36058
  • Montanosz #36058
    jaja akkor ez van, köszi a weboldalt hasznos
  • Dzsini
    Ahogy olvasgatom a teszteket szinte mindenhol írják, hogy alacsony kontrasztú, nem túl fényes a képernyő - valószínűleg annyit lehet belőle kihozni napsütésben.
  • Montanosz #36056
    android go fur rajta blackview a20-as, olyan fake hangpostafiok programra nincs tipped?
  • Vadnokedli #36055
    Szerintem az első az hardware-software hiba, próbáld meg gyári resetelni, néha sajnos a mai napig képes valami "beakadni" még a high end telóknál is. Egyébként milyen telefon?
  • Montanosz #36054
    sziasztok
    1. van valami szoftveres megoldás amivel nappal, legalább árnyékos helyen lehetne látni a kijelzőt?
    Illetve a csuszkát max fényerőre felhuzom akkor is 50%-t ir ki fényerőnek a beállitásokban. Külső programmal viszont 100%-t, ami gondolom inkbb reálisabb ha a csuszka maxon van. A play áruházban inkább olyan fényerő programot találtam ami csak optimalizálja vagy szűrőket add hozzá
    2. illetve fake hangpostafiok program érdekelne ami általam felmondott szöveget mondja mert a blokkolós megoldás tul átlátszó manapság már (értsd: egy budapesti pályaudvar hangját szeretném erre használni :-D )
  • [HUN]FaTaL #36053
    És kitől rendeli hozzá a kijelzőt? :D
  • szucsy89 #36052
    az apple :D
  • balcsi70 #36051
    Sziasztok! Valaki használ közületek androidot Laptopon? Ha igen melyik változatot? Most felraktam a 8.1-rc1-et (32bit) beállítottam a google fiókot is de mikor rámegyek a Play áruházra és azon belül,progi játék stb. feldobja az ablakot hogy "az alkalmazás leállt" :( nem tudok semmit leszedni,valami ötlet? Köszönöm a válaszokat!
  • adam46 #36050
    Hülyeség továbbra is ez a hajtogatható baromság, kinyitva szélesebb, összehajtva dupla vastag, értelmetlen nagyon.
  • Dzsini
    A Huawei megerősítette, hogy júniusról szeptemberre csúsztatja el Mate X nevű hajtogatható okostelefonjának megjelenését, minőségbeli követelményeknek való megfelelésre hivatkozva. A cég szóvivőjének elmondása szerint elővigyázatosabban közelítik meg saját terméküket azóta, hogy a konkurens Samsung Galaxy Fold modelljének paneljével már rögtön gondok adódtak az első éles tesztek során.

Na, melyik cég lesz az, amelyik valóban piacra lép?
  • [HUN]FaTaL #36048
    Én nem sok embert ismerek, aki gapps nélkül használná a custom ROM-okat, szerintem a többség inkább a funkcionalitás miatt telepíti őket, pl. én is.

"Vannak független applikációboltok, minden funkció kiváltható mással."
    Csak az amerikai alkalmazásokat azokból sem telepítheted, így sok lószart nem ér. :D

Ráadásul nincs a Huaweinek ARM licence sem.
  • Dzsini
    Rengetegen teljesen jól használják az AOSP-t, gapps nélkül, és ezért raknak fel saját romot, hogy ne legyen benne google adatkapcsolat.

Vannak független applikációboltok, minden funkció kiváltható mással. Van választási lehetőség.
  • szucsy89 #36046
    és mit ér az Android a Google szolgáltatások nélkül? :)
  • Dzsini
    Az Amazon egy ideig árusított egy, még hivatalosan be nem jelentett telefont :) Motorola Z4
  • SzirmosSzisza #36044
    https://www.androidpolice.com/2019/05/27/android-q-desktop-mode-up-and-running-through-experimental-third-party-launcher/

• SzirmosSzisza #36043
    Androidot használhatják továbbra is csak a Google szolgáltatásokat nem.
  • davidka003 #36042
    Majd azért kíváncsi leszek ki az aki örömmel fog huawei-t venni ezek után. Saját oprendszer, saját áruház, saját programok. Hát....
    Én maradok a jól bevált google áruháznál meg a hivatalos androidnál. Következő telóm is vagy Samsung vagy Xiaomi lesz.
    Persze várjuk ki a végét. Remélem azért talpra tudnak állni, mert kell a verseny.
  • Jim Morrison - VIP
    Nem hinném. Tudtommal a huawei már elkezdte (nem pár hete) a saját chipjét fejleszteni (nem arm), szóval valahogy biztosan áthidalják ezt a rövid(?) időszakot ami előttük áll.
    Ha megnézed a nagyobb tech cégek részvényeit a tőzsdén szinte mindenki elkezdett lefele menni. elég nagy partnerségek vannak, szóval mindenkinek kiesés az, hogy nincs a huawei. Az a több mint 100.000 mérnök a huawei nél meg biztos kitalál valamit :)
  • szucsy89 #36040
    most úgy tűnik az ARM is kihátrál a Huawei mögül, a szoftveres dolgokat még meg tudják sztem oldani házon belül, de ha a hardveres gyártók is elpártolnak tőlük, akkor nagy bajban lesznek. eddig nem hittem hogy csődbe mehetnek, de mostmár kezdem azt hinni
  • Dzsini
    Mondjuk a világ 3G és 4G hálózatának elég jelentős részét - és most az 5G megjelenésével ennek a sokszorosára lesz szükség. Amin a Huawei, a Cisco, a ZTE, a Qualcomm és az Ericsson fog osztozni.

Lehet találgatni melyik volt a fentiek közül a másik kínai cég, akik tavaly kaptak büntit az Egyesült Államoktól (és építette ki Magyarországon a Telenor első 5G bázisállomásait) :)
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2019.05.21. 20:05:25
  • SzirmosSzisza #36038
    Telefon elenyésző része ennek, pl ez egy elég régi történet, de marha sok hálózati cuccot is gyártanak.
  • Szabi - VIP #36037
    :-/
  • Borg #36036
  • Borg #36035
    Ja, mindent össze-vissza aláz, csak kivéve ezt és ezt és ezt...
  • adam46 #36034
    Meg is rendeltem ma. :)
  • szucsy89 #36033
    na jó, a reviwek megnézése után elkapott a musthave érzés, ez a telefon ennyiért, minden flagshipet oda-vissza aláz, így megbocsájtom neki az IP hiányát valamint a vezetéknélküli töltés és a jack hiányát is, lehet az S8am utódja meg is van, valamikor év vége felé...
  • Dzsini
    OnePlus 7 pro review
  • adam46 #36031
    Az engem nem zavar első körben, arcfeloldást nem használok, selfi kamerát pedig 1 évben 1x. :D
  • szucsy89 #36030
    a motoros megoldás miatt nem
  • adam46 #36029
    Mostanában engem sem, de ideje lecserélni az U11-et és a OP 7 Pro egész jónak néz ki.
  • Vadnokedli #36028
    Nem hoz lázba már semmilyen telefon se.
  • adam46 #36027
    Ti is gőzerővel várjátok már az új OnePlus 7 Pro-t? :D
  • szucsy89 #36026
    kiszivárgott már minden...
  • Jim Morrison - VIP
    https://events.google.com/io/
  • Dzsini
    Törli a Samsung a Galaxy Fold előrendeléseket, hacsak a megrendelő nem kéri konkrétan, hogy maradjon meg.
    Megjelenési időpontot nem tudnak mondani.
  • adam46 #36023
    Béna a koncepció.
  • Dzsini
  • Bozi_Vilag #36021
    De rég volt...
  • Dzsini
    ki emlékszik a Windows böngészőválasztóra? :)
  • Dzsini
    Ismerőséknek a Koin vált be - ingyenes, tud magyarul, sokmindent be lehet állítani benne.