104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • 0202milan
    #998
    Villareal-Zaragoza
  • hamary
    #997
    ja, bocs a kép alatt amit írál, azt hittem az aláírásod... :DSzóval GRAT!
  • soma22
    #996
    erről beszélek:
    "Feladó: zsilike
    Elküldve: 2007. 11. 11. 16:02
    Tárgy: Nincs tárgy
    fasszopokám,inkább ne irj nekem,énseneked+lássuk az eredményeket!igy yo?te virtuális hös,mifelénk nem igy intézik.mostantol Laposkuszás

    "

    asszem a szinvonal látszik.


    Egy kis on:
    torquay csapatával kezdtem egyet, ez a verzio eddig nagyon nem ment, remélem egy ilyen kis csapatban lesz időm kisérletezgetni a taktikákkal a 46 meccses idény alatt.
    eddig kb 20 meccs ment le
  • hamary
    #995
    Ez viszont szép skin.. :P De ezt a képet mi miatt raktad be, nem vágom :|
  • zsilike
    #994

    udinese ben is 3 pont,serie a elsöhely+bl+ok
  • Balázs 17
    #993
    nagy a színvonal ismét :)
  • hamary
    #992
    Nigériával a VB eredményeim eddig:
    NIG - ARG 2-2 (0-2)
    HOR - NIG 1-1 (1-0)
    USA - NIG 2-3 (0-2)

    Ezzel továbbjutottam! :)
  • GTheo
    #991
    Csak ennyit mondok erre h No comment... :D
    Nézem, 20 új üzi, örülök h végre képek vagy vmi, eddig a hétvégén úgysem ment nagyon a topik erre...
  • DONGUBA
    #990
    KUUUUUUUUUSSSSSSSSSS VAZE:))))
  • JackDaniels #989
    Legyen hát! Mit háborogsz? Te is elmondod a véleményed, mi is.:) Ha ennyire felzaklatott csak igaza lehet az embernek.:) Miért nem röhögöd ki a másikat? Pontosan az a baj veled, amit Soma leírt a #972-ben.:D
  • zsilike
    #988
    EZZEL VÉGE!csak eredményeket küldök ,javaslom nektek is,inkább erre van a forum(eredményeddel vagánykodj,ha már...)befejeztem ezzel.
  • soma22
    #987
    irtam hogy randa, kérdezted miért.ez mi ha nem kérdés?

    anyázni meg te anyáztál a 2. hszben


    na további jo szkinezgetést
  • zsilike
    #986
    +nemanyáztam.
  • zsilike
    #985
    pont krvra nem kérdeztelek,ráadásul nem is töled indult a dolog sajnos,tehát miért kell parasztkodni?
  • zsilike
    #984
    köszi!nem is értem rámszáll a skinem miatt?Normális?uristen!ide járok több éve,eredményeket küldök,hagy legyen olyan amilyen a skinem..ennekmeg erre telik
  • JackDaniels #983
    Jah, köszi.:)
  • zsilike
    #982
    erröl van szó h milyen inteligens tag vagy.GRATULÁLOK
  • soma22
    #981
    nem zavart, kérdezett, válaszoltam.

    asszem a fesztivált nem én csináltam a "fuck u"-val, és anyázással, általában mint most is kulturált hangnemben válaszoltam.
    Ha az kell hogy ne tegyem nem teszem.

    Az pedig hogy mi volt a hiba és mi nem azt magamnak eldöntöm én, nem kellenek mások olyan válemányei amit a felszinről szednek.
  • Taibi
    #980
    Soma22, a másik topicot bezárattad (ami kurva nagy hiba volt szerintem), azért mert nem bírtad a sok "offot", erre most meg te csinálod itt a fesztivált. Ennyi eszed van...

    Mellesleg semmi gond nincs zsilike hátterével, teljesen átlátható, nem értem miért zavar ez téged.
  • hamary
    #979
    megkérdezte, hogy honnan van.. ennyi.. És tényleg nem valami szép, legalább is a színe.. na bye
  • JackDaniels #978
    Ennyi:DDDDD
  • JackDaniels #977
    Lerxarom, veled együtt.
  • zsilike
    #976
    akkor talán ne kössön rám,a skinemmiatt,ovoda-
  • zsilike
    #975
    ezaz egyszer szolsz és fikázodsz,mondom h az eredményeimet taglald!DEBÓRA
  • Gunnersboy
    #974
    "ha nemtetszik nemkell ide járni"...
  • Mike94
    #973
    lol superuser :D
    de sztem már most fejezzétek be nem lenne jó ha ezt a fórumot be kéne zárni
  • soma22
    #972
    most az egyszer szóltam hozzád, de asszem utoljára.

    te sem dicsérsz senkit, csak követelőzöl, még privátban sem hagyod nyugton az embert.

    superuser...
  • zsilike
    #971
    fejlécre gondolsz?na mindegy,sztm illeszkedik,csak esetleg te nem ezt szoktad meg,ha nem a kiadott skineket fogadod el!ez saját és nincs ilyen másnak,tehát egyedi!DE az normális dolog h küldök képet,és szétfikázzátok a skinemet?tartsd tiszteletbe...nem is értem h miért kellett ez irnod?/ez a legnagyobb témád,inkább az eredményeimet taglald,sztm az inkább emlitésre méltó!/nemmindegyneked h más mivel tolja?ugyhogy ezért fuck u!ezzel meg is köszönném a lehetöséget h küldhettem képet a superforumon.
  • soma22
    #970
    mert sehol nem illeszkedik, olyan összecsapott képhalmaz.
  • zsilike
    #969
    miért találod rondának?
  • soma22
    #968
    ölég randa
  • zsilike
    #967
    saját skin!!!primán müködik!
  • zsilike
    #966
    hogy?mit látok a meccsböl?nemértem mi az ábra nálad.miért ne látnám a meccset?nem is értem,mitöl lenne idegesitö a skin,ezt nekem irtad amugy?
    ha vk idegesit,az te vagy h elhalmozol kritikáiddal,kéretlenül.beteg vagy.
  • Darkon
    #965
    Np. En is csak kilogikaztam,alt jegkorongba van ilyen statisztika.
  • LasDen #964
    CSapatom:

    Hát eddig elég szarul alakultak a dolgok......még kersem a csapatom, de majd csak..... :D
  • kraawz
    #963
    Sajnos már semmi kihívást nem találok most a játékban,szerintem kezdek egyet magyar honban. Mindneki mondja,milyen nehéz,meglátjuk :)
  • hamary
    #962
    Na, MAnC-vel 3. helyen zártam a szezont. Fernández, Kanouté és Inigo egyaránt 18 gólt szereztek a szezonba. Most jön Nigériával a VB :)
  • soma22
    #961
    így már értem, kösz
  • daver88
    #960
    honnan vanak ezek a skinek???? egy linket dobnátok pls??
  • Darkon
    #959
    d=scoreless draw vagyis golnelkuli dontetlen