104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • Darkon
    #669
    Zarate nalam(bar elso idenyeben eleg gyenge) ez a Falcao nekem nem EU-s nevnek hangzik 3EU-som van most
  • Mike94
    #668
    csak körül kell nézni ;)
    Falcao, Zárate majdnem, stb.
    meg jól kell üzeletelni kicsit drágábbaknál
    mondjuk túl olcsón adott túl rajta
  • Darkon
    #667
    5M fontbol?? Hat nagyon nagyon olcson adta el szerintem pont a legjobb korba van 27-28, termel is rendesen 20golnal jar nalam, masik kerdes ki az aki eljon a Villarealba mert nalam azert ez is gond, pl ronaldo-nak mar 5honapja jart le a szerzodese megse akar jonni(remelem kidobjak es majd ugy)
  • Mike94
    #666
    mondjuk azértt nihat pénzéből lehet venni olyan qvalitású csatártt csak fiatalabbat de én ninkább Cazorla-t sajnálnám
  • Darkon
    #665
    Ha most megmutatnam Nihat,Cazorla,Pires statisztikait(ev vegit) tennel egy par ilyet

    Plusz jelenleg (euroba) Nihat 19M, Cazorla 12M, Pires meg mindig 3.3M
  • fordjee
    #664
    Nah jah, mindig úgy kezdem a csapatépítést. szerencsére itt nem kellett. Az a baj, hogy Arsenal piszkálgatja, és Buffon már nyilatkozott, hogy örömmel menne oda, de nem fog az biztos. Remélem ma be tudom fejezni az évet, akkor felrakom majd a képeket valahogy.
  • Magic Boy
    #663
    Majd dobj képet a rangadóról és a szezon végén a tabelláról.

    "Buffon szenzációs kapus, hihetetlen megbízható, nem lennék ennyire elől, ha nem ő védene."

    A football nagy igazsága.
    "Végy egy jó kapust!"
  • fordjee
    #662
    Sziasztok!
    Juvéval (1 év) 32 forduló után 3. vagyok, 2 pontra az Inter, 6-ra a Milan és velük játszom köv. fordulóban hazai pályán, ha bukok, akkor a bajnokság elúszott, de a bl helyezés meglesz. Bajnokság közepén eléggé visszaestünk, leesett a játékosok morálja is, aztán az inter ellen 6-2-re nyertem, és utána 10 fordulóból 9 győzelem 1 döntetlen, csak sajna a Milan is menetel. Buffon szenzációs kapus, hihetetlen megbízható, nem lennék ennyire elől, ha nem ő védene. Érdekes volt még, hogy kirígták az egyik csapat (talán livorno) edzőjét, és jött utána a hír, hogy két segéd edzője is felmondott, mert szeretnék követni a következő csapathoz az edzőt. Ilyet sem láttam még, de elég élethűvé teszi a játékot.
  • Magic Boy
    #661
    Dobsz róla képet?
  • Magic Boy
    #660
    Az a 10-14 pont lemaradás az élmezőnytől idén soknak tűnik és ugye csak egy csapoat jut föl, de ha sikerül erősíteniük a védelmen akkor jövőre harcban lehetnek a feljutásért.
  • Sysfox
    #659
    Akkor én már nem is teszek be képet. :)

    Gosztonyi szinte ugyanez, mint nálad, egy-két dologban fejlődött, de csak 1-2-őt.

    Grúz nálam kicsit más, leginkább a technikai tulajdonságai gyengébbek, lehet, hogy visszafelé fejlődik? :)
  • Mor3llo
    #658
    Cleber Anderson, védő srác, most hozta a Lyon a nyáron.
  • Gunnersboy
    #657
    jolesz az jövőré-nek isSopront megvertük, Hévíz sem olyan erős, Sárvárral idegenben meg leixeltek
    ON:
    a védelem tényleg gyenge, de már leigazoltam guzmicsot bal szélső védőnek, reméljük kicsit lendít majd a játékon..
  • Magic Boy
    #656
    Lesz ez jobb is csak bízz a csapatban.
    Anderson a Manchester United-es Anderson?
    Dobsz egy képet róla?
  • Magic Boy
    #655
    Úgy néz ki az idény nem jutnak föl köszönhetően a pocsék védelmüknek, de 3-4 éven belül Nb2-esek lehetnek irl is (az Nb1-esek tartalékai és a Hévír jobbnak tűnik idén, de a sárvár se rosz).

    A lényeg amúgy hogy te jót játszál a többi mellékes.
  • Mor3llo
    #654
    Bár ilyen fantasztikus helyzetkihasználással utolsó hely a csoportban...bírom az ilyet, mi 2 méterről belelőjük a kapusba 1 rakatszor, ők meg akasztanak egy 30méteres lapost lövést a bal alsóba...
  • Gunnersboy
    #653
    estét

    nos, egész délután editorral tettem vettem, s végül sikerült összeraknom a mostani csapatomat a Büki TK-t és a Kozármisleny helyett betettem az NB2-be, lehet hogy van aki csalásnak minősíti, de nemtud érdekelni, csak szerettem volna velük játszani ésa játék keretein belűl igy lehetett csak megoldani...

    Első 2 edzőmeccs egész jól sikerült, elsőre sikerült rátalálnom a nyerő taktikára ugytűnik,
    Büki TK - Tatabánya 3:1
    Büki TK - Fehérvár 2:3
    egyenlőre ennyi, majd még írok
  • Magic Boy
    #652
    Alyon jobb, mint a Valencia (mondom ezt úgy, hogy nálam, ha spanyol foci akkor Valencia) szerintem, de hazai pályán veszélyesek lehetnek.
  • Mor3llo
    #651
    talán csak a Valencia lesz necces, főleg idegenben.
  • Magic Boy
    #650
    Meg lesz az a továbjutás (szerintem csoportelsőséggel).
    Hajrá!
  • Mor3llo
    #649
    Itt a BL-csoport...megoldható:)
  • Mike94
    #648
    jók
    de Cazorla-ért kár volt :(
  • Magic Boy
    #647
    Nihat helyére kit szereztél, hogy eladtad?
  • 0202milan
    #646
    keret---hülye vok...öket vettem/kölcsönöztem
  • 0202milan
    #645
    Keret
  • Magic Boy
    #644
    Fabio Capello: Mit szólnál egy olyanhoz a fakban, hogy:

    1. Játékosok (poszonként és értékenként min 3) és a belőlük összerakott kezdőcsapatok (szintén több értékben). Ez úgy jönne össze, hogy mindenki javasol egy játékost minden posztra és amelyiket legalább ketten támogatják az bekerül a FAQ-ba.

    2. Taktikák: Mindenki feltöltené a taktikáját amit a többiek letöltenek, kipróbálnak, véleményeznek (esetleg javítanak) és az így összegyűlt legjobb taktikák a fórumozók rövid véleményének és az általuk irányított csapatoknak a feltüntetésével bekerülnek a FAQ-ba


    Na mit mondasz?
  • Magic Boy
    #643
    A tabella szerint 34/29, de ha 34/32 akkor se több a kapott gól, mint a játszott meccs.
    A kapus sokszor kerülhet kiszolgáltatott helyzetbe a védők hibály miatt ami szintén rontja a statisztikáit, pedig nem tehet róla.
  • soma22
    #642
    értem én, de nem jobb egy folyamatosan megbízhatóan teljesítő kapus, mint egy párszor bravúrozó, egyébként átlag alatt teljesítő kapus?
    költői a kérdés, nem kell válaszolni
  • Fabio Capello
    #641
    nem a gólok száma miatt kapta, hanem azért mert rengetegszer neki köszönhettük hogy hoztuk a meccseket. Ha Cássió állt volna a kapuban, feleennyi győzelmünk nem lenne szvsz :)
  • Mor3llo
    #640
    Juninho mesterhármas
  • soma22
    #639
    bajnokság, 34meccs/32 gól, nem hinném
  • Magic Boy
    #638
    Az szerintem a BL-nek köszönhető.
  • Magic Boy
    #637
    Ha van kedved próbáld ki edzőmeccseken ezt (előbb pár meccsen kis csapatok vagy saját tarcsi ifi ellen, hogy megszokja a csapatod)4 védő (maradhat az általad beállított fölálás)-VKP-KPK,KPK-TKP/csatár(a két csatár közé nyilazva)-Zárate, Farfan (az oldalvonalak felé nyilazva).

    Mit szólsz hozzá(lényegében gyémánt lesz belőle mégis megmarad az a támadóerő, mint a 3 csatárral csak stabilabb védekezőjátékkal)?
  • soma22
    #636
    a csodakapus kicsit erős túlzás, a meccsenként több mint 1 gólos átlaggal.
  • Fabio Capello
    #635
    Ebben a szezonban semmi nem jött össze... Kupában ezüstérem, BLben első kör, bajnokságban második hely... kicsit csalódott vagyok, remélem jövőre jobban fog menni, és vadászok a megfelelő igazolásokra is (DM, védők)
    Tabella:

    Gólkirály:

    A legjobb teljesítmény:

    A csodakapus:
  • Magic Boy
    #634
    Nálam ilyenek(abban a mentésemben ami a játék elejéről készült és minden liga szerepel benne ami játszható):
    Grúz:

    Gosztonyi:

    Kíváncsian várom, hogy nálad milyenek.
  • Magic Boy
    #633
    Kösz, hogy kiáltál mellettem.
  • Darkon
    #632
    Flamekeltes

    (szerintem magic kulturaltan forumozik, az ilyen megjegyzesek degradaljak ovodas szintre a forumot)
  • Magic Boy
    #631
    Grúz-ról is jöhet kép.
  • Sysfox
    #630
    Grúz nálam is beverekedte magát a csapatba. Most középpályáról visszanyilazott DMC-t játszatok vele (nincs más védekező középpályásom), és amióta így van, kevesebb gólt kapok.

    Gosztonyiról teszek majd be képet, csak most nem fut az FM. Szerintem reggel meglesz.