104555

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!

• shad0w
    a győr nálam is bajnok lett és most a második évben is magabiztosan vezetik a bajnokságot. viszont a fehérvár szereplése kicsit elkeserít, középmezőnyben vannak mindig, persze lehet h ez a reális de én azért örülnék ha jobban menne nekik :)
  • Menyus489
    Jaja, tényleg nincs rossz kerete, sőt! Mégis szezon előtti esélylatolgatáson azt is mondták, hogy simán kieső is lehetek, nem igazán bíztak bennem, az elnökség is úgy volt velem, hogy szeretnénk valami szupi él-középosztálybeli eredményt két éven belül. Mondom nem kicsit önbizalomhiányos egy társaság :D Aztán meg második fordulóban a 8-2 az MTK ellen egy kis lökést adott, és el kellett jópár új arc, de mostmár formálódó az alakulat. Abból is látszik, hogy minden magyar kupában esélyes mostmár a csapat és talpon is van, még akár triplázás is lehet a dologból!!! Erre nem gondoltam volna még szezon elején énse :D
  • kraawz
    köszi hamary és hunbasser
  • hamary
    a GYőrrel vagy? :D nálam most bejutottak az Uefa csoportkörbe :|
  • hunbasser
    meglesz az,hajrá!
  • Fabio Capello
    Gratula mindenkinek!
  • hunbasser
    grat!
  • hunbasser
    grat,nagyon szép!
  • Menyus489
    Hú hát mindenkinek grat, megy az FM szekér szépen mindenkinek :D Én sem maradhatok el, most jön a szezon hajrája a Győrrel, nagyon jó kis kerete van, amit sikerült megerősíteni, 4 meccs van hátra a bajnokságból, 4 ponttal megyek a Debrecen és az UTE előtt, és a Debrecennel még játszok otthon, izgi lesz :) Liga kupa igazi szenvedéses diadalmenet volt, szinte nem volt olyan forduló ahol nem idegenben beszenvedett góllal jutottam tovább, de végül meglett, kupában szinte hasonló, bár most a Fehérvár kemény diónak tűnik.
    Mégegyszer gratula mindenkinek, és további jó játékot ;)
  • hamary
    remélem köv verzióból kiveszik a VB-t, meg az EB-t...
  • Utley

Mindent elmond ez a kép...Hát anyagilag -700,000 font.Megeszem a kalapom ha bentmaradok a Premierbe
  • hamary
    grat.. nekem egyszer nem volt alkalmam szavazni =(
  • kraawz
    Na ez az esüst év volt... Bajnokságban 2. hely... Góllövőlistán 2. hely , Assist listán 2. hely,év legjobb ifijén 2. hely , viszont a kapusom lett legtöbbször a meccs embere. Ilyen verseny is volt,hogy a leggyorsabb gól. És én szavazhattem több versenyben is,mint manager.

Viszont jövőre nagy baj lesz.Az egyik belső védőm kölcsönben volt csak,a bal kp-som is kölcsönben volt. Az MC-m már 34 éves lesz,kifulladt ő is. Makukula és Marcos csatárpárosom szintén kölcsönben volt. Szóval így laza 6 játékosomról kell lemondani,akik kezdők voltak. És ha még bejelentkeznek ääritaloért,akkor 7 ember a kezdő 11ből. Talán Agouda az,aki megérett,hogy játsszon,tarcsiból felhozom,hogy emberem legyen.
  • Utley
    Feljutottam
  • Utley
    Na jöhet a Playoff döntő a Wembley-be :) Charlton ellen nem mi vagyunk az esélyesek...Bristol otthon 1-0 idegenbe 1-1 lett :)
  • 0202milan
    csá...grat mindenkinek...most néztam az atlético-villareal meccset...lehet elkezdek eggyet a villareallal,megtetszetDDD
  • Utley
    Srácok 5. helyre futottam be a Blackpool-a Playoffba Bristol City lesz az ellenség
  • hamary
    Üdv mindenkinek. Írok egy kis beszámolót Manchester Citys karrierem folytatásáról. Ugye második év végén "csak" 5. lettem, ezért egy kicsit szomorú is voltam, s most - nem is igazolásokkal, inkább eltökéltéséggel - jobb eredményt szeretnék elérni. Nyáron két igazolásom volt, mellyel a számlámat minuszba tettem :D
    : Steven Gerrard . 30 millió font ( elején nem volt valami jó, de most már fontos tagja a csapatnak )
    :Fedric Kanouté: 18 millió ( bíztam benne, hogy lövi a gólokat, de nem nagyon... De a Tottenham elleni idegenbeli meccsen viszont két fontos gólt lőtt! )

Bajnokságban lement nyolc forduló, ebből 6 győzelem, 2 vereség, de így is második vagyok, a Cheslea mögött, aki eddig 100 %-os :| . Liga-Kupában Első meccsemen kiestem, az Everton ellen, de igazából leszarom, Liga - Kupa annyira nem fontos, annál inkább az FA Kupa.

Uefaban 7-1-es összesítésbe mentem tovább a Brondby ellenében, idegenben lőttem 4-et. Ezen a meccsen a gólok:
    Nakamura távoli szabadrúgás..
    Később megsérül Bianchi, helyére Inigo lőtt nekem két gólt. Megsérült Kanouté -> helyette Mpezma lőtt egy gólt... Aztán kaptam egy kontra gólt, de az már mindegy volt...

Szóval egyelőrejól állunk, 2. hely 8 forduló elteltével megfelel, igaz a nagy csapatok még hátra vannak - mondjuk a Liver 3. éve csak szenved.. Bár az Uefa-ba mindig kijut. A bajnokicímét 3-szorra fogja sorozatban megvéeni a MAchester, legalább is megpróbálja...:D

Képek:
    Tabella:

Keret:

És a pénzügy XD

Kösz, ha elolvastátok, legközelebb félidőben jelentkezek ;-)

• Mike94
    én is ezérrtt kezdtem újat a readinggel a pompey után és nem bántam meg :P
  • Ars3nal
    eszméletlen lassú a játék, asszem sok lett az 5 ország 10 liga:C
  • shad0w
    bazz, dzsudzsák 210ért... :) én ugye a beneventoval tolom, szal szóba sem került, h leigazoljam, de a livorno rögtön a játék elején lecsapott rá, másfél milla euróért vitték el, az első év végén néztem rá, h mi a helyzet vele, és már 8,5 milla az értéke...
    mellesleg egy osztállyal feljebb a vezetőség a középmezőnyt tűzte ki célul, hosszú távra is annyi a követelmény, h egy erős középcsapatot hozzak össze, ehhezképest 7 meccs után én vagyok az első, a második pedig a velem együtt a c2/c-ből idén feljutott cisco roma, fura...
  • hunbasser
    tehát 2 ponttal megy a Benfica? hajrá,meglehet az még!
  • hunbasser
    hajrá,simán meglehet még!

grat mindenkinek!
  • kraawz
    Benfica:Maritimo 3:2 (0:1ról)
    Maritimo:Braga 4:2 ( 0:2ról :P )

Maradék 2 meccset ha hozom,biztos 2. vagyok
  • Mike94
    de nyertél ;)
    grat!
    Hoegh-ról egy képet pls nem ismerem :P
  • Gunnersboy
    gép nemnagyon akarta hogy nyerjek :O

eddigi igazolások:
  • Mike94
    köszee :)
    jelenleg 3. vagyok term a hónap 3. managere sem lettem (miért is lettem volna) :/
    tovább erősítek tehetségekkel gosztonyi jön a szerződésének lejárta után, télen érkezik Sérgio Mota, és nyáron Lulinha (irl a köv. Ronaldinho-nak tartják) + Giuliano
  • kraawz
    4 forduló van a bajnokságból,ezt már lejátszom ma. Jelenlegi állás

1. Marítimo 58p
    2. Benfica 57p
    3. Porto 57p
    4. Sporting 49p
  • JackDaniels #412
    Thx+Zolee-nak is.:) Nem én vagyok jó, hanem a csapat.:)
  • Zenszkij
    Anno emléxem még CM-nek hívták a játékot, CM3 vagy 4 nemtom már, de abban Robbie Keane volt az isten, meccs átlag gólja 2-3 volt :D Azóta imádom.
  • Zenszkij
    Go Reading, Go
  • JackDaniels #409
    Nálam nem annyira tuti. Robbie Keane volt állatt, a téli átigazolásig lőtt 19 gólt, de elvitte a Portsmouth 19M-ért, én meg oda adtam.:)
    Mongyuk Berbatovot célemberként jáccatom.:) Kaboul nálam sem rossz, ha jáccik, de igazoltam Makoun-t, ő igen jó, ő a VKP-m. Én is gyémántba tolom, mint írtam.
  • Mike94
    sry elírtam a kép linkjét :S
    itt az oldham meccs:

és a játékos mozgás:
  • Mike94
    grat!
    köv meccseim:
    Bolton 0-2 Reading (Lita(2))
    Reading 1-2 Liverpool (Lita, közük nem vollt a meccshez :/)
    Reading 3-1 Blackburn (Huszti, Ääritalo, Lita)
    LK: Oldham - Reading (leizzadtam magamról mindent :D(Barazite adta az első 3 assistot)):

és a játékos mozgás:
  • Ars3nal
    thx

toltom a jatekot, amint latom kepfeltolto meg behalt:c
  • GTheo
    Berbatov csak ennyit lőtt???? :O
    Én November fele vagyok és már most 14 gólos... Én rombusz középpályával játszok, van der Vaartot vettem éknek a rombusz középpályán... Kaboul teljesít nálam nagyon durván :|
  • Csesza
    Jack, szokásod szerint megint kvajó vagy :)
  • GanXstaZoleeWrk
    Grat, jól tolod, Berbatov nállam is volt fm2007ben mikor WBAval toltam Defoe is jó. Kis szerencsével meglehet az első hely.
  • JackDaniels #402
    Tottenham-2007/2008
    Kezdetnek arra tettem ígéretet, hogy nemzetközi szereplést biztosító helyen fogunk végezni, amiért hozzámcsaptak 19M-t igazolni. Ebből vettem négy emberkét, akik közül csak az olasz középső védő tűnik elbaltázott üzletnek a többiek szépen teljesítenek. A bajnokság eleje eléggé rögösre sikeredett, mire kiforrta magát a használható taktika, addigra szépen megkapaszkodtunk a 7-8. hely környékén, szerencsénkre senki sem húzott el tulságosan, eléggé együtt volt a mezőny.
    A taktika pedig megállapodott egy 4-4-2 normál-gyémánt felállásnál, Idegenben kontra, otthon pedig kemény letámadással, ami egész szépen működik is. Berbatov és Bent pedig célemberként játszik. Az UEFA kupában is állunk még a négy között az Ajax a köv. ellenfél. A bajnokság pedig kezd izgalmas lenni a 33. forduló után, amikoris döntetlent jácottunk a bajnoki rivális Chealse-vel, bár egy győzelemmel még talán a bajnoki címre is esélyesek lehettünk volna, azonban most 3fordulóval a vége előtt 2pontra csökkent a hátrányunk.

• Taibi
    Egyrészt, remélem, hogy nem. :D

Másrészt az edzői elemzések alapján még fejlődőképesek, a mostani tudásukat 4 csillaggal jelölik, míg a lehetséges jövőbeli tudást 5 csillaggal.