4158
  • Ironman2
    #4118
    A Házasodna a gazdát már régóta promózzák,most hogy jön ide János?
  • Ironman2
    #4117
    Házasodna a gazda. Csak nem Mészáros János Elek az egyik, aki megtalálhatja az asszonyt a házhoz? Nem kizárt, hiszen az Új Ász megtudta: az RTL Klub folyosóján azt pletykálják, hogy a Csillag Születik győztese lesz az új valóságshow húzóarca.

    http://www.stop.hu/bulvar/alekosz-nyomdokaiba-lepteti-janos-eleket-az-rtl/1048363/
  • Krisztiam #4116
    nah a Quantum XXL fellép nálunk jún 17-én :DD
  • Dean Winchester
    #4115
    na plazmát nem hallgatnám meg sehol sem...
  • Zeraa
    #4114
  • IXEMGabeo
    #4113
    milyen hasonló logótok van precision és davidka

    ritka az ilyen
  • precision
    #4112
    vótmá nem?

  • davidka003
    #4111
  • davidka003
    #4110
    Legalább ez a széria most jó volt. Nem voltak benne végtelenül idegesítő balfaszok. Puzsér is jó volt.
  • davidka003
    #4109
  • Krisztiam #4108
    nah amúgy megvan :)

    No Comment :)
  • Krisztiam #4107
    hát már 100szor megnéztem a Quantum XXL és Face Team közös produkcióját, de ember legyen a talpán, aki azokat meg tudja csinálni, amit ők.. :)
  • Krisztiam #4106
    amúgy nem tudja valaki melyik az a tánccsoport, amikor a legnépszerűbb tánccsoportok táncoltak az elsők voltak és piros ruhában táncoltak a star wars zenéjére??
  • FrezeR
    #4105
    mert tele van MÁShogy gondolkodókkal :D
  • IXEMGabeo
    #4104
    táncversenyt nyertek külföldön csakúgy elárulom
  • IXEMGabeo
    #4103
    Tabáni messze az eddigi győztesek közül a legtehetségesebb. És már nincsenek megélhetési gondjai
  • IXEMGabeo
    #4102
    borult az elméletem Jenniferről:) a Retek klubnál nő nem nyerhet úgy látszik...

    Paul Potts klónt csináltak ebből az ürgéből...
  • precision
    #4101
    szerintem USA -ban az aluljáróban 5 perc alatt egy marék tehetségesebb énekes találnék mint Szirota... de elég csak felmenni a youtubera és amatőr covereket nézni :)
  • kill3r21
    #4100
    Igy van ahogy mondod, még a zenéket sem maguk irják, de melletük szoljon hogy akárhol fellépnek nagy showt csinálnak...:)
  • tomcsa4
    #4099
    1, Magyarországon több mint 3 millió nyugdíjas él.

    2. Szerintem a legtöbb energiát a Quantum XXL fektette bele (neves táncosok is nyilatkoznak, hogy már 2-3 fős táncnál is nagyon nehéz a koordinálás, nem hogy 7-nél), ergo nekik adtam volna a fődíjat.

    DE! Én a Jánostól sem sajnálom. Ilyen hanggal kiváló operaénekes lesz. Vannak operaénekeseink, de mind névtelen senki. Gregor József volt az, aki leereszkedett a néphez (TV-s szereplések, klubok). Szóval ha a Mészáros János elek nem felejti el, hogy kik segítették meg egy picit, akkor lehet még Gregor utód is.

    Jennifr baromi dögös nő (utcán nem járkálnak már ilyenek, sok tornacipős idióta), baromi jó, tiszta, erős hangja van. Ha USA-ban lenne, már milliomos lenne, két lemezzel és leeht már lefele szállna a pályája (mivel fiatal és nehéz feldolgozni a sikert).
  • Kongy
    #4098
    LMFAO-t azért nem említeném egy lapon a magyar VV-s szennyel.. Tény, hogy a világhírt kb a pénzüknek, meg a lemezkiadó tulajdonos rokonuknak köszönhetik, de én szeretem őket.
  • kill3r21
    #4097
    Quantumot mondjuk sajnálom, de ők innen is képesek lesznek nemzetköziek lenni...
    Egyébként meg nincs az köbe vésve hogy minden nyertesnek celebbé kell avanzsálnia...:)
  • Kongy
    #4096
    Amúgy Szirota anno azért nem jutott be az X Faktor élő showba, mert nem volt stílusa, Muri Enikő dettó... aztán már másodjára valahogy sikerült nekik. Jennifer egészen kikupálódott... De nekem az a jó előadó, akinek a számát a buszon is hallgatom, és a mostani mezőnyből, csak Plazma ilyen... nem a jennifer, és nem is az Elek. Jennifer olyan számokat énekel, amiket simán meg lehet hallgatni az eredeti előadótól, jobb minőségben, semmi stílusa nincs, ordibál, azt cső...
  • kill3r21
    #4095
    lehet nem lesz lemez, lehet nem lesz János celeb, de az biztos hogy megmutatta a mai generációnak hogy hol kezdödik a komolyzene, nem a don omarnál, meg LMFAO meg DJ seherezádénál....és én ezért nem sajnálom tőle....hacsak 10 fiatal átlátta a dolgokat már megérte....szerintem celeb van elég....Elek nem fér be a Kubai ritmus mellé....xD
  • FrezeR
    #4094
    nem éppen, nagyon sok fellépésük volt azóta is és külföldre is sokat jártak, mondhatom igen szépen megszedték magukat ebből
  • davidka003
    #4093
    4 four dance? Azokra még bárki is emlékszik? Eltűntek a süllyesztőben.
  • FrezeR
    #4092
    tök mindegy mibe fekteti, megnyerte ez már az ő dolga lesz, de az biztos jobban beosztja majd mint Utasi :)
  • Kongy
    #4091
    Felújítja a falu templomát, ha már úgyis presbiter bazdmeg :| Úristen...
  • davidka003
    #4090
    TV-s szereplőnek azért nézzen már ki rendesen a fogsora.
  • precision
    #4089
    nemtom, nekem ez a Szirota annyira nem jön be... nincs stílusa, egyhangú számomra
    néha-néha még hamis hangokat is hallok tőle... ordibálni azt nagyon tud, Muri Enikő módra, az biztos :)

    hol áll az ő tehetsége akár egy Tóth Verához, Tóth Gabihoz, Ruzsa Magdihoz, Oláh Ibolyához vagy esetleg egy Radics Gigihez :)
  • n000rbi
    #4088
    Lehet előre le volt zsírozva, mert ő lesz a "Gazda feleséget keres" sztárja :D

    Egyébként nem sajnálom se Jennifert, se a Quantum-ot, simán elboldogulnak az első hely nélkül is.
  • FrezeR
    #4087
    a Quantum meg fogja csinálni a saját karrierjét nem féltem őket gondoljatok csak a 4 four dance-re akik szintén nem nyertek anno
  • Richardix
    #4086
    Hát jah... most komolyan, mihez kezd a nyereményével ez az ember? befekteti szőlőbe?!
  • Dean Winchester
    #4085
    nem sajnálom tőle a győzelmet, jobban örülök az ő győzelmének mint sem muri enikő döntőbeli helyezésének :D

    ő ezt megnyerte de lemezeladásban nem nagyon kell gondolkodnia míg szirotának beindulhat a karrierje :)
    Ő pénzt nyert , a többiek meg olyan ismertséget amit majd tudnak kamatoztatni...

    Broafka: a Quantum ezzel az imsertséggel is kifog törni :D többen vannak fejenként 2 milla kb. összesen és kész egész évre :) a döntőben sztem tök mind1 ki nyeri mert az eddigi teljesítmény alapján úgy is hívni fogják rengeteg helyre őket...


    davidka: miért csinálnák meg a fogát? Annyira nem csúnya, egyedi ismertetőjele :D

    a Quantum volt a legjobb , sőt az eddigi csillag születik legjobbjai viszont gratula Eleknek...
  • precision
    #4084
    még jó hogy nem nagyon néztem a műsort, a Quantum -ot mindig megnéztem neten :)
    már megint "szociális" alapon dőlt el az 1. díj sorsa, amolyan "jómagyar" Utasi Árpi módra :)
    mindemelett azért nem tehetségtelen ez a pali, de szerintem a Quantum jobban megérdemelte volna a győzelmet
  • Kongy
    #4083
    Éppez. Kijött volna abból a pár millióból egy fasza kis turnébusz is...
  • DeerHunter01
    #4082
    ja :D
  • Richardix
    #4081
    Meg jövőre elhívják vendégfellépni...
    Szerintem is a Quantum XXL érdemelte volna meg leginkább a győzelmet, és szerintem ők is tudtak volna a legtöbbet nyerni rajta.
  • Broafka
    #4080
    lol, mindenki ezt mnodja, anyám is :D
  • Krisztiam #4079
    megfogta a derekát Lilunak meg Nórának..