104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • Mor3llo
    #958
    Ezen már énis gondolkodtam :S
  • soma22
    #957
    na de miért?
    4 féle eredmény van egy meccsen te????

    istenem....
  • Darkon
    #956
    Talan mert angolul is negy van: w,x,l,d(!????)
  • soma22
    #955
    aki magyarul tolja a gammát:

    más is észrevette, hogy a statisztikáknál4 betűjellel jelzik az eredményeket?
    gy, d, v, x.

    miért van ez így?
  • Just B
    #954
    Sziasztok!
    Töltöm a Charlton-t! A média az első helyre vár minket az ANGOL 2-ben.
    Érkezett : Dzsudzsák;Buzsáky;Aaritalo;Dalla Valle
    Képek később
  • JackDaniels #953
    Kibaxottt áram szolgáltatók.:DDDDD
  • andrijcar
    #952
    Sziasztok! Jó játékot mindenkinek!
    Most szedtem le az új skint, Az eredeti default hátteret világosra kell cserélni, különben nem látszanak a góllövök. Amúgy frankó skin.

  • JackDaniels #951
    Ezt a szkint honnan szedted?? Mit lácc a játékból?? Ha csinálsz képet sztem válcs szkint, mer q***a idegesítő.DD
  • Djemba
    #950
    majd dobok kicsit jó a csapatom
  • Ars3nal
    #949
    na Karlsruhet kicsit pihentetem úgy felbaszott, védelmemet olimpiára viszik a hollandok aki maradt az meg lesérült vagy rinyál hogy ő nem tud letelepedni, kezdek egy magyart
  • GTheo
    #948
    áramszünet4ever... játszhatom újra a mu elleni meccset :@
    Na de majd holnap mert ma meek el, csőőő all
  • hamary
    #947
    akkor jó.. mert lehetésges jelöltek is voltak... BL indulást már csak nem szúrom el.. :S Azt jöhet az 5 éves szerződés.. :D
  • Fabio Capello
    #946
    én bajnokságot és kupát nyertem, és mégis azt dobta h átgondolják a jövőmet. Nyugi, hosszabbítást fognak ajánlani :)
  • GTheo
    #945
    [ 2-2 lett... imádom az összes Old-Trafford beli kapufát... csak 3 kapufát rúgott a MU... abból 2t a 90dik perc után, a szívroham közelében voltam :S így 3 pont az előnyünk ]
  • hamary
    #944
    Bazd meg... Ekkora buziságot.. Átgondolja az elnökség a jövőmet.. Ha nem knálnak új szerződést törlöm a játékot.
  • GTheo
    #943
    Az szép :)
    Keretről dobnál 1 képet ?
    [ MU - Tottenhamet izgulja végig, ha nyer a spurs akk 6 pont előny :P ]
  • owen20
    #942
    sziasztok!
    Olyan kérésem lenne hogy akinek megvan a graphic könyvtára és nagyon sok kiegészitő van benne képek logok mezek stb nem tenné fel valahova ahonnan letölthetném!
    Nagyon örülnék neki és kérhetsz cserébe valamit!
    Hellosztok!Segitsetek!
  • Jabba
    #941
    steklo vista left :))
  • Djemba
    #940
    Barcelona 2009/10 38 bajnoki mecs 36 győzelem 2 döntetlen 13 kapott gól 96 rúgott gól a 2 helyezet 29 pontra volt lemaradva a 3 35 pontra a 4 42 pontra
    aláztam
  • DONGUBA
    #939
    steklo
  • Solt
    #938
    Én is kezdtem elkeseredni, de aztán visszatértem a gyökerekhez! :)) Megtaláltam a kedvenc taktikámhoz a jó beállításokat... szárnyalok az Inter-el... tudom, hogy ez nem dicsőség, de itt a lényeg azon van, hogy 3-4-3-at játszok! :) Imádok 3 csatárral játszani... :))
  • eLiXir
    #937
    a skin nevet legyszives aruld el:) Capellonal is lattam azthiszem ugyanezt vagy hasonlot de nagyon cool
  • Drizzthsz
    #936
    Nem, hanem azt, hogy nem játszok. :D
    Amúgy sajna még welég sok idő van a peccsig várhatóan. :(
  • Solt
    #935
    Azt akarod mondani, hogy kint van a hivatalos patch? :))
  • Drizzthsz
    #934
    Sikerült is betartanom, hogy az official final 8.0.1-ig nem játszok. :)
  • Drizzthsz
    #933
    Igazából mostmár nyugati fiatalokat is van esély megszerezni, de magyar csapattal marha nehéz a játék szerintem. :(
  • Balázs 17
    #932
    szép napot!
    látom sokan toljátok magyar csapattal, és gondolom 07hez képest változott átigazolás az nb1-be, melyek azok a nemzetek, ligák ahonnan jönnek játékosok, mert tervezek egyet vmi magyarral:)?
  • Darkon
    #931
    Kezdem az uj szezont:
    Ment
    Nihat--Reading: 15.25M euro
    Jott
    Ronaldo--Milan ingyen
    David--Palmerias 12.25M
    Materazzi--Inter ingyen
    4en a B csapatbol es egy par fiatal jo jatekos a Cbe
  • Ars3nal
    #930
    liga kupába HSV szerencsével megvert a döntőbe, de így is jó volt felkészülésnek

    az idei keret, Sidibe jó lesz vésztartaléknak, Halmosi és Bracker még 3 hónapig be vannak pusztulva:C Petneházi és Torje ifiből van Torje mondjuk sokkal tehetségesebb, majd szép lassan beépítem őket, Filkort meg elhoztam hátha Hajnal lesérül vagy rugdalózni akar és eltiltják, így viszonylag erős a kispadom is már amihez képest:)

  • hamary
    #929
    Nigéria szövkapitánya vagyok.. :)
  • hamary
    #928
    Idegenbeli 0-0-nal továbjutottam.. huh.. végén beszartam azért.. 1 gólt kapok, oszt kampec...
  • Ars3nal
    #927
    hát végül De Jong lett mert kevesebbet is kért és csak 23 éves
  • Jabba
    #926


    akkor ez volt a tanulópénz ...
  • Fabio Capello
    #925
    néha az elnök kézbe veszi az irányítást ha szerinte "visszautasíthatatlan ajánlatot" tesz vmelyik csapat.
  • Jabba
    #924
    ööö
    Fehérvár FC + akarta venni a jobb bekkemet ...
    A móka kedvéért mondom legyen 300K a kiinduló ár ... / uccse adnak annyit /
    Mielőtt visszavonhattam volna az elnök megkötötte helyettem a bizniszt, amit nem is igazán akartam :S

    ezmi ???
  • Fabio Capello
    #923
    utóbbi
  • Ars3nal
    #922
    gyors valaszt pls, De Jong vagy Tymoschuk vkpnak?
  • hamary
    #921
    akkor az mint nekem... :P
  • 0202milan
    #920
    Rennes-Villareal

    fontos gyözelem volt
  • Fabio Capello
    #919
    4-3-1-2 attacking