104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • Darkon
    #798
    B: Marcos, Arzo(Barca, Chelsea, Real most jelentkezett be erte), Cecares
  • Djemba
    #797
    remélem nyer a stuttgart:)
  • 0202milan
    #796
    az ifiböl vagy a (b,c)csapatból kik figyelemre méltóak?
  • Ars3nal
    #795


  • Ars3nal
    #794
    7 meccse vagyunk veretlenek:)

  • Darkon
    #793
    Hat en sem ezert jon most Materazzi(ingyen) meg Cesar Arzo plusz meg egy jatekos kolcsonbol vissza a vedelembe nagyon igeretesek.
  • 0202milan
    #792
    Recreativo-Villareal

    Johnson azér odatette magát...:D
    egyébként a védelemmel nem vok kibékülve..harmat gyenge..télen jön breno és g.rodriguez is hamarosan felépül
  • Darkon
    #791
    Nagyon az eleje meg, nekem is kb igy volt nagyon ment a szeker el sem hittem aztan egy nagy lepukkanas vagy 10-12meccs utanna meg 12meccses veretlenseg a vegere.
  • 0202milan
    #790
    tabella az 5. forduló után

    közben becsuszott egy vereség murciába:murcia-Vilareal 4-2
    de javitottam otthon:villareal-deportivo 1-0
  • Darkon
    #789
    Semmi annyi hogy 3eun kivulit regisztralhatsz egy szezonra de ez nem vonatkozik az atigazolasra.
  • 0202milan
    #788
    a spanyol ligában milyen átigazolási szabályok vannak??(pl mint olaszban:átigazolási szezonban eggy eu-n kivülit lehet igazolni...)
  • Darkon
    #787
    En elodontoig jutottam ahol a Tottanham megvert, meg is nyerte az UEFA-t.
  • 0202milan
    #786
    Helsinki-Villareal

  • 0202milan
    #785
    hello!grat mindenkine..én is most töltöm a játékot...hjk helsinki otthonába játszom az uefa selejtezö elsö meccsét.néhány játékost pihentetek,cél igy is az elöny megszerzése
  • Darkon
    #784
    A B csapat kesz aranybanya nekem most ev vegen visszajottek kolcsonbol 4-5 ember good es quality besorolasban.
  • hamary
    #783
    Sziasztok. Régen írtam, most röviden írok, később tolok fel képeket: Bajnoksgban 2. vagyok, Uefa-csoportban ugyancsak 2. vagyok ( 1-gyel kevesebb meccs ), Liga-Kupából kipottyantam, FA-kupában az Aston ellen játszok... NAgycsapatok ellen: Man Utd - ManC 2-1 (1-1) Man C - Chelsea 0-1 (0-1), Manc - Liver 3-1 (0-1) Gólsz: Kanouté - 3 :|
  • Ars3nal
    #782
    hát ha ez így megy tovább...:)

  • Ars3nal
    #781
    na ez se sokkal kevésbé durva:o

  • Ars3nal
    #780
    mekkora csíter vagyok:D végén féltem hogy egyenlítenek de még nekünk volt egy nagy helyzetünk hosszabbításban...

  • Ars3nal
    #779
    nemsemmi meccs lehetett...még akár bajnokság is meglehet
  • Ars3nal
    #778
    anyám volt olyan kedves és kikapcsolta a gépet minden szó nélkül így kezdhettem a Schalke elleni ligakupameccstől:S
    ligakupába első meccsen még túlmentünk így sikerült kicsikarni pénzt igazolasra, jött Petnehazi, egy fiatal román tag, meg Hibernianbol a magyar kapus gyerek, ingyen jött Roqué Junior, Kalla, Korsós, Almeyda, kölcsönbe Albert Streit, nem igazan költekeztem csak a három ifiért fizettem valamennyit, most kezdődik nemsokára a bajnokság, még egy baratsagos meccs van Benfica ellen
  • Sysfox
    #777
    Már a szezon eleje óta ezt hangoztatom, hogy gyenge a védelmem. Igazából a szélről betett labdák okoznak gondot, majdnem minden gólt így kapunk. A középső védőim sincsenek sokszor a helyzet magaslatán, simán lefejelik őket.

    Terveim között szerepel egy magas, jól fejelő középhátvéd igazolása, de majd meglátjuk, mire lesz pénz.
  • Magic Boy
    #776
    Nagy meccs lehetett grat!
    A védelmed még mindig pocsék (csak 4 csapat kapott többet nálad a 16-ból), de a támadósorod a legjobb a ligában.
    Ha bajnok akarsz lenni és a nemzetközi porondon is helyt akarsz álni akkor javíts drasztikusan (8-10-el kevesebb kapott gól már elfogadható lenne).
    3. lehetsz.
    kis szerencsével akár 2. is, de ilyen véfelemmel esélyed sincs a nemzetközi porondon.
  • Sysfox
    #775
    0:2-nél azt mondtam: "Ilyen nincs!"
    2:2-nél azt mondtam: "Ilyen nincs!"
    3:2-nél azt mondtam: "Ilyen nincs!"
    5:2-nél azt mondtam: "Ilyen nincs!"
    5:3-nél azt mondtam: "Ilyen nincs!"

  • Szabi DEMON
    #774
    A múltkor az NS-ben volt cikk a "gólvágó" kapusokról és elsősorban Ceni-ről. Nem emlékszem tisztán a klubjára, de emlékeim szerint Sao Paolo. A csávó valami 77 gólt lőtt 11-esből és szabadrúgásból. Kíváncsi lennék vajon a játékban, is "elvállalja" a pontrúgásokat? Ha valaki próbálta már őt, vagy más híresen gólerős kapust (Butt...stb.) akkor mondja már el, hogy a játékban is ilyenek-e? Én jelenleg nem játszok az fm-mel, ezért nem tudok saját magam kísérletezni.
  • Ars3nal
    #773
    a kapusom kézből gólt lőtt:D
  • fordjee
    #772
    Capello már jelezte, azt hittem, egyszerre csak egyet lehet beszúrni, de már tudom hogy nem. Nekem is furi volt, ahogy kinézett a sok hozzászólás, tényleg széthúzza:)
  • Ars3nal
    #771
    ha a Bochumot megverjük...

  • Sysfox
    #770
    Most elkaptam a ZTE-t, eddig a mumusomnak számított. :)

  • Szabi DEMON
    #769
    Pls fordjee egymás után sok-sok hozzászólás a tied mindig, nem lehetne ezeket egybe, vagy legalább kettőbe belesűríteni? Nem kötekedni akarok, csak széthúzza az egészet. Thx
  • Darkon
    #768
    Engem utolso meccsen vertek idegenbe 3-0ra bar nekem mar semmi tetje nem volt.
  • Darkon
    #767
    Na folytatom ma nagyon belejottem bar ugy nez ki Zarate-t mindenkepp viszik:((( Most azon vagyok hogy jol jojjek ki az egeszbol
  • fordjee
    #766
    Pedig a fizetés igazán nem sok.

    fizetes
  • fordjee
    #765
    itt van, így állok év végén. nem túl rózsás.

    pénz
  • fordjee
    #764
    igazolasok
  • fordjee
    #763
    nem biztos. -9 millió euro év végére? Úgy hogy a max fizetés 1,2millió és leszorítottam 830-ra. kb 4900 férőhelyes a stadionom. De a Torino-é is:)
  • soma22
    #762
    de biztos hogy több pénzed van mint nekem:D
  • fordjee
    #761
    Több néződ van mint nekem a Juvéval:)
  • fordjee
    #760
    Nem csodálom :) Kösz. Akkor itt van a csapatom is:

    csapat
  • soma22
    #759
    kezdem unni az ilyen meccseket, egyszerűen ezek ellen beállíthatok bármilyen taktikát, akkor sem lesz jó: