104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • Kályha
    #104701
    Itt nyomj egy clear-t és indíts egy új mentést. Nem árt, ha 1-2 szezont munkanélküliként leszimulálsz, akkor kibuknak még olyan dolgok, amik téged zavarhatnak.
  • smylie
    #104700
    Feladom. Ez mi? Így továbbra is lesz egy csomó légiós.

    Utoljára szerkesztette: smylie, 2021.04.11. 14:24:10
  • smylie
    #104699
    Jó ötlet volt ez a steam-es fájl. Az alapján meg tudtam csinálni. Probléma az volt előtte, hogy ha csak ezt az egy dolgot változtattam meg az editorral, akkor már nem volt játszható csak az első osztály. De így működik az egész. Kösz a segítséget!
  • Kályha
    #104698
    Magyar nyelvűt nem hiszem, hogy találsz, angolul nyilván sok leírás és videó akad.
    Hibát az editoron belüli test-nél dob? Mert ott pontosan megadja, hogy hol a bibi. Legtöbbször a kiesők-feljutók száma közti eltérés szokott gondot okozni, ez sub division-nél a jellemzőbb. Az utolsó osztályt érdemes inaktívvá tenni, hogy a még aktív, játszható osztályból tudjanak hova kiesni csapatok.

    Ha steam-es vagy, a műhelyben keress rá a Hungarian Lower Leagues-re. Ahogy látom, az elmúlt néhány évben rendre elkészítették a komplett ligát, ha azt betöltöd editorban, akkor elég lehet csak a neked tetsző szabályokon változtatni, elvileg nem kellene hibát dobnia.
    FMScout-on is van fent egy FM20-as

    Nem tudom ezek mennyire frissek vagy jók, verziószám stb., nem próbáltam egyiket sem. Különben az editor használata nagyon egyszerű. Még annak idején nekem is kicsit kínai volt, de csak próbálkozni kell, aztán ráérzel majd.
  • smylie
    #104697
    Köszi az ötletet. Próbálkozom vele már egy ideje, de képtelen vagyok megcsinálni. Folyton hibát dob ki. Esetleg nem tudsz erről valami leírást, videót?
  • Kályha
    #104696
    Szia!
    Nekem eddig csak az "add nation rules"-szal ment ilyesmi. Ha nem ismered, ezzel gyakorlatilag a nulláról újra tudsz építeni egy-egy bajnokságot. Lebonyolítás, kitételek, kupák, helyezés utáni pénz, és például a légiós szabályt is szigoríthatod, szinte bármeddig. Hogy hány külföldi vagy eu-s lehet a meccs/csapat keretben, vagy mennyit igazolhatnak. El lehet vele szórakozni, remek kis ficsőr.
  • smylie
    #104695
    Sziasztok! Azt tudja valaki hogy lehet a játékos regisztrációt megváltoztatni editorral a magyar bajnokságba? Légiós korlátot szeretnék, mert pár szezon után már nincs magyar játékos egyik első osztályú csapatnál sem.
  • Plityu
    #104694
    Kösz az infot kénytelen voltam igazolni fiatalokat,mert a mostaniak nem képesek fejlödni

    Másik idegesitö a játékban,háttérstáb: -ifi edzök,B csapat edzök,keresek jo értékkel rendelkezö edzöket majd egy-két szezon után másik klub alkalmazná menedzserként, oké lelép semmi gond de ahova igazolt, a club 1-szezon után kirugja,vagy még az 1 szezont se várja meg ennek van értelme? max ingyen igazolhatóvá lesz ismét, nem is akar ujra csatlakozni a klubhoz. Gondolkodtam azon hogy max a menedzser meg 1-2 erönléti edzö legyen az ifinél a többi meg lapátra,ugyanugy a B csapatnál is Menedzser meg eröléti edzö lenne.
    Utoljára szerkesztette: Plityu, 2021.04.09. 10:57:32
  • Darthmushroom
    #104693
    érdekes én pont az ellenkezőjét olvastam többet, h zavaróan sokat kap "a játékos" a klubjához tehetséget az előző részekhez képest. tapasztalatom is az h angol közép/kis csapatokkal 1-2 szezononként simán kaptam világklasszis tehetséget de a bajnokság szintjét megütőt mindig.

    nem lehet h csak nem fejlődtek? rossz a mentalitásuk, nem rendes posztra van kijelölve edzésre/játékra, mentorálva stb..?
  • hitman1028
    #104692
    Belgiumot,Hollandiát kell végignézni,ott mindig vannak wonderkidek ill dél-amerikát
  • geo91
    #104691
    sosem játszottam még ilyen nagy csapattal, de ott valóban illene néhány szezononként 1-2 csodagyereket generálnia.

    a megoldás az lehet ami a valóságban is van, scoutolni ezerrel horvátországban, szerbiában meg hasonló helyeken és leigazolni 16-17 évesen a jobb képességű játékosokat. 21 éves korára úgyis saját nevelés lesz majd.
  • Plityu
    #104690
    La Liga,Real Madrid
    Munkanélküliként kezdtem,egy szezon után jelentkeztem a realhoz,zidane kirugták.2020-tol most 2026 van a játékban.Egyszerüen nem képes csodagyereket generálni a játék, ami van ifi játékos kiderül hogy nem ér semmit. Nézegettem más klubnál fiatal játékosokat ott a figyelö értékelései 70-80-as 17 évesen. Utánpotlásvezetönél a fiatalokkal való munka 20-as fullos. Még 1x se volt az hogy ezekkel az ifikkel érdemes lenne foglalkozni.
    Utoljára szerkesztette: Plityu, 2021.04.02. 13:57:12
  • geo91
    #104689
    melyik csapattal vagy és hányadik szezon?
  • Plityu
    #104688

    Hali Ifi felvételnél egyszerüen nem generál a játék csodagyereket más nagyobb klubbnál nem gyözik kölcsönbe adni vagy eladni. Van valami megoldás rá ? egyszerüen nem akarnak fejlödni.
  • FrezeR
    #104687
    Sziasztok!

    Ha állásinterjúra hív egy klub és megpróbálok kb. nagyjából őszintén válaszolni a kérdéseikre, mint az életben is tenném de elhajtanak, hogy mégsem kellek, akkor a válaszok módosításával van-e lehetőség rá, hogy mégis engem válasszanak? Vagy teljesen mindegy mit válaszolok a kérdésekre? Egyáltalán milyen stratégiát érdemes ebben követni?
  • Solt
    #104686
    Én is valami hasonlóra gondolok... próbálom "lekövetni", köszi!
  • Balázs 17
    #104685
    ha országot állítasz be, akkor az ott szereplő játékosokat fogja figyelni
    tehát ha egy nemzetközi meccset játszik vmelyik magyar csapat, akkor ellenfél játékosait is fogja, ezért tűnhet úgy szerintem
  • Solt
    #104684
    Urak!

    Az miért van (FM2020), hogy ha beállítok egy scout-t mondjuk, hogy folyamatosan csak Magyarországot figyelje, akkor ahelyett, hogy csak onnan küldene riportokat, össze-vissza mindenkit megfigyel aki csak eszébe jut?
  • nono28
    #104683
    Szia!

    Igen,énis tapasztaltam hogy,brutálisan megnőttek a sérültek száma.
  • zsocmoc
    #104682
    https://www.fmscout.com/c-fm20-editor-data.html?id=6283

    indítottam egyet BLASZ2-ben MLTC-vel: van u19 meg reserve squadja is. a bajnokságban is jó pár reserve. van olyan megye ahol 2division van, van ahol 3, összességében sok liga, ha mind betöltöd
    maga a csapatok beosztása, hogy mennyire jó helyen vannak azt nem is néztem, a cél az, hogy valami kiscsapat kivigyek Európába
  • hunbalee
    #104681
    Linket ehhez tudnál adni? Kiváncsi vagyok mennyire "valóságos" a megyei alsóbb osztály
  • Bosco II
    #104680
    Sziasztok!

    A februári nagy frissítőcsomag óta nektek is brutálisan megnőttek a sérülésszámok? Minden egyes meccsen, kidől, minimum egy játékosom öt hat hétre. Minden meccsen… Már nyolccan vannak rehabon…

    Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.
  • zsocmoc
    #104679
    végül az FMscouton találtam egyet: megye3-ig írta, kíváncsi vagyok mi lesz :)
  • Piko888
    #104678
    Helló, itt nézz körül: FMBetyarok
  • zsocmoc
    #104677
    sziasztok!
    valaki tud segíteni és linkelni vagy küldeni magyar bajnoksághoz több ligát? FM20. Epicen van meg, viszont ott nincs Editor meg SteamWorkshop se játszik

    köszi
  • nono28
    #104676
    Sajnos ez nem volt jó a játékhoz.Viszont ezt a skin-t Priisek 21 Dark DF11 v5.5 letöltöttem,ebben benne volt,mindjárt lett Huge Database lehetőség.De azért köszi mindent!
  • nono28
    #104675
    Köszi,megnézem!
  • Darthmushroom
    #104674
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://a.fajlkuldes.com/gyIeJmo4znxc.rar

    ezek voltak a /panels mappába, szóval elméletileg ennek kéne lenni
  • nono28
    #104673
    Én is kerestem de nem találtam.Ha szépen meg kérlek akkor,feltöltenéd valahova?Előre is köszönöm!
  • Darthmushroom
    #104672
    én használom, de hirtelen nem találom honnan töltöttem le. fmscout meg fmbasen nem találom
  • nono28
    #104671
    Üdv!

    Tudja valaki hogy,óriás adatbázis van FM21-hez?
  • geo91
    #104670


  • hitman1028
    #104669
    csak az első szezonban
  • bakkerman
    #104668
    Az lenne a kerdesem,hogy a jatekban az elso szezonban a valosaghoz hasonloan 1 meccsesek a BL/EL selejtezok,kiveve a playoff kört,ez a jatek 2. szezonjaban is igy lesz vagy akkor visszaallnak a ketmeccses parharcok? Ma vettem meg a jatekot,egyelore csak tesztelgetem a Barcaval,de felkaptam a fejem arra hogy az EL-be bejutott a Puskas,olyan mazlis sorsolast kaptak,1 meccses parharcok azert nem lehetnek olyan nehezek mint 2 meccsen tuljutni valakin
  • geo91
    #104667
    igen, jó oddsa volt az ellenfélnek
  • LasDen #104666
    tehát bundáztál?
  • geo91
    #104665
    már a 10. szezonban is meg lehetett volna, de a 12.-ben sikerült.


  • gregor007
    #104664
    Sziasztok!

    Ugyan nem tudom a videós karrierek mennyire érdekelnek titeket, de az FM 21-el indítottam egy vándorkarriert, ahol edzői képesítés nélkül, és játékosmúlt nélkül kezdtem. Már három szezonon túl is vagyok, lassan rajtol a negyedik idény is. Akit esetleg érdekelne, annak itt hagyom a linket a lejátszási listához :)

    FM 2021 Karrier magyarul
  • geo91
    #104663
    így a hetedik szezonra kész a korcsválogatott, 10 külföldivel :D
    de legalább fiatalok és tehetségesek, 21 éves korukra pedig mind saját nevelések lesznek/lettek

  • ozbom
    #104662
    Nekem minden indítás után magyar. Szerintem csak le lett okézva. Helyette az alkalmaz gombot kell nyomni. Utána jónak kell lenni.