104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • soma22
    #1038
    én csak szenvedek a gammával, igaz végig peccselve toltam.

    várom a végleges javítócsomagot
  • hamary
    #1037
    szemét gép nem akarta, hogy döntőbe legyek, s két hosszabításban őtt góllal tovább jutott Anglia.. Addig vezettem 1-0-ra...
  • Grusi
    #1036
    Rendbe, a második bétapeccs helyrehozta magától, viszont azóta sokkal nehezebb lett a játék, a helyzetkihasználásom nevetséges. Mindegy, talán a végleges peccs jó lesz.
  • zsilike
    #1035
    ok,de azért tudtad h miröl van szó.amire gondolsz,annak nem bugfix kell,hanem véletlen rá lett téve a more sharpen ps-ben!amiatt volt ilyen a nyomtatási kép!de ne kezd légyszi!küldjképet
  • soma22
    #1034
    nem gondoltam volna hogy egyetért még velem valaki:)

    a. madriddal hogy állsz?stadionbug rendbejött vagy kezdtél újat?
  • Grusi
    #1033
    Steklo, nem sketlo, haromszor egymas utan rosszul irni azert nem semmi teljesitmeny.

    Amúgy már én is akartam jelezni, hogy a "saját skinedre" ráférne egy alapos bugfix, össze-vissza voltak csúszva a betűk rajta. Amúgymeg szerintem fórumozás előtt vegyél be egy andaxint, ha ennyire nem tudod kezelni sem az érzelmeidet, sem a mások véleményét, ha az nem annyiból áll, hogy "grat".
  • Ars3nal
    #1032
    kezdek egyet válogatottal, nincs hangulatom klubcaspathoz egy ideig
  • 0202milan
    #1031
    a büdös életbe...matias fernandez 4 hónapig lesérült
  • zsilike
    #1030
    most nézem,SKELTO skin fontjaiban ékezetes betüprobléma van!orvoslat vk?
  • hamary
    #1029
    MExikót 2-0-ra vertem, elődöntőbe vagyok Nigériával.. Baszki, ezt nem gondoltam volna... :D
  • zsilike
    #1028
    hát a milanba nagy vágyai voltak anyagilag.nem volt ár-érték arányos.sajna,de a lényeg h nálad rugja a golokat kisebb pénzért is
  • Darkon
    #1027
    2.2M euro per ev
  • zsilike
    #1026

    tehát igy potolja ronit-HENRY/16golja nagy szerepet vállal az elsöhelyünkben
  • Darkon
    #1025
    Nem Riquelmevel felvaltva AMC(plusz playmaker) most Riq serult volt felepult igy F. van tartalekban szoktam neha ML-AMLkent jatszatni, most oda keresek embert Pires helyere
  • Darkon
    #1024
    En most Akinfeev-re palyazok de egyenlore nem akarjak odaadni probalta mar valaki az 08-ban?
  • zsilike
    #1023
    ja roninak milanbol már az elején kifelé áll a szénája,elengedtem(tul sokat kért)-helyére jött henry!mennyit fizetsz roninak hetente?
  • hamary
    #1022
    Matías Ferndandes csak csere? :-|
  • Darkon
    #1021


    Ronaldo most illeszkedett be elkezdte a golgyartast.
    Pires meg 2naponta akar transfer listara kerulni majd leszedeti magat mar eljatszotta vagy 5x kezd elegem lenni de meg 34evesen is nagyon jo.
    Vedokbol atestem a lo masik oldalara.
  • JackDaniels #1020
    Már én is megbántam, hogy megvettem.:))


  • hamary
    #1019
    Kapus posztra még talán Borucot tudom ajánlani... Nlam igen jó volt... Igaz nem tudtam meg venni... Vagy esetleg Buffon :) :D

    Bal védőt keresek 2010-ben, érdekes, bal oldalra, kevésbé vannak jó playak, mint középre :/
  • hamary
    #1018
    Kijutva acsoportszakaszból legyőztem Hollandiát, jön mexikó... :) Előre Nigéria :D :D
  • soma22
    #1017
    nyugodtan vedd meg, hosszútávú kifizetődő befektetés;)
  • GTheo
    #1016
    válogatottban elég jól védett, klubszinten nem túl jó...
  • 0202milan
    #1015


    zsilike:most épp nem
  • zsilike
    #1014
    amugy mindenkinél máshogy jön ki a lépés.melyik csapathoz megy,egyböl beilleszkedik vagy 1év után,2...ezt figyeltem meg
  • zsilike
    #1013
    ez nagyon yo eredmény grat!(nem a milant viszed?)
  • Balázs 17
    #1012


    íme enyeama fantasztikus éve :)
  • soma22
    #1011
    ochoával egy kaliberű, de ha te mondod hogy szar akkor tuti úgy is van


    elnézést kérek akkor 0202milan-tól, enyeama-t meg ne vedd mert bűnrossz kapus, ki fogsz esni
  • 0202milan
    #1010
    Tabella

    nagyon elégedett vagyok a csapattal...remélem tovább folytatódik ez a jó forma
    amugy elsö is lehettem volna:bilbao-villareal 1-1(88.percben egyenlitettek ki),és ha ott nyerek,2vel megyek a barca elött
  • Balázs 17
    #1009
    na ne viccelj:) megvettem hatalmas csalódás és hatalmas 0 egy kapus :)

    kapott kb 70gólt egy szezon alatt ez mindent elmond, védelem nemvolt gyenge, rossz kifutások, középre tartó lövéseket benézi...

    most leigazoltam ochoa-t, kicsit látszik kettő közt a különbség
  • Drizzthsz
    #1008
    Jövő vasárnap jön a Genie scout, nem tudom volt-e már róla szó.
  • soma22
    #1007
    enyeama az egyik legjobb kapus efemben, mindenképp jó vétel, brenot meg többen dícsérik
  • 0202milan
    #1006
    az faxa...dobnál egy képet a keretröl???
    nekem a védelmem bün gyenge...télen jön:enyeama(jó játékos?),breno,meg gonzalo rodriguez is visszatér...
  • Darkon
    #1005
    Fernandeznek az ara 25.5re kuszott fel Rossi 30M euro
    Nihatot meg eladtam en is 15.25ert
  • zsilike
    #1004
    skelto,Fmhungaryn megtalálod/ez már módositottam
  • shalalala
    #1003
    zsilika ez meik skin?
    Mindenkinek grat!
  • Darkon
    #1002

    Hanyadik vagy?
  • Darkon
    #1001
  • zsilike
    #1000

    jöhet a kupa visszavágó!fiatalok most megkapják a lehetöséget.
  • zsilike
    #999
    ez privibe volt neked!pont,h ne szennyezzem a forumot!te megtetted.tényleg segfej vagy,nem tudod elfelejteni ....képeket küldj légyszi(nemigaz h ezt csinálod