39
  • smaszi
    #39
    Halál az összes naplopó, köcsög, rabló-élősködő népségre...(Tisztelet a kivételnek...mert azért van.)Hogy miért nem tör ki egy olyan járvány, ami csak a kibaszott cigány népséggel végez?!!! (Bocs a "kicsit" rasszista hozzászólásért..
  • Darth1
    #38
    Megint továbbjutottak azok a fasszopó kis köcsög cigányok!!! Múlkor is továbbrugdosták őket a "tesók" az elődöntőben 1000x jobbak voltak mint ők, csak sok a mocskos cigány aki zavaz rájuk, nagy szar volt amit csináltak.
  • ferihegedus
    #37
    Hát szerintem sem a legjobb. Elég unalmasak már ezek a típusú műsorok... 5 éve ezek mennek...
  • Rodman6
    #36
    Nekem nem tűnik egy színvovalas műsornak. Lehet hogy "unaloműzésből" valaki leül és megnézi de aki megnyeri, az is feledésbe merül negyed/fél év leforgása alatt ha csak nem erőlteti teljes gőzzel a csatorna a képernyőn való jelenlétét. A zsűri sem egy nagy 'was ist das' mivel szakmai hozzáértés nélkól osztályoznak. Például egy divattervező zsűritag soha nem tud egy artista produkciót jól osztályozni mert amire ő 9 pontot ad, lehet hogy egy igazi artista 3-at sem adna, stb..stb..
  • winnie
    #35
    tévéelőfizetés? olyan van?
  • braeburn
    #34
    Ezért érdemes torrentezni és akkor ez az egész magyar gagyimédia feledésbe merül.
    Kevesebbe kerül egy fel és letöltésre alkalmas gép összehozása, valamint a netköltség, mint egy tetves tévéelőfizetés.
    Persze mindenkinek a magáét, amit megérdemel.
  • Gerygrey
    #33
    Nógrád megye, Markiza rulz :) (amúgy igen, mióta Pesten lakom és van kábeltévé, valahogy a 3 földi sugárzású adó teljesen hidegen hagy, NGC, Spektrum, Discovery, Hír TV + net, számomra ennyi a média)
  • feamatar
    #32
    ez egy nagy sux műsor, majd három negyed órát voltam kénytelen végignézni belőle a killbillre várva(Bruce Lee életét már láttam elégszer), olyan 15 perc után már csak néha adtam rá hangot... remélem nem lesz hosszú életű a műsor.
    Egyébként meg ha valakinek van discoveryje meg ng meg stbstbje akkor gondolom kábelen néz ott meg van választék csatornák közt(én egyszerű földi csak 3 magyar adóval rendelkezek meg a markizaval...)
  • Atisz #31
    Ahhoz képest hogy nekünk már 1965-ben volt Ki mut tud? -unk... elég szegényes hogy ismét egy amerikai hulladéklicencet kell megvásárolni. Egyébként még nézhetetlen is, (a humor illetve a megdöbbentő produkciók szinte egyáltalán nem képsviseltetik magukat - kivéve azt az Attraction-ös izét, az elég jó volt) szerintem bukni fog.
  • Gerbill
    #30
    Ez olyan jó szöveg. Szar az összes kereskedelmi TV, csak a discovery jó, ahol fél óránként megszakítják a reklámokat és adnak 30x ismételt 10 percnyi autó vagy motor építő valóságsót. Nemmondom vannak jó történelmi dokumentumfilmek a discoveryn, de azokat inkább DVD-rip formában ajánlott megnézni.
  • turoczi
    #29
    Laposabb a "Ki mit tud?"-nál,a műsorvezetők műmekegése unszimpatikus, amit egyik-másik ember produkál az kisebb társaságot is elaltatna, a zsűri mindezeket felülmulja a hozzá nem értésben (néha a szarnak is dicshimnuszt!), tehát összegezve: műnyál.
  • Sir Quno Jedi
    #28
    Én ördögnórira szavaznék, de inkább személyesen és élőben... :DDD
  • winnie
    #27
    hmm. az lehet, de hogy tudja az ember megítélni, hogy milyen a műsor, ha mondjuk lát egy fellépésből 1 percet? attól még lehet pazar a többi.

    jaaa, most esett le. netes divatf*ka. sorry, nem szóltam.
  • kadar1
    #26
    Egy perc böven elég volt belőle.Akkor se nézném ha fizetnének érte.Egy nagy rakás szar............
  • lomha
    #25
    Nincs tévénk. Nagyon sajnálom, hogy megint lemaradtam.
  • xido
    #24
    csak az a baj a műsorral..szórtam volna ki a rákba azokat,akik itt is csak énekelni és táncolni akartak..humoristát,illuzionistát..akármit...ahogy egy kimittudon kellene..
  • vax
    #23
    Ez nagyon jó volt a link. Hát azt hiszem majd lementem hídba. Ennek a kiscsajnak milyen hangja. Fenomenális. Ilyen hanghordozást eddig csak fekete énekesnőktől hallottam. Az utána lévő is rendkivüli volt. Fantasztikus. Halgassa meg mindenki. Ha nekik lesz CD-je tutira megveszem.
  • valaé valaé ná
    #22
    Elmehet a Discovery, meg a NG is a 3.1415927csába azzal a k*rva sok reklámmal amit adnak (több a reklám mint a műsor), meg a spektrum is a betelefonálós tarhálós játékával együtt.
  • matt taylor
    #21
    Én ezekkel ugy vok mint a buzikkal(Ha sok a buzi akkor sok csaj marad nekem :)), ha sokan nézik ezeket a retek műsorokat akkor..nem tom

    Ja megvan :D egy szűk réteg(mi) fogunk felsőbrendű eszmével rendelkezni a többiek fölött és végül átvesszük a hatalmat a föld fölöttt...nah jó 1 kicsit eékaéandoztam
  • winnie
    #20
    "Ez a mocskos kereskedelmi tv világ, érdekli a faszomat...aki értelmes ember az vagy a Discovery-t vagy a National Geographicot nézi"

    kissé ellentmondás. attól, hogy amerikai alapanyagot nézel a discovery-n, attól még ugyanúgy a kereskedelmi tévéknek fekszel le.
  • Rudee360
    #19
    A BÁNATOS FASZOMAT!!! Ez a mocskos kereskedelmi tv világ, érdekli a faszomat hogy csillag születik...aki értelmes ember az vagy a Discovery-t vagy a National Geographicot nézi, vagy hogy Talma nyert... De nem ezeket a mocskokat akik belőlünk gazdagodnak meg a kurva édes annyukat!!! És akkor beraknak egy ilyen szemét geci homokos fasz Nárait... ne nézzzétek!!! ne belőlünk éljenek meg!!!
  • xizor
    #18
    szerintem is, a Benne leszek a tv-ben jobb volt, mert ott nem gondolták általában komolyan az emberek amit csináltak :/
  • AZTA
    #17
    hát ahogy így elnéztem csillag az biztos nem születik belőlle :D
  • stargatelost
    #16
    ezért volt jó régebben a Benne leszek a tv-ben Hajóssal, mert ott nem ilyen unalmas énekesek, meg táncosok voltak, hanem gyökér retardáltak, akiken lehetett röhögni!
  • Kaziking
    #15
    ez a Náray 1 emeletes f***, én végignéztem félszemmel mert asszony szereti az ilyet, meg valószínü a többit is majd, de qrvára idegesitett ez a idióta.
  • xmodule
    #14
    Én sem erre számítottam.
    Kár, hogy az előválogatásokat nem mutatták. Anno a Megasztárnál is csak azt néztem. Azokon lehetett jókat derülni:D
  • matt taylor
    #13
    Én is a csupasz pisztolyt néztem
    Talma most nyert
    Huje kocsog spanyol
  • Tinman #12
    Első 4 arcot megnéztem, artisták ügyessek voltak, főleg ahhoz képest, hogy 6 hónapja kezdtek... aztán lepontozták őket, a tenyérbemászó gay tacskót meg fel... fizetnének se nézném tovább.
    Azon meg totál kiakadtam, hogy 2x énekeltették el a kisebbség egy képviselőjével a dalt. Igen jó hangja van -de ilyenből van több ezer ebben az országban-, de a fasznak kellett ez 2x, főleg, hogy a tv nézők teljesen jól hallották.
  • 1Bazs
    #11
    Nem tetszett a zsűrizés, nem értem, hogy miért kell Náraynak is zsűrizni, amikor ő a produkció előkészületeiben is benne van. Szerintem pl a látványszínházat azért húzta le mert nekik nem lehetett lámpaoszlop ruhát tervezni.
    Amúgy vontatott volt a műsor, csak Fábry dobta fel az értékeléseivel. Könnyű volt a reklámszünetekben rajtfeletkezni a csupasz pisztolyon nagyonsokadszorra is szórakoztatóbb volt...
  • quentit
    #10
    Belenéztem én is, de gyorsan el is kapcsoltam. Ez most még a TV2 műsorainak a szinvonalának is aláment...
  • jeti00
    #9
    tragikus volt a műsor, imádkozom h ne legyen folytatása...
  • xido
    #8
    rakás lócitrom volt az egész...a hülye unkreatív szerkesztők 95%-ban csináltak egy Megasztár/tánc baromságot,ahol persze a 4 év kidobált selejtjei akartak végre nyekeregni és botladozni..eredetiség és egyedi előadás zéró,nulla...nem elég nekünk Tóthvera meg Rúzsamagdi meg a többi nyikorgó sztárocska..rtl is kidobja a sajátjait a placcra?
  • Csaba42
    #7
    Látom, az egyik magyar kereskedelmi csatorna hozza a formáját.
  • jefferson83
    #6
    Azért máshol is előrébb tartanak, mindkettő fantasztikus:

    Felétől az új, érdemes végighallgatni :)
  • ace05
    #5
    Fizetett hiredetésünket olvashatták!
  • ace05
    #4
    Fizetett hiredetésünket olvashatták!
  • OliApa
    #3
    Nem úgy az amerikai: a győztes, Bianca Ryan! De azért ne kritizáljuk az elején, mert lehet, hogy tényleg "csillag születik"!
  • Razgon
    #2
    Belenéztem, fasság az egész. Unalmas.
  • Dynamic
    #1
    "Licenszet vesz vagy ötletet csen el, hogy azt később magyar módra átalakítva alakítsa egy hasonló, ámbátor hivatalos teljesen más produkcióvá."

    Na ja.Olyan fantáziadús, kreatív emberek ülnek az rtl-nél, hogy még a műsor címe is egy az egyben lopott.Kb. 20 évvel ezelőtt már volt hasonló produkció Mo-n, szintén Csillag születik címmel, csak az amatőr énekesek és együttesek vetélkedője volt.