifijét pedig már alig van ereje miközben a jelerősítő mellett állok.
  • Vadnokedli
    #36180
    Ismerős, többszőr előfordult velem ez.

    Mellékes: De még az is hogy a parkolás beragadt (megoldhatatlanúl) és 10 órát parkoltam ~4 helyett az appnak hála, írtam nekik és végül az egész árát visszaküldték. Ebben tán jók.
  • RelakS
    #36179
    Engem a Simple-ben csak az készít ki, hogy ha módosítanak az EULA-n, akkor nem szólna a telefonon, hogy hülyegyerek, csinálj valamit, hanem állsz bambán a pénztárnál, és nézed, hogy miért nem működik. Aztán az e-mail-re vagy emlékszel, vagy addig még nem is láttak.
  • adam46
    #36178
    Már hozzáadtam a Google fiókomhoz a kártyámat, szoktam néha fizetni GPay-el a neten, ahol elérhető. Az értintéses fizetés kéne, annyiszor csalódtam már a Simple mobilfizetésben, hogy többé már nem fogok visszatérni hozzá, viszont ilyen helyeken, ahol simple végzi a bankkártyás fizetést, ott tök jó, hogy hozzá van adva a kártya és biztonságosan lehet fizetni pár kattintással.

    De amúgy én is úgy vélem, hogy az OTP kurva sokáig fogja húzni...
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2021.09.12. 18:09:51
  • Zsombor99
    #36177
    Android, fel kellene cserénem egymással a két kezdőképernyő oldalamat. Állítólag a kezdőképernyő oldalainak sorrendjének módosíthatóságát korábbi Android verziónál eltávolították. Nem lehetne valahogya mégis kivitelezni?
  • RelakS
    #36176
    Ha nem kell az egy érintéses fizetés, akkor már tudsz otp kártyát használni Google Pay-el.

    Egy érintéseshez meg tuti, hogy körmük szakadtáig ragaszkodni fognak a Simple-höz. Mondjuk a Mobiltárcát egy tollvonással törölték, én meg néztem hajnal egykor, hogy mi a pék f@sza volt ez az sms
  • adam46
    #36175
    Jézusom, ez már a 21. század? Gondolom az OTP még elhúzza vagy 2 évig...
  • desigo
    #36174
    Remélem,hogy mielőbb csatlakoznak sorban a magyar bankok.
  • Jim Morrison
    #36173
    Már Androidon is egyszerűen lehet mobillal fizetni, Magyarországra is megérkezett a Google Pay
    ezt is megértük :)
  • 355
    #36172
    'napot! Kéne egy kis segítség. Fél éves Philips Android TV-re telepítenék szoftvert külső forrásból. Elmegyek a Beállítások -> Biztonság oldalra, kiválasztom az "Appok telepítése külső forrásból" pontot. Bejön egy szöveg, hogy mostantól mindenről én tehetek, de nincs OK vagy Elfogadom gomb, csak egy szürke felirat, hogy a tevékenységet egyetlen alkalmazás sem tudja elvégezni. Ez mitől lehet? A Philips letiltotta a külső forrásból telepítést?
  • RelakS
    #36171
    Mivel lehet megnézni, hogy miért indulgat újra random a telefon? Jó lenne tudni, melyik program a hülye, és csak azt eltüntetni, mint újratelepíteni az egészet
  • [HUN]FaTaL
    #36170
    egyre borzalmasabb, hogy mit művelnek a rendszerrel :( ennek az ocsmányságnak a tervezésére kár volt pénzt költeni
  • masoma
    #36169
    muszáj volt egy ölelkező meleg fekete párt beletenni, anélkül szar lenne
  • Jim Morrison
    #36168
  • Vadnokedli
    #36167
  • masoma
    #36166
    nem kellett volna ráélvezni
  • Vadnokedli
    #36165
    Hómoffisz ártalmai. (Ez egyébként Muc-Off szivárgás ellenőrző UV Torch) Amit nézni kellene például a világosabb és a sötétebb rész ahogy szétválik kamera közelében.

    De szerintem ez azért van mert nem simul oda teljesen az oled panel az üveghez a hajlítás végett
    Az S8 CGG5 / S20+ CGG6 -- S20 FE CGG3 és nem hajlított kijelző.
  • Zsombor99
    #36164
    Nem tudom, hogy egyrészt pontosan mit is kellene látni (nagyon nem eyértelmű), másrészt pedig normál ember nem szokott kijelzőket UV fény alatt nézegetni...
  • Vadnokedli
    #36163
    Ötlet hogy miért ilyen az S20 FE-nek a kijelzője UV alatt? S8 /S20+ nak is így reflektál mint a közepén az FE-nek csak az egész kijelzőn. --- (képminőségben ez a max sajna SE volt kéznél csak.

    Egyébként S8 után váltottam most több mint 3 év után.
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2021.04.15. 19:57:33
  • Zsombor99
    #36162
    Készülék: "Lenovo A2010" ‒ Probléma: frissítésekkel az Android szó szerint túlhízza a belső tárhelyet, lassan már tényleg nem lehet mit törölni, hogy legalább pár megabájt helyet sikerüljön szereznem. Manapság ezt a készüléket már csak YouTube videókhoz használom, kártya sincsen benne, de a tárhely így is vészesen fogy, amit persze a rendszer jelez is.
    Mit tehetnék, hogy megfékezzem az Android rendszer "megállíthatatlan" hízását?
    Utoljára szerkesztette: Zsombor99, 2021.04.01. 12:47:45
  • darkSectorxxx #36161
    Igen akkor valszeg télleg ez lesz. :(
  • Vadnokedli
    #36160
    Azt hiszem a PS App pont nem működik emulátorokon, régen próbálgattam és úgy rémlik - Pár éve.
  • darkSectorxxx #36159
    Srácok egy kis segítség kellene.
    Van ez a Bluestacks program, és nekem fontos lenne a PS APP program.

    Hogy tudnám ezt szóra bírni? Mert amikor alap beállításokkal elinditom a leszedett app-ot, akkor ezt írja ki nekem:

  • darkSectorxxx #36158
    Hát kint él rokon és ott neki nem jön be ez az alkalmazás a Play áruházban.
    Hát csinálnék de azt se tudom mivel. :D
  • Zsombor99
    #36157
    Miért nem jó a Google Play? Amúgy, ha rákeresel, léteznek olyan alkalmazások, melyek a már telepített alkalmazásokból tudnak telepíthető APK-t létrehozni (én így költöztem át a korábbi telefonomról a mostanira).
  • darkSectorxxx #36156
    Sziasztok, nekem szükségem lenne a legutolsó friss TARR mobilTV alkalmazásra. Ezt le tudnám tölteni netről, vagyis nem a Play áruházból hanem magát az APK-t?
  • Zsombor99
    #36155
    Csak a Dolphin, és nem mindegyiknél, de amelyiknél csinálja, az olyan marad, még az oldalfül bezárása és a videó később újbóli megnyitása se hozza helyre. Az újabb videók hajlamosak erre a "villódzási szindrómára", a korábban feltöltöttek jók, de amelyik ilyen, az sajnos ilyen is marad. Amúgy nincs másik telepített böngésző, ez az egyetlen (az Android beépített böngészőjét nem szeretném használni).