36144
  • kl24h
    A szervizbe meg tudják csinálni, tehát újra kell telepíteni az Android-ot és akkor minden normális lesz.
    Nekem egy Samsung Galaxi A40 van, újan vettem, de ilyen problémám soha sem volt.
  • gombabácsi
    edigitalról rendelnék egy xiaomi redmi 7A-t 30ezerért. ennyiért van jobb szerintetek? (nem akarok kínából rendelni).
  • gombabácsi
    nem appal kerül bele! ha semmit se telepítek fel akkor is egy idő után jönnek :)
    a víruskeresők egy része megtalálja de nem tudja leszedni. vagy ha leszedi, egy idő után újra ott van.
    rootolni se lehet, bár valszeg aki jobban ért hozzá az meg tudná csinálni.
  • kl24h
    Én azt ajánlom, hogy telepíts fel egy antivírust (pl. AVG AntiVirus 2020 for Android Security Free) és ellenőrizd le a telefont. A leírtak alapján csak valamilyen kártevő program csinálhatja, ami valamilyen app-al bekerült a telefonba.
  • gombabácsi
    bakker ez félelmetes...

de én nem a képeken látható reklámokról beszélek, hanem olyanokról amik BÁRMILYEN APP FÖLÖTT jelennek meg, BÁRMIKOR.
    nálam olyan volt hogy ezeket el se lehetett nyomni. ha X-el be akartad zárni akkor is megnyitotta őket és odaugrot a böngészőben vagy store-ben :D

de az durva amit írtok hogy nagy cégek telóján is van ilyen...
  • Dzsini
    nem csak a launcher:
  • SzirmosSzisza
    Oh, évek óta Samsungom van, de mindig lecserélem a launcher-t Nova-ra. Az egyetlen reklám ami feljön néha az a Play Music-ban az előfizetés, de az meg Google.
  • Dzsini
    Samsungokban is van, Xiaomiban is van, Huaweiben is van gyári reklámozás. A mennyiség és az elhelyezés a kérdés, és hogy mi az, amit ki lehet kapcsolgatni / elkerülni (mert egy olyan appban van, ami leváltható), és mi az, ami szem előtt marad mindenképp.
  • gombabácsi
    olcsóbb típusoknál van, meg ügye a kínából rendelteken.
    ami durva hogy egyre több helyről hallom hogy hazai hivatalos boltban vásárolt komoly márkákon is!
  • SzirmosSzisza
    Wut, van ilyen? Nekem még sose dobott fel reklámot.
  • gombabácsi
    milyen márkák azok a telók amiken NINCS REKLÁM beégetve? (azaz bármikor feldob reklámot, nem arról beszélek hogy az appokBAN van reklám!!)
  • SzirmosSzisza
    Ez direkt tűnik ilyennek.
  • Zsombor99
    Hát... Telefonon minden jó. Attól még nem biztos, hogy halott az, csak lehet, hogy elcsesztek valamit a frissítésnél. *sóhaj* Mostanában a cégek inkább mennek a saját makacs fejük után a felhasználók helyett. :(
  • zola2000
    Mostanában olyan furán jelenik meg a Google play tableten, a képernyő közepén egy sáv:

Azt hiszem az Android tablet mint kategória hivatalosan is halott ha már a Google sem optimalizál.
  • RelakS
    Sony-nál automatikusan rendszer alkalmazásként bent volt az Android Auto, így nem lehetett/kellett szórakozni .apk telepítéssel.
    Már el sem kell indítani. Rádugom az autóra a telefont, és az Android Auto aktiválja magát.
    Utoljára szerkesztette: RelakS, 2020.06.29. 21:21:29
  • zoliii
    Huawei P20 Pro telóm van. Nemrég frissitettem Android 10 re. De most nem engedi az Android Autó apk fájlt telepíteni külső forrásból :(
    Ötlet?
  • [HUN]FaTaL
    Én V500-ra csak ezt találom, GSM Arenan is.

GSM Arena azt írja, hogy gyárilag Lollipopra upgradelhető, viszont ennek a menetét nem tudom. Custom rommal biztos van újabb (mint ahogy az XDA mutatja), de ha nem értesz hozzá inkább hagyd. :)
  • [HUN]FaTaL
    XDA
    Utoljára szerkesztette: [HUN]FaTaL, 2020.06.09. 17:32:25
  • SzirmosSzisza
    Mikor rányomsz az apk-ra akkor fel kéne ugarnia, általában úgy kérdez rá, hogy csak egy alkalommal akarod-e engedni.
  • TopGun
    Sziasztok! Samsung Note 9 Android 10-es Oprendszerrel, hol lehet beállítani,. hogy külső forrásból is lehessen telepíteni programokat, játékokat, ne csak a Google playstore-ból?
  • Bozi_Vilag
    Néztem a MIUI 12-ről a videókat, de nem tudom... menő meg minden, de tulajdonképpen a legnagyobb része designelem, és aminek lesz is értelme, az az adatvédelemmel kapcsolatos cuccok, a videoszerkesztő. Esetleg ide lehetne még sorolni a Mi Healthet, de hát na, akit érdekel, eddig is leszedett egy appot.
  • zola2000
    Jól belehúztak a miui-nál:
    https://youtu.be/3Glt5Nsb1Ck
  • desigo
    Én nemrég vettem egy Huawei P30-at.Gyönyörú a kijelzője,fullosak a kamerák,van bőven memória,tárhely.
    Jönnek a frissítések,üzemidő nagyon jó.
    Egyedül ez a kijelzőbe épített újjlenyomat olvasó gáz :(
  • KaBuTo666
    Szia omi.
  • adam46
    Én inkább a Mi 9 mellett tenném le a voksom, időtállóbbnak gondolom. LG mostanság nagyon nincs a helyzet magaslatán.
  • Vadnokedli
    120k környékén kerestem új telefont - 2 re szűkült a háló - Xiaomi Mi 9 és LG G8s ThinQ - Ti melyiket vagy mely egyéb alternatívát vennétek (SD855 - vagy felett + OLED kijelző) és miért?

S8 ról váltok mert 2,5 éves lesz, és csöppet az akku is haldoklik.
  • ncsab
    Hosszú kutakodás után sikerült rátalálnom a megoldásra, azaz, hogyan használható egy androidos
    telefon Droidcammal webkameraként USB-n keresztül számítógéppel.
    Leírom, hátha valakinek segítség lesz a későbbiekben. Pláne, hogy manapság nagyon megnőtt az online videótelefonálások/konferenciák száma.

A telefon tulajdonságainál (about phone) nyomogatni kell a Build numbert amíg ki nem írja, hogy developerek lettünk a telefonon.
    Ilyenkor megjelenik egy új menüpont a beállításoknál /Developer options/ és itt be kell kapcsolni az USB debugging opciót.
    Ezután már működni fog a droidcam usb összeköttetéssel. Nem szükséges semmilyen driver.
  • ncsab
    Sziasztok, a következőben kérném a segítségeteket.

Adott egy Huawei P8Lite telefon amit DroidCam-al használok egy windows 10-es géppel webkameraként online tanításhoz.
    Jelenleg wifin keresztül kapcsolódik a telefon az asztali géphez.
    Ez így működik is, de szeretném a késleltetést a lehető legminimálisabbra csökkenteni, pl. USB-n keresztül
    használni webkamerának. (A droidcam elvileg támogatja) de sehogy sem sikerül. Ha rádugom a P8 Lite-ot
    az asztali gépemre akkor megkérdezi, hogy töltsön vagy file átvitelt szeretnék.
    A droidcam egyik opcióval sem működik, azt írja, hogy nincs eszköz.

Próbáltam keresni Huawei usb drivert de nem jártam sikerrel!

Kérem ha valaki tud segíteni, hogyan tudnám a telefont összekötni úgy a windows 10es géppel USB-n keresztül, hogy
    a droidcam tudja használni webkameraként, az segítsen! Nagyon köszönöm!
  • Jim Morrison
    fyi: végre spotifyon újra látszik az album cover minden egyes szám mellett playlistekben. jó hogy vagy 5 év után újra elérhető lett... ideje volt.
  • RelakS
    Az vajon miért jó, hogy ha megszűnik egy alkalmazás, akkor a play store-on keresztül nem lehet eltüntetni? Egyszerűen eltűnik minden nyoma, és a beállításokban kell matatni, hogy tudja az ember a programot törölni.
  • zoliii
    Hogyan lehet megcsinálni, hogy ha nincs Sd kártya a telómban, akkor a belső tárhelyről fusson a játék? Huawei P20 Pro-m van. Csak a telómban most egy Vodafone SIM kártya, Digi mobilnet kártyám van. Meg 83gb-om van :) Csak a GTA Sa SD kártyárol akar indulni :(
  • Dzsini
    Mobilarena Galaxy Fold teszt
  • szucsy89
    működik király! már csak azt nem értem hogy ezt miért nem dobta fel automatikusan, miért kell ehhez egy külön program?
  • Dzsini
    Smart Switch lesz a te barátod úgy nézem
  • szucsy89
    Sziasztok,

Adott egy Samsung S8as telefon (saját), amit már 2 éve belaktam, alkalmazások, telefonkönyv, mindenféle beállítás stb.

Adott egy másik Samsung telefon (céges), és erre akarok bejelentkezve MINDENT áttenni (alkalmazsáok beállítások, háttérkép) tehát tulajdonképpen copyzza le a magán telefonomat. Lehetésges ez? Samsung accountom van, azt beírva a cégesbe igazából semmi nem történt, talán a telefonszámokat áthozta... van erre megoldás?
  • TomBond
    Azt nem szeretném! Köszönöm!
    :-(
  • Mighty
    ha tudod rootolni, akkor igen.
  • TomBond
    Adott egy régebbi telefon android 8.0.0-val. El van mentve benne egy Wi-Fi hálózati jelszó, amit elfelejtettem,de most kellene. Ki lehet valahogy olvasni belőle?
  • Dzsini
    Ha a telefon rendszerszinten tiltja a dolgot (jogi okokból érthető), akkor azon a készüléken nincs.
  • lac coo
    Hi. Létezik valami működő hívásrögzítő app, párat próbáltam de a hívó fél hangját egyik sem rögzíti ....