104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • Magic Boy
    #508
    Remélem mire kijön addigra lesz patch is (csak, hogy ahhoz is módosíthassák ).
  • Mike94
    #507
    I'm proud to say the hardest part of work under FM Genie Scout 2008 is done. This part was the one which prior caused me to concern whether Scout is going to be released at all. But now it's all over. So wait for the program to be released in the coming days.

    There is not much work left, adapting a number of functions and reworking GUI. No new features are planned as of now.

    There were many questions about the source code directed to me. I declare that the source code of FM Genie Scout 2008 will NOT be avalible due to my plans of using some parts of program with commercial purpose.

    Thanks for your support and patience.

    forrás: Official Genie's Home (www.genie.fm)
  • Magic Boy
    #506
    Remélem igazad lesz.
  • Magic Boy
    #505
    Srácok az FM 2008-ból kimaradt a sopanyol 4.-5. osztály (C1-C2) vagy csak nálam nincs benne (megtennétek, hogyx megnézitek a tetekben)?
  • Mike94
    #504
    elkövetkezendő napokban várható!!!!:)
  • Magic Boy
    #503
    Csak így tovább.
  • Magic Boy
    #502
    Reméljük hamar megoldják.
  • Fabio Capello
    #501
    jó lesz ez :)
  • JackDaniels #500
    Egész jól kezdtük a szezont.:)



  • PetruZ
    #499
    Nincs még új Genie, jó ideig nem is lesz. Az SIGames megváltoztatta a mentési fájlok formátumát, egyelőre megy a rejtvényfejtés mindenütt.
  • Magic Boy
    #498
    Linket tudsz adni?
  • Mike94
    #497
    v mégis?:D
  • Mike94
    #496
    reméljük
    én egy nap v 5x-6x megszoktam nézni van-e már genie és mondhatom h nincs :C
  • Magic Boy
    #495
    Nken scout kéne, de mire kijön a patch hátha lesz az is.
  • Mike94
    #494
    editor?
  • Magic Boy
    #493
    Akkor tessék rendettartani.
  • Magic Boy
    #492
    Az engem is érdekelne, hogy mivel nézted meg.
    Kijött az FM Genie?
  • Fabio Capello
    #491
    Üdvözlet mindenkinek és gratulációm!

    Mátol hivatalosan is házigazdája vagyok a topiknak. :)
  • Gunnersboy
    #490
    DonGuba képe/Dzsudzsák

    amugy igen ütős kis pléya lett belőle látom:)
  • DONGUBA
    #489
    tokom ma hogy kell ezt
  • DONGUBA
    #485
    itt van dzsudzsakot miert erdemes leigazolni

    http://fmkepek.cjb.hu/gallery.php?entry=images/1194273602.jpg
  • Gunnersboy
    #484
    nem, nemnyertem mert amilyen faszvagyok elfelejtettem menteni és most épp megint meccs előtt vagyok :D namindegy de itt akép:
  • daver88
    #483
    felkiáltó jel a végén..:D
  • daver88
    #482
    üdv mindenki...nemtud valaki nekem belinkelni egy magyar nb2 logópacket???? de csak az nb2 kellene????
  • Magic Boy
    #481
    Ahogy igértem ma végigolvaslak benneteket.
    és reagálok dolgokra.

    1.

    "A saját lustasága, hogy nem bír utánaolvasni semminek az illető.Ez nem a főtopicba való."

    Sok fórumozó azt nem érti, hogy nem mindenki tud egésznap a gép előtt űlni, hogy végolvasson tobbezer hozzászólást, hátha az őt érdeklő dolgot tárgyalták már.
    Ha ON a téma akkor 20-adjára is lehet válaszolni, hiszen ezért topik a topik.
  • Mor3llo
    #480
    Elég ránézni hány csillagos lesz :) ez sztem nem szerintünk, hanem szerinted :D
  • GanXstaZoleeWrk
    #479


    szerintetek?
  • GanXstaZoleeWrk
    #478


    Most megyek és megnyerem a BL-t
  • gabber_saviola
    #477
    ment a pm :)
  • JackDaniels #476
    Mivel lested meg?
  • gabber_saviola
    #475
    :Dddddddd

    borréval jól jártál ám, most néztem 180 feletti pával nyomja
  • JackDaniels #474
    Ennyi pénzért senkit sem szoktam sajnálni.:))
  • gabber_saviola
    #473
    nem sajnáltad Kinget? :P
  • JackDaniels #472
    A nyáron volt egy kis mozgás a csapat körül.:) Jöttek-mentek emberkék.:)

  • fordjee
    #471
    Igazoltam dzsudzsákot, aaritaalot, zaccardot, illetve január elején jöb breno, elment két játékosom (Oliveira, meg egy balhátvéd). Ami rendkívül érdekes, hogy a stadionom 5000 férőhelyesre redukálódott, fogalmam sincs miért, és nincs is bővítés tervezve. Így viszont a pénzem már mínuszban van, esély nincs a bővítésre, úgyhogy el kell adnom egy-két játékosom. Jó drágán:) Így néz ki a kezdőcsapat: Buffon - Zaccardo - Grygera - Andrade - Chiellini - Tiago - C. Zanetti - Nedved - Camoranesi - Del Piero - Trezeguet
    van egy 20 éves wonderkid védőm, illetve érkezik breno, így a védelem évekre megoldva, a középpályán nedvedet kell pótolni, Dzsudzsák remélem felnő a feladathoz, illetve del piero helyett aaritalo remélem jó lesz, így igazolnom majd csak zanetti illetve tiago helyére kell majd, palladinoban, szalihamidzicsban, boumsongban és legrottaileben (egyszerűen képtelenség leírni ezeket a neveket emlékezeből helyesen:) ) látok némi pénzt.
  • fordjee
    #470
    Hy! Miétr nem részletre vetted meg? Akkor nem lenne ekkora mínusz. Ha több az átigazolásra fordítható pénz, mint amennyi van, én így szoktam.
    Juventussal kezdtem egyet, elég hosszú távra tervezek, és elég érdekesen alakul. 4-4-2-vel próbálkoztam, szélsőjátékot szerettem volna erőltetni, és elég szarul ment így, nyögvenyelős meccseim voltak, Inter 0-2, samp 1-0, cagliari 3-2, lazio 0-0, fiorentina 0-3, ráadásul ez utóbbi otthon, ezután változtattam a taktikán, még a 2006-hoz mondott valaki egy egészen jót, 4 védő, 3 középpályás, 2 szélső az amr-aml helyén csatár felé nyilazva és 1 támadó, a szélső hátvádek és a 2 középpályás, illetve a szélsők erőteljesen támadnak, a középső középpályás visszanyilazva dm felé, a csatár célember, következő meccsemen 7-3-ra nyertem catania ellen, majd 3-2 idegenben, otthon 2-0, aztán torino ellen 1-1, szóval egészen beindult. Ami érdekes, hogy 4-4-2-vel keveset támadtam, az ellenfél szinte mindig többet lőtt kapura, de ennek ellenére kevés gólt kaptam, most meg minden kapuralövésből gólt kapok, nem vicc, az összes ami eltalálta a kapumat, gól lett, ezt nem értem.
  • hunbasser
    #469
    gratula!
  • Zenszkij
    #468
    van normális facepack a gaméhoz?
  • Menyus489
    Szüli
    #467
    Reméljünk hasonlóakat jövőre akár a BL-ben is!!! :D Ugyanis megvan a bajnoki cím és megvan a kupa is, de ennél izgalmasabb nem lehetett, komolyan, mint egy közepes amerikai sportfilm :D:D Utolsó négy meccsből első hármat Debrecen bezúzza nagyon, 4 gólos átlaggal, nekem első meccs megvan, utána viszont mentem a Siófokhoz idegenbe és simán kikaptam, nagyon szürke volt a csapat, mintha nem is tudnák mire megy ki a játék, nagyon csalódott voltam bennük. Utána meg főleg, mert otthon a Paks ellen is 0-0-t játszottunk úgy hogy nagyon sokáig kettős emberelőnyben voltunk... Tiszta ideg voltam, Debrecen beelőzött, de velük játszottuk az utolsó meccset otthon, és ha nyerünk bajnokok leszünk. Szóval nagy készülődés, kezdődik a meccs: 5. percben azonnali pirossal kiküldik a gólzsák fiatal télen igazolt ukrán csatáromat, alaphangulat megvan. Utána meg két gólt visszafújnak nekem, még inkább grrr... Mindent egy lapra tettem fel, mert még emberhátrányban is irányítottuk a meccset, de nem akart összejönni semmi. Aztán a 92. percben szögletnél előrejött a kapus, kavarodás, újabb szöglet a 94. percben, beíveli Böőr Zoli, Supic meg befejeli a kapuba teljesen szabályosan, és megadja a bíró. Hát mit ne mondjak volt itt nagy öröm, és bódottá, ennél izgalmasabbá nem tudták volna tenni nekem, de megérte :)
    Magyar Kupadöntő meg a Nyíregyháza ellen gyakorlatilag bemelegítés volt csak, 4-0 otthon, és punnyadt 1-0ás vereség idegenben, ami sérülések elkerülése végett eléggé ifikerettel futott le, és még így is szerencséjük van, hogy nyertek, de a kupa így is a miénk lett 4-1es összesítéssel, szóval most nagyon örülök :)
  • stupido
    #466
    hi és grat all!

    Lenyomtam az első szezonomat fm2008-ban a Newcastle csapatával:

    Az idény első felében a 6. helyen tanyáztunk
    volt jó pár vereség, de szerencsére mégtöbb győzelem :D Viszont döntetlen nem sok.
    A bajnokság hajrája viszont nagyon jól sikerült. Az everton-nal csatáztunk a 3. helyért. (2 pont volt a lemaradásunk) Az első meccsen idegenben 3-0-ra kikaptunk. a visszavágó az utolsó fordulóra esett. És mi játszottunk otthon. 3-1 lett a vége. Ez előtt a meccs előtt egyébként a Manchester UTD-al játszottunk egy izgalmas meccset. Először ők vezettek 2-0-ra aztán egyenlítettünk, majd fordítottunk. Aztán ők egyenlítettek. (3-3) Majd a 92. percben a Gera megnyerte a meccset :D MOndhatom vigyorogtam, mint a tejbetök :D

    Ingyen leigazoltam a Ronaldo-t, sikerült megszereznem Kewell-t is. Eladtam a Viduka-t és a Martins-t. Most még bőven az átigazolási szezonban vagyok és még vadászgatok...

    Ami nagyon zavar, hogy minden ok nélkül néha zuhan a morálja egy-egy játékosnak. És nagyon sok a meg nem adott gól. De amúgy élvezet vele játszani...
    Owen lett a gólkirály, Gera pedig a bekerült az év csapatába és a szurkolók is őt választották az idény legjobb játékosának.