104679

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!

• Magic Boy
    Nagy meccs lehetett grat!
    A védelmed még mindig pocsék (csak 4 csapat kapott többet nálad a 16-ból), de a támadósorod a legjobb a ligában.
    Ha bajnok akarsz lenni és a nemzetközi porondon is helyt akarsz álni akkor javíts drasztikusan (8-10-el kevesebb kapott gól már elfogadható lenne).
    3. lehetsz.
    kis szerencsével akár 2. is, de ilyen véfelemmel esélyed sincs a nemzetközi porondon.
  • Sysfox
    0:2-nél azt mondtam: "Ilyen nincs!"
    2:2-nél azt mondtam: "Ilyen nincs!"
    3:2-nél azt mondtam: "Ilyen nincs!"
    5:2-nél azt mondtam: "Ilyen nincs!"
    5:3-nél azt mondtam: "Ilyen nincs!"

• Szabi DEMON
    A múltkor az NS-ben volt cikk a "gólvágó" kapusokról és elsősorban Ceni-ről. Nem emlékszem tisztán a klubjára, de emlékeim szerint Sao Paolo. A csávó valami 77 gólt lőtt 11-esből és szabadrúgásból. Kíváncsi lennék vajon a játékban, is "elvállalja" a pontrúgásokat? Ha valaki próbálta már őt, vagy más híresen gólerős kapust (Butt...stb.) akkor mondja már el, hogy a játékban is ilyenek-e? Én jelenleg nem játszok az fm-mel, ezért nem tudok saját magam kísérletezni.
  • Ars3nal
    a kapusom kézből gólt lőtt:D
  • fordjee
    Capello már jelezte, azt hittem, egyszerre csak egyet lehet beszúrni, de már tudom hogy nem. Nekem is furi volt, ahogy kinézett a sok hozzászólás, tényleg széthúzza:)
  • Ars3nal
    ha a Bochumot megverjük...

• Sysfox
    Most elkaptam a ZTE-t, eddig a mumusomnak számított. :)

• Szabi DEMON
    Pls fordjee egymás után sok-sok hozzászólás a tied mindig, nem lehetne ezeket egybe, vagy legalább kettőbe belesűríteni? Nem kötekedni akarok, csak széthúzza az egészet. Thx
  • Darkon
    Engem utolso meccsen vertek idegenbe 3-0ra bar nekem mar semmi tetje nem volt.
  • Darkon
    Na folytatom ma nagyon belejottem bar ugy nez ki Zarate-t mindenkepp viszik:((( Most azon vagyok hogy jol jojjek ki az egeszbol
  • fordjee
    Pedig a fizetés igazán nem sok.

fizetes
  • fordjee
    itt van, így állok év végén. nem túl rózsás.

pénz
  • fordjee
    igazolasok
  • fordjee
    nem biztos. -9 millió euro év végére? Úgy hogy a max fizetés 1,2millió és leszorítottam 830-ra. kb 4900 férőhelyes a stadionom. De a Torino-é is:)
  • soma22
    de biztos hogy több pénzed van mint nekem:D
  • fordjee
    Több néződ van mint nekem a Juvéval:)
  • fordjee
    Nem csodálom :) Kösz. Akkor itt van a csapatom is:

csapat
  • soma22
    kezdem unni az ilyen meccseket, egyszerűen ezek ellen beállíthatok bármilyen taktikát, akkor sem lesz jó:
  • Fabio Capello
    Töröltem a próbálkozásokat.
  • fordjee
    És persze kösz a segítséget.
  • fordjee
    MAgic Boy, itt a szezonom meccse, ezután nyertem még 8-ból hét meccset.

Juventus_Inter_6-2
  • fordjee
    Trezeguet utolsó 4 meccsen belehúzott egy kicsit.

trezegoal
  • fordjee

év végi statisztikák
  • fordjee
    Bocs a sok semmiért, most már megy. tehát akkor Juve, 1. év.

Meccseim:

me
  • fordjee
    tabella
  • Utley
    Hát Gyepi megkapta a lehetőséget,de ez neki kicsit magas...Már tudom,hogy Gabbidont miért adta el a West Ham ingyen...Szerintem a csapathoz képest remek kapusom van...Sajna úgy érzem 7 pont benne maradt a csapatba.Anthony Gardner,Calum Davenport,Khalid Boulahrouz,Olof Mellberg közül akarok 3at,és még egy jó szélső kéne...
  • hunbasser
    jó lett,a thumbnailre ne figyelj,néha nem szokta berakni,de egyénként maga a kép jó
  • hunbasser
    feltöltöd a képet valahová és
  • fordjee
    Amiért írni akartam, Juventussal első évet fejeztem be, keret, tabella stb, érdekesség, hogy sem Trezeguet, sem én nem nyertünk semmilyen díjat, Trezeguet azért megérdemelt volna valamit.

[/url][/IMG]
  • fordjee
    Sziasztok!
    MEglepődve olvasom, hogy megy egy kis vita azon, hogy valaki betol egy képet, amit előtte valaki URL-ként betett. Sosem gondoltam volna, hogy ilyenbe bele lehet kötni, nem is értem. Én megnéztem mindkettőt, és görgettem tovább, eszembe sem jutott, hogy ezért beszóljak. Akkor viszont igen, amikor ketten kezditek el csesztetni emiatt, és ezt kell olvasni. Száradjon le a keze Magic Boynak, hogy betett egy képet amit már láttunk egyszer, igazatok van. Azért betennék én is egy párat, remélem belefér. Ha rájövök, hogy is kell.
  • Magic Boy
    Nemrégen még pont te voltál az aki védte Gyepes-t mi változott?
    Ennyi gól nem kenhető csak a védelemre.
    Végy egy jó kapus-t.
  • Mike94
    egyébként se vagyok vmi nagy taktikus de védekező taktikám egy sincs próbáltam már kitalálni nem jött össze ezért sosem bekkelek
  • Utley

Katasztrófa a védekezésem 3,4m fontból kéne összerakni egy komplett védelmet..Babayaro-t hoztam el,de pont bal bekkbe nincs nagy gond...a 2 középső védőm az egy tragédia...Na megpróbáljuk a lehetetlent Liverpool és a Tottenham idegenbe sokat nem veszthetek már...
  • Mike94
    3-1re kikaptam pedig egész meccs egyenrangú ellenfél voltam velük de Saha 3 lövéséből 3 bement :/
    88. percbe pedig Gosztonyi adott egy assist Litának
    nem bánkodom még ott vgayok az élmezőnyben
    egyébként lol: októberben a hónap 2. legjobb játékos Lita 3. Ban Arfa lett; a hónap utánpótlás játékosa Ben Arfa 2. Gosztonyi 3. Gourcuff :D
  • soma22
    pedig be kellene:)

sok sikert
  • Mike94
    köv meccs MU ellen egyetlen hiányzójuk sincs :S
    de nem állok be védekezni
  • Mike94
    érdekes h képes voltam most otthon is 5 gólt rúgni :P
    de pozitívum h a hullámvölgyet áttudtam vészelni az álmezőnyben :)
    így 5. vagyok
    és ez volt az első olyan meccs amikor a csapat rúggott gólt de Lita nem
    egyébként így a bajnokságba 10 meccs alatt 12 gólt lőtt
  • Mike94
    vszeg kimásztunk:
    Reading 5-0 Fulham
    Gólszerzők: Ben Arfa (2), Gosztonyi (2, kezdő volt), Ignashevich (első gólja a Readingben)
  • 6600GT
    na a Celtic elgyepált 5-0 -ra :(

ami msot jön.......
  • 6600GT
    jaja Sándor kezdő csak most sérűlt,a védőnak Iuliano lejárt a szerződése és nem is volt csapatnál.....30 valamennyi éves de jó.