77
High School Musical Topik
  • piamania
    #37
    Nem vagyok egy nagy csetes,meg fórumos,csak néha írogatok,inkább olvasok.De mi ez az XD?Kössz
  • lippet
    #36
    jaja! keresztapám is szereti a filmet pedig ő már 30-con túl!XD
  • piamania
    #35
    Nem értem miért jön mindenki a korral.Én 19 vagyok és tetszik a film.És akkor mi van?
  • dragon11
    #34
    Üdvözletem,átlagos 12éves :)
  • lippet
    #33
    ha nem tetszik vmi el lehet menni!
  • Dragooon #32
    el tudom képzelni ezt a "megbocsátást".........
    szerény véleményem szerint csak rájöttek, hogy vanessa nélkül a harmadik résszel kitörölhetik a feneküket (főleg ha mozikban akarják nyomatni) és gyorsan visszavették, ha tényleg így van

    az viszont tény, hogy szép hangja van, főleg akkor szeretem hallgatni amikor beszél :->
  • gyuri12
    #31
    szerintem ritka szar film,ha éneklős film,akkor Hair, ez meg egy fosch. a zenék szarok,egy nyálas fosch az egész.
    jah,és a topiknyitónak pöttyös az ingje?
  • lippet
    #30
    egyet értek!XD
  • piamania
    #29
    Én azt olvastam,hogy megbocsátottak neki.Szerepelni fog a HSM3-ban.Amúgy szerintem és nagyon szép és kurva jó hangja van.
  • lippet
    #28
    am ki a kedvenc szereplőtök???
  • trogerzsiger
    #27
    nem láttam végig, talán ha kezeim közé kerül megnézem, amúgyis szeretm az ilyneket
  • lippet
    #26
    a mozgás nekem is kicsit fura volt! de am kir film!
  • trogerzsiger
    #25
    ?
  • lippet
    #24
    heh
  • trogerzsiger
    #23
    a főhősén jót röhögtem, főleg a mozgása :D
  • Rockynhooo
    #22
    ez az amit én sem értek...
  • lippet
    #21
    mert kurva jó film!XD Jó csajok, zenék, történet!!!
  • LasDen #20
    nekem csak aszongyátok meg ez most mitől olyan nagy durranás film.....mitől van ekkora hypeja???
  • Neoncsoves
    #19
    ne szopassátok már. egyébként nem kéne offolni
  • lippet
    #18
    inkább a filmről kellene beszélni!!!!!!!!!!!
  • lippet
    #17
    most mi van? kezdek bezavarodni?XD
  • Barney Tech
    #16
    Piros a cipőd?
  • 0ppika
    #15
    fested a hajad?
  • lippet
    #14
    ????
  • lippet
    #13
    ????
  • akyyy
    #12
    azé nem kell ilyen ismerteket, hanem valami kevsébé, értem?:D

    régi is jó
  • 0ppika
    #11
    pöttyös az inged?
  • lippet
    #10
    Aki netalán nem látta volna a filmet:

    1.rész:
    Egy szilveszteri karaoke bulin találkozik Troy és Gabriella. Egy közös dal, egy közös ének megváltoztatja kettejük életét. Egy hét múlva, az iskolában találkoznak ismét, Gabriella mint új diák iratkozik be. Kettejük között felizzad a szerelem egymás, és a zene iránt. Troy, az iskola kosárlabdacsapatának, a Vadmacskáknak a kapitánya, Gabriella pedig eszével felkelti a tudós osztálytársai figyelmét, így bekerül a 10 próba verseny csapatába. Ezt a két, látszólag különböző fiatalt azonban összeköti valami, a zene. Az iskolában musicalt indítanak, ahová Gabriella, majd Troy is jelentkezik. Amikor a barátaik ezt megtudják, fellázadnak a musical ellen. Troyt a kosárlabdacsapat tagjai, Gabriellát pedig a 10 próba versenytársai próbálják győzködni. A két csapat, a közös cél érdekében összefog, és elválasztják egymástól a két fiatalt. Ám, hamarosan rájönnek hogy Troy és Gabriella élete már a zene, és kibékítik őket. Eljönne a próba-meghallgatás napja, ám azt a rivális ellenfél, Sharpay vezetésével elteteti másnapra, ám aznap lenne Troy kosárlabda meccse, és Gabriella versenye, ráadásul egy időben. Ám nem esnek kétségbe, és meg oldják hogy ott lehessenek a próba-meghallgatáson. Troy és Gabriella eléneklik dalukat, és fergeteges sikert aratnak. Elnyerik a musical főszerepeit, és ami talán a legfontosabb, egymás szívét is.

    2.rész
    Évvége van, és a diákok már csak a nyárra várnak... Végre, kicsöngetnek, és egy hatalmas táncos, parádéval kezdetét veszi a nyár. Troy ad Gabriellának egy nyakláncot, ami szerelmüket szimbolizálja. Sharpay boldogan tervezi a nyarat, és úgy dönt, ha törik, ha szakad, megszerzi magának Troy szívét, és nem riad vissza semmilyen eszköztől, csakhogy célját elérje...
    A Wild Cats csapata munkát kap a közeli clubban, mint konyhai kisegítők. Ebben a klubban törszvendég Sharpay és a családja. A lány úgy dönt, kiemeli Troyt a konyhai környezetből. A fiú főnökének segítségével 'kényszeríti' a fiút, hogy vegyen részt egy családi vacsorán. Itt Sharpay megígérteti Troyyal, hogy ő lesz a párja a clubban minden évben megrendezett zenés, táncos eseményen. Azonban, ő már Gabriella partnere szeretne lenni, de nem tud mit tenni... Ahogy Sharpay egyre közeledik Troyhoz, úgy fordulnak el a fiútól a barátai, és végül Gabriela visszaadja a nyakláncot Troynak, így szakít a fiúval... :(
    Troy ráeszmél hogy nagyon megváltozott, és mindent megtesz azért, hogy ismét Gabriella párja legyen, és a barátait is visszaszerezze. Durván beszól Sharpaynek, amit Kelsie meg is hall. Elmondja a többieknek a dolgot, és Troy mindenkitől elnézést kér, és kibékülnek, még Gabriellával is.
    Időközban Ryan, akit Sharpay dobott Troy 'miatt' lesz Gabriella párja a táncos eseményen, de a srác visszalép, amikor Troy ismét felbukkan. A két szerelmes fiatal duettje hatalmas sikert aratt, és végül Sharpay szíve is meglágyul, és a fődíjat átadja Ryannak, aki összeállította Troy és Gabriella dalát és táncát.

    Lesz 3. rész is várhaton 2008-ba, amiben már horror elemek is helyet kapnak, és vmi Halloween party lesz, ezért valószínűleg 2008 november felé jeleneik meg!!!
  • lippet
    #9
    Dirty Dancig (nem tom hogy kell írniXD)
  • toysoldier
    #8
    Stomp The Yard a legjobb ^^

    am nekem mind2 rész teccet, de a kettő jobban
    és angolul télleg sokkal jobb
  • akyyy
    #7
    mondjatok még sok sok táncos filmet
  • Dragooon #6
    Vanessa szép, miatta érdemes nézni a filmt :|
    btw nem egy nagy durranás, egyet még úgy-ahogy megnéztem kétszer. angolul ezerszer jobb.
    a második nem tetszett, a harmadik résztől meg már el se várok jó dolgokat:)

    csak az a gáz, hogy vanessa hudgens-t ugye kirúgta a disney, nem tudom milyen lesz nélküle a 3. rész :-|
  • lippet
    #5
    Gabriella se csúnya:P
  • leho94
    #4
    a szőkét tosznám...
  • lippet
    #3
    hát mindenki máshogy látja! szerintem meg tök frankó mindkettő és várjuk a 3.-at!:D Jók a csajok is benne:D
  • SimaSuna #2
    hát nem 1 nagy durranás a film...
    ha már ijen táncos zenés akkor a Step Up..vagy a Stomp the Yard..és még asszem a Honey is ide tehető..
    nekem ez úl "nyálas"ra sikerült...persze az én szemszögemből..
  • lippet
    #1
    Ide várok minden olyan hozzászólást ami a High School Musical-lal kapcsolatos! Képeket is rakjatok nyugodtan!
    A kis csapat:

    Team Sharpay XD:

    Sharpay & Gabriella: