77
High School Musical Topik
  • zsutyesz
    #77
    HSM a jégen
  • zsutyesz
    #76
    2009. március 11-én jelenik meg a DVD
  • toysoldier
    #75
    az első 2 film sztem bármelyik torrent oldalon fent van, a harmadikból még csak elég szar kamerás verzió van, azt nem érdemes letölteni.
  • dániel222
    #74
    Hello.Megnéztem mosziban és annyira rákattantam h letöltöttem minden zenéjét és a filmet is le akarom felirattal vagy szinkronnal de nem találom:( Vki segítsen rajtam pls.linkeljetek 1 oldalt ahol fennt van mert bár még csak 6 órája h láttam de megint meg akarom nézni és újra és újra és újra... Segítsetek pls
  • zsutyesz
    #73
    jaaa, kalózpéldány :D
    a HSM3. játék EREDETI kézikönyvén van egy hirdetés, amit én csináltam :), azért kérdeztem
  • toysoldier
    #72
    milyen borítón? :D
  • zsutyesz
    #71
    és a belső borítón nincs rajta véletlenül a HSM 3. regény hirdetése?
  • toysoldier
    #70
    az nekem már régóta megvan :D

    sőt, van egy játékom is, ahol a filmben lévő zenékre kell táncolni :D nagyonnagy :D
  • zsutyesz
    #69
    már a zenéjét is leszedtem :P
  • toysoldier
    #68
    ma este végre megnézem :D
    kiváncsi vagyok, hogy milyen
  • toysoldier
    #67
    de
  • zsutyesz
    #66
    te figyi már! neveztél a versenyre és tovább is jutottál, nem? :)
  • toysoldier
    #65
    hát kéne =)
    olyat énis találtam, majd hnap felhívom a mozit és megkérdezem h van-e hozzá felirat
  • zsutyesz
    #64
    ja, felirat is kell? :)
    itt csak annyit írnak, h eredeti nyelven, nemtom, h van-e felirat
    de pl. az aréna plazaban 23-án a 20.45-ös előadás
  • PJack
    #63
    phuj de utálom, nyálas amerikai tiniműsor
  • toysoldier
    #62
    tuti én vagyok a vak, de hol adják majd angol hanggal magyar felirattal?
  • piamania
    #61
    Én se tartozom a célcsoport közé(20 múltam májusban),de nekem a dalok nagyon bejönnek.Eddig mind a két részét láttam.Jah és ha másért nem,akkor Vanessa Anne Hudgens-é érdemes megnézni.:)
  • zsutyesz
    #60
    van egy-két előadás, ami eredeti nyelven lesz
  • zsutyesz
    #59
    nagyon jó!
    szerintem a 3 közül ez a legjobb! Mondjuk nem én vagyok a célcsoport... :)
  • toysoldier
    #58
    feliratosan adják majd vhol?
    eddig csak olyat láttam h szinkronos, digitálisan szinkronos (?) és angolul felirat nélkül.
  • lippet
    #57
    Infó a filmről, meg a mozis vetítésekről!
  • piamania
    #56
    És milyen volt?
  • zsutyesz
    #55
    tegnap láttam premier előtt :P
  • lippet
    #54

    High School Musical 3.: Végzősök
    (High School Musical 3: Senior Year)


    Főszereplők: Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Lucas Grabeel Corbin Bleu and Monique Coleman

    Rendezte: Kenny Ortega

    Mozipremier: 2008. október 23.

    A High School Musical sztárjai a film harmadik részében végre a mozivásznon jelennek meg. Troynak (Zac Efron) és Gabriellának, (Vanessa Hudgens) az elválaszthatatlan duónak végzősként szembe kell néznie a ténnyel, hogy útjaik szétválnak, hiszen a gimnázium után mindketten más főiskolán tanulnak majd tovább.
    A Vadmacskák többi tagjával színpadra visznek egy fantasztikus musicalt, melyben énekelnek vágyaikról, elvárásaikról, félelmeikről és reményeikről a jövővel kapcsolatban. A pergő zenék alatt látható virtuóz táncjelenetek kitöltik a teret, egyben betöltik a nagyvásznat, a színpadon pedig igazán kibontakozhat az összeszokott, tehetséges fiatalokból álló zenecsapat.









    Forrás: PremierPark.hu
  • lippet
    #53
  • lippet
    #52
    Minden résznek más a története.
  • DJ Skyline
    #51
    van ennek valami története, vagy valami egyéb? vagy ez kb olyan S Club 7 szintű vackeráj ami régen volt a tv-ben? mert ma akárhányszor a Jetixre kapcsoltam kb mindíg ez ment! lassan át is lehetne nevezni HSM Channelre a Jetixet. elnézést ha valakinek a lelkébe gázoltam
  • lippet
    #50
    vkinek esetleg nincs meg?
  • lippet
    #49
    tetszik az a rész! de a sound trackbe nincs benne!:S
  • piamania
    #48
    Arra gondoltam én is,de az nem ének,azt csak mondják izgatottan.Amúgy minek az neked?Legegyszerűbb ha megszerzed az egészet és te megvágod magadnak.
  • lippet
    #47
    nem a film elején van amikor mindjárt vége az uccsó órának. elkezdik magyarul modani hogy nyár van, nyár van........ HSM 2
  • piamania
    #46
    A what time is it-re gondolsz?Az egész számra?Vagy csak amikor azt mondják,hogy summer,summer?
  • lippet
    #45
    csak az ami a filmben van! nekem az 0,5perces zene kellenen, de nem találom sehol:HSM 2, mikor még az osztályban éneklik(nyárvan, nyárvan)
  • piamania
    #44
    Van rajta vmi érdekes?Vagy csak úgy kérdezted?
  • lippet
    #43
    mindkettőre gondoltam!:D
  • piamania
    #42
    A 2. vagy az első résznek?Igaz egyiket se hallottam,youtube-on hallgatom meg azokat a számokat amik bejönnek mindkét részből.
  • lippet
    #41
    Am a SoundTrackot hallotátok már?
  • lippet
    #40
    hát, hogy faja, tetszi, komoly!:D
  • piamania
    #39
    Az "XD" mit jelent?
  • lippet
    #38
    De mi ez az??????
    nem naon értem a kérdéstXD