104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • gilgames00
    #549
    ez bizots h egy másik patch?!!?kétlem...
  • daver88
    #548
    "nem az a nagylegény, aki a topcsapattal bl-t nyer....hanem az, aki alulról kezd feltörni..." és én most ezt határoztam el...

    Győri lévén, az ETO-val nyomom, 4. vagyok a bajnokságba, 4 pont hátránnyal
    Szezon elején leigazoltam Kurucsai Andrást (TK), 21 meccs alatt lőtt 12 gólt...:D, aztán télen ingyen idehoztam Kerekes Zsombit...:D, de ő nem akar gólokat rúgni, úgyhogy eladom...Aztán leigaziltam 90e €-ért Pollákot az MTK-tól bal szélső védőnek...És végül Farkas Balázst a Dinamp Kijevből, érte fizettem félmillió eurót, de eddig bevált...6 meccsen rúgott 3 gólt, 7-8-as meccsenkénti formával...

    Szezon elején még eladtam Bajzátot 700e €-ért....egy második helyet legalább szeretnék elcsípni, hogy uefa kupába indulhassak....

    Jah és eddig megnyertem a Liga kupa őszi kiírását (igaz tavasszal kiestem), Magyar kupába meg még talpon vagyok...
  • kraawz
    #547
    Első bajnokimon
    Porto:Maritimo 1:1

    Első félidőben közük nem volt a meccshez,mégis 1:1 félidő. Második félidőben nekem nem volt közöm a meccshez,de ez lett a vége.
  • Just B
    #546
    THX Magic
  • Magic Boy
    #545
    Csendben kijött Bétapatch 2, ha így haladnak akkor a héten itt a végleges verzió.
  • Mike94
    #544
    meg lesz az ;)
    csak pozitívan nézd :)
  • Mor3llo
    #543
    francokat, fő a továbbjutás :D
  • Fabio Capello
    #542
    ugyan.. ha jó a csoport, egy UEFA még benne lehet :)
  • kraawz
    #541
    Nekem most esett le egy hatalmas dolog.
    A bajnokságban elért 2. hellyel AUTOMATIKUSAN kvalifikáltam magam a BL-főtáblára

    Persze utolsó kalapból indulok,4-5 gólos vereségek bekalkulálva,de 3M fontot kapok érte,meg meccsbevétel +6 meccs is jót tesz. Aztán év végén ők is adnak TV-s jogdíjakra,mert ez a 2M font a portugál meccskért nukka.
  • kraawz
    #540
    Na 2. évem lassan kezdődik Marítimóval... Próbáltam egy bő keretet összehozni,ami összesen most áll 20 emberből. A tavalyi 4 csatáromból 1 maradt,elől teljesen újak lesznek. A középpályámra van 4 jó pleja,de ha valaki kidől,nehéz lesz pótolni. Védelem tavalyi , Odija-Ofoe és Faria jött fel. Összességében ebből a 20 emberből 6 embert idén hoztam fel,mind 18-20-21 max 22-23 évesek :S
  • Mike94
    #539
    nem nehéz pmbe eltudom mondani
  • Ars3nal
    #538
    thx

    #535:thx, de nemtudom már hogy kell ftp-re tolteni:D
  • Fabio Capello
    #537
    Háhhh... Farfán mégis marad, mert az Udine csak egy nem eus pléját igazolhat/szezon :D:DDD Viszont a b*zi elnök már megint elfogadott egy visszautasíthatatlan ajánlatot, úgyhogy Salcido elment a csapattól... :(
  • kraawz
    #536
    sgupload.cwi.hu
    supload.com
  • Mike94
    #535
    nekem van egy saját de ftp-s megosztom veled 500mb csak elég nekünk :)
  • Ars3nal
    #534
    ehh akkor inkabb linkbe, nem tudtok valami jo feltoltot?

    kep
  • Ars3nal
    #533
    sry előbb elcsesztem, remelem most jo...

  • Mike94
    #531
    bocs, de sztem ennyire feltalálhatnád magad van már magyarítás csak megtalálod
    ha nem tudtad h van magyarítás: huncm.freeweb.hu
  • saviola83
    #530
    Ott hol lehet?
  • McFrost
    #529
    most is lehet , játékban a grafikai beállításnál
  • Fabio Capello
    #528
    Farfán az Ajax Rémálma, a csodacsere, az isteni csatár, a mesteri szabadrúgáslövő, az Ajaxverő, stb, stb. :D Nagy kár hogy a szezon második felében már az Udineset fogja erősíteni (visszautasíthatatlan ajánlat by elnök...)
  • saviola83
    #527
    Srácok egy kérdés.Hogy tudom megcsinálni hogy a játékosok adatainál a számokat átszinezem?Régebben lehette itt most hogy kell?
  • McFrost
    #526
    Hajrá Magic -.-
    minek taktika , van benne vagy 30 találd föl magad ^^
  • Magic Boy
    #525
    Addig nincs baj amíg te rúgsz többet nemigaz (bár nekem mániám a jó védelem)?
  • Fabio Capello
    #524
    hát van mit fejlődnie, bár minden vesztes meccsen épphogy csak kikaptunk
  • Csesza
    #523
    :ADSdsdasdasda
  • Magic Boy
    #522
    Hajrá (A védelmed gyengének tűnik nemzetközii szinten)!
  • Csesza
    #521
    :C
  • Fabio Capello
    #520
    Szokás szerint egy necces, utolsó fordulóban kiharcolt továbbjutás... A kiesési körben az Inter lesz az ellenfél
  • PetruZ
    #519
    Na ja, öt napig nem voltam netközelben, én is most olvastam. :)
  • Magic Boy
    #518
    Elmondtam már párszór de elmondom újra.
    Az FM-et én elsősorban adatbázisnak használom (mindig van egy mentésem ahol be van töltve az összes liga az összes bajnokságból minimum közepes adatbázissal (a jelenlegi gépem nem bír el többet), hogy szinte bármit meg tudjak nézni).
    Mivel nem tudok taktikát csinálni (edzést tudok, mert azt Gabber anno elmagyarázta) és senki se segít, hogy megtanuljam így nem vagyok annyira fanatikus, hogy FM Genie nélkül játszam.
    Aki ismer régebbről (én se ma kezdtem a managgerkedést) az tudja, hogy ennek ellenére minden gondolatom az FMé (a barátnőm után) és igazán elkeserít, ha nem megy.
    Bocs az off-ért.
  • Mor3llo
    #517
    Nem kispályázol, hajrá! :)
    Capello, Neked meg hajráhajráhajrá :D
  • Mor3llo
    #516
    Ohh, tudom, az a gáz ebben az sg-ben, hogy nincs kereső, igaz ? ...
  • Mike94
    #515
    semmi gond, én múltkor voltam ;)
    Ars3nal: én is ezért kezdtem újat és hidd el nem fogod megbánni ;)
  • Just B
    #514
    Közben én töltöm a sógorok 2.osztályát A Kapftenberg csapatát választottam. Elvárás a kiesés elkerülése
  • Ars3nal
    #513
    hali&grat annak aki megérdemli:D

    újrakezdem KSC-vel nagy adatbázissal, de csak német és magyar ligával, sajna a sok liga lehúzta nagyon a gépem:c
  • Just B
    #512
    Semmi gond
  • Magic Boy
    #511
    Ja tényleg.
    Valhogy szétszort vagyok ma.
    Bocsi.
  • Just B
    #510
    C1 és C2 az nem az Olasz ligában van a SERIE B után??? A spanyol bajnokság az a BBVA és az benne van a játékban. Asszem ....
  • Mike94
    #509
    sztem ha kijön a teljes patch nem fogja annyira megváltoztatni ha a beta patch fen van