104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • Magic Boy
    #629
    Szerintem még a 4-1-2-3 is belefér (ha a söprögetőt lecseréli VKP-ra akkor lényegében ugyanaz a két taktika csak erősebb a középpálya és ahogy tudjuk a középpályán dől el a meccsek többsége).
  • Magic Boy
    #628
    Én befejetzem (elmondtam amit akartam, ha McFrost akar még valamit (modjuk fölajállja, hogy megtanít a taktikakészítés titkaira ) akkor privátban állok a rendelkezésére).
  • GanXstaZoleeWrk
    #627
    Jo a FAQ grat hozzá :)

    Taktikád nekem is kissé nyitottnak tűnik, nállam alap a 3-4 védő + 1vkp. 4-1-3-2 vagy 3-2-3-2 Antifoci taktikára pedig 5-2-3-0 kontrával. Ez utóbbi szánalmas de van hogy működik fölleg erősebb csapatok ellen :)
  • Fabio Capello
    #626
    Véleményem szerint ezt itt és most be kéne fejezni mielőtt balhézni kezdtek. Köszönöm!
  • Magic Boy
    #625
    McFrost-nak igaza van abban, hogy mivel nem tudok taktikát készíteni így ne nagyon osszak tanácsot.
    Az viszont már tipikus Magyar mentalitás, hogy ahelyett, hogy felajánlaná a segítségét abban, hogy megtanuljam csak belémkötni tud, hogy miért nem tudom.
    Nem tudhat mindenki mindent, de ha segítünk egymásnak az mindenkinek jó.
    Vagy nincs igazam?
  • Solt
    #624
    Picit túlpörögtél, de még mindig jobb mint a "tudnátok ajánlani egy tökjó ólcsó játékost" című hsz-ek... Végülis a fórum azért van, hogy tapasztalatokat megosszuk...
  • Fabio Capello
    #623
    Amíg nincs balhé, az ír ide aki szeretne. De warezért/balhézásért értelemszerűen jár a bünti/megkérjük az illetőt hogy távozzon. ez az alapelv egyenlőre.

    am. ezekről a variációkról nem nyilatkozhatom amíg nem próbáltam. söprögetőt Simons játszik, Culina nem nagy szám, olyan átlagos játékos, semmi kiemelkedő
  • Magic Boy
    #622
    Te engem levegőnek nézel (kivéve ha kötekedni akarsz), de én akkor is gratulálok neked.

    Szép eredmény.
    Csak így tovább!
  • Magic Boy
    #621
    Igazad van.
    De amit írtam az csak tapasztalat vagy máshol oévasott tanács.
    Az se mellékes, hogy ha használ a tanácsom az növeli a taktikakászítő kedvemet.

    De ha mást is zavarnak az ilyen megjegyzéseim (téged már az is zavar, hogy itt vagyok ) akkor igérem, hogy távozom (mert akkor nem nagyon van mit írni, hiszen ez egy managger fórum).
    Szóval kérlek benneteket, hogy mondjátok el a véleményeteket a jelenlétemről/hozzászólásaimról.
  • Mike94
    #620
    :OO nagyon nagyon nagy grat Frost mester!
    Capello: csak nem én pofátlankodtam bele a képedbe? :D
  • Magic Boy
    #619
    Akkor legalább egy minőségi VKP-ra költened kéne (cserének jó lesz az is aki van) szerintem.
    Ki játszik söprögetőt (ez csak azért érdekel, mert senkinél se látom a keretedben, hogy ez lenne a fő posztja)?
    Próbáltad már úgy, hogy 2 csatára szél felé nyilazva és egy TKP (Mondjuk Jason Culina(ha alkalmas a feladatra(dodsz egy képezt róla))) felnyilazva csatárnak?

    Erről mi a meglátásod?
  • McFrost
    #618
    azt mondod nem értesz a taktikához , akkor minek adsz tanácsot?
    érthetetlen számomra
    és nem a feszültségkeltés miatt írom , hanem mert engem zavar
  • Fabio Capello
    #617
    majd jövőre ezt is letesztelem :DD beizzítok pár barátságost nagycsapatok ellen és letesztelem. Igazából énis gondolkoztam ezen, de a két KP elég jól szűr, de igazad van, a bajnokság nem mérvadó. Majd megosztom a tapasztalatokat :) Viszont a söprögető nagyon sokat segít, főleg ha jó és tapasztalt. A probléma a két DM-el az, hogy nem rendelkezem igazán jó védekező középpályással...
  • Magic Boy
    #616
    Hollandiában nem, de nemzetközi szinten, ha 3 csatárral támadsz (nemzetközi szinten szerintem hiba a 3 csatár) akkor a 2 KKP legyen VKP szerintem.

    Ennek a taktikának az a nagy hátránya, hogy lényegében nincs középpálya és ezt egy erősebb csapat kapásból kihasználja és lealáz a középpályád hiánya miatt.

    Hollandiában elmegy, de nemzeközi szinten én átálnék 5-3-2-re (min egy VKP-val).

    Mi a véleményed erről?
  • McFrost
    #615
    2 bajnoki cím , UEFA csoportkör , ott 4 a csoportban
  • Fabio Capello
    #614
    Keret:

    Taktika:


    Itt nem öngyilkosság a három csatár, nagyon jól beválik.
  • 0202milan
    #613
    a jó faxa közésö védöt tudnátok mondani?akit rögtön kezdöként tudnák szerepeltetni...és 10M ér el lehet hozni...
  • Utley
    #612
    West Ham felajánlotta nekem Gabiddon-t ingyen Én még ilyet Angol ligába nem láttam és az értéke 1,500,000 font,naná hogy elhozom
  • Magic Boy
    #611
    Pl. innen.
  • Magic Boy
    #610
    Grat kezdetnek nagyon jó lett.
  • DONGUBA
    #609
    Amugy meg honnan lehet leszedni a huge-t?
  • Magic Boy
    #608
    Szerintem nem véletlen, hogy már másodjára haggyák ki a készítők, de te tudod.
  • 0202milan
    #607
    hy,grat mindenkinek!
  • Magic Boy
    #606
    Ha az első két meccset nem nézzük akkor kitűnő.
    Az idény felénél dobj majd egy képet az állásról.
  • Fabio Capello
    #605
    Uraim, ezennel bejelentem, hogy működik az új FAQ, a FAQ gombra kattintva bárkinek elérhető. Ha megjegyzés, kiegészítés, tanács van vele kapcsolatban, PM nekem. Mindenkinek legyen hasznos az új FAQ!
  • Ngeri
    #604
    HElo
    NEm tom h leszedjem e a huge adatbázist! vki ha tud segítsen h érdemes e nem lenne lassú stb. 768mb ram memórim van.thx
  • Utley
    #603

    Watford ellen nyertem még 3-1
  • Magic Boy
    #602
    Grat!
    dobsz egy képet a tabelláról?
  • Utley
    #601

    Gondoltam az első diadalt megmutatom
  • Magic Boy
    #600
    Grat jó kis keret.
    Grúz Tamás de sokra vitte (A Békéscsaba nevelt belőle játékost) nálad.
    A sérültek kezdők lennének?
    Látom 4-4-2 diamond-ban játszatod a csapatot.
    Dobsz egy képet a taktikádról?
    Mik az elvárások (vezetőség,szurkolók, sajtó) a csapatoddal szemben és te mivel lennél elégedett?
  • Mike94
    #599
    pakssal vagy? (úgy emléxek)
    és eddigi eredményeid? arra emléxek h az első szezon eleje jól ment :)
  • McFrost
    #598
    hell
    bevágom ide 3. szezonos keretem , elfogadható:
  • Magic Boy
    #597
    Köszi.
  • Magic Boy
    #596
    I love this game.
  • Fabio Capello
    #595
    most nem fut a gamma, este ha játszom, beteszem a képeket.
  • Magic Boy
    #594
    5-3-2-őt vagy 5-4-1-et játszol?
    A középpályád hogy néz ki?
    A középpályán van szűrőd (VKP(akár kkp-t is játszhat a lényeg, hogy VKP))?
    Dobsz képet a keretedről?
    Mi a legerősebb kezdőd?

    A hazai bajnokság nem jelent sokat.
    Nekem az FM 2007-ben voolt olyan, hogy egész bajnokságban nem kaptam gólt a nemzetközi porondon mégis lealázott az első nagycsapat.
  • Ars3nal
    #593
    b*****

  • Fabio Capello
    #592
    Hát nem tudom... A kapussal nincs gond, Gomes maga az isten. A taktika a hátsó részben: 1 söprögető, két középső védő és két szélső. Mindegyik megállja a helyét nemzetközi szinten, Pasanen és Alcides erős európai csapatokból jöttek (WB és Chelsea), Simons mögött óriási tapasztalat áll, Kromkampnak és Addonak szintén van tapasztalata, ráadásul a bajnokságban alig kapunk gólt. Másrészről a gólokat nagyon hülye formában kaptuk, Gomes 9es ratinget kapott, mert kivédte a szemüket, védett zsinórban háromszor, negyedszerre meg csak bepasszírozták... :(
  • Ars3nal
    #591
    eddig 1 gy 1 d 1 v, de Bayernnel már játszottunk...
    Rudolf második meccse, Bayern ellen nem sok sót evett meg, de most nagyon ment neki

  • Magic Boy
    #590
    Most mondjam, hogy a védekező játéka a csapatodnak pocsék?
    Nem mondom, mert tudom, hogy milyen érzés úgy kiesni, hogy közünk sincs a meccshez (a kiscsapatok velejárója és varázsa egyben) .
    Én ilyenkor szoktam minden lehetséges pénzt a védekező szekcióra (ha a kapus éves átlaga 7.00 alatti akkor elsősorban kapus(ok)ra) költeni , hogy aztán jövőre szembesüljek vele, hogy hiába lett (sokkal) jobb a védekezőjáték a hazai csapatok ellen amikor nemzetközi szinten még mindig gyenge.

    Na de abbahagyom mielőtt nagyon lelelovalnám magamat.