92
  • SuperCharger
    #92
    De jó. Azért a jogi költségek után remélem marad pénz arra is, hogy játékokat csináljanak.
  • Alexease
    #91
    Ismet "Legal Problems", de most a SimBin aggodik (talan jogosan):)

    "“SimBin is taking legal advice and considering to also take legal actions against Slightly Mad Studios, as a result of certain statements made by Slightly Mad Studios that we find to be incorrect, misleading and has a negative impact on our reputation as well as business negotiations,” said Magnus Ling, Executive Vice President at SimBin Studios AB. These potential actions are a result of Slightly Mad Studios and EA’s announcement of a cooperation where SimBin games are referred to by Slightly Mad Studios in a misleading way."
  • zoltang
    #90
    Ferrari Project - Legal Problems

    info
  • Alexease
    #89
    SimBin volt/van az os modder csapat, meg az F1C idejen, onnan nottek ki magukat (egy kis hatszellel):) Ott keszult a GTR, a GTL es a GTR2. Aztan szetvaltak, lett/marad SimBin (csak tobb "alcsoporttal", kiado, fejleszto) es Blimey! Blimey! adta ki a meg GTL engine-re alapozott, ingyenes BMW M3 cuccost. A SimBin-nel maradtak a "nagyagyuk", es ok folytattak: RACE, RACE07, GTR:Evo, STCC. Blimey! kezdte el a Kart-ot es a Ferrarit, de kiadoi, penzugyi, mittudomenmi problemajuk akadt, igy osszeolvadtak/beolvadtak/megvasaroltak-oket (a helyes valasz alahuzando:P) egy masik studioval.

    Mindket project keszulget (Kart es Ferrari), bar a ferkaval valami liszensz problema van...

    Ami ujdonsag es valszeg elsodleges, az az Need For Speed SHIFT. Most azt hegesztik;)

    A ceg neve is uj, itt erdemes nezelodni: http://www.slightlymadstudios.com/
  • SuperCharger
    #88
    Bocs, kösz a kiigazitásért.

    Bevallom, sosem értettem igazán a két cég viszonyát, előttem kicsit mindig az lebegett, hogy a SimBin a nagy fejlesztő, aki csinálja az új dolgokat (GTR, GTR, Race), a Blimey meg ezekből rak össze ilyen gyors, bőrlehúzás jellegű játékokat (Race07, GTR Evo, STCC).

    Ez a Ferrari Project roppant igeretesnek tűnt. Bár végülis még lehet belőle valami, ha a felvásárló stúdió ezt választja ki, mint első folytatandó projektet.
  • Máté94
    #87
    Akkor ezek szerint nem lesz?Leállították a munkát?:(
  • Alexease
    #86
    GTR Evolution = SimBin
    SimBin != Blimey!

    :)
  • SuperCharger
    #85
    Nem is tudtam, hogy ekkora gáz van a Blimey háza táján. Akkor bizonyára ennek a helyzetnek a szülöttje volt a GTR Evolution nevű borzalom.
    A Ferrari Project-ért viszont kár :(.
  • zoltang
    #84

    Slightly Mad Studios Acquire Blimey! Games

  • SuperCharger
    #83
    Ez mikor volt?
  • Alexease
    #82
    Csak a lenyeg, toszavakban: a grafika jobb mint a GT (PS2), jobbak a fenyek, tukrozodesek, efektek. XBOX360-on probalta kontrollerrel (!), jonak talalta a fizikat, de ami a lenyeg, az a hatterhangok, efektek, hangulat.
  • N o N a m e
    #81
    In Hungarian please!
  • Máté94
    #80
    The following is not really hard news but given the extreme lack of info on Blimey’s Ferrari Project, every bit of an update is precious. RSC user Dom_D has had the honor to visit Blimey! Games and try their Ferrari Project simulation.

    He posted the following in the RaceSimCentral forums, sounds very promising to say the least:

    Hi all, I went to Blimey yesterday and met Ian , nice guy and free drinks! Ian made me sign an NDA so I can’t go into any details… but I tried the Ferrari game, all i can say is Holy moly, the gfx are better than Gran turismo, the lighting was spot on, the real time reflections on the car were amazing, the general effects are just a new level.

    I only drove it on an Xbox 360 pad but it felt really natural, the physics engine has been re-done it seems from scratch, they have a great physics team of 3 guys including Eero from RBR fame! I think the main thing i noticed was the atmosphere, the ambient sounds and graphic effects really make you feel like you are on track, the amount of movement and ‘life’ all around is quite breathtaking.

    Anyway, I was quite shocked how much better this looked than most other titles, nothing on the PC comes close, iRacing for instance looks like its 4 years behind.
  • SuperCharger
    #79
    Én már leírtam...
  • N o N a m e
    #78
    Semmi hir a játékról? Lesz - nem lesz?
  • Máté94
    #77
    Állandóan keveritek!!!!!
  • SuperCharger
    #76
    És ez a címe ellenére egy Ferrari PROJECT trailer, nem pedig egy Ferrari CHALLENGE? Vagy a kettõ egy és ugyanaz, csak a Simbin még nem árulta el, hogy õk fejlesztik a játék PC-s verzióját?
  • grebber
    #75
    Új Trailer
  • Smicy2
    #74
    volt már :P
  • grebber
    #73
    Also Comming to PC 4 szépséges képpel.
  • SuperCharger
    #72
    Csak elég érdekes, hogy a játék saját oldalán meg semmi hír róla.
    Szép képek, csak engem az a motion blur dolog eléggé zavar, remélem nem lesz nagyon elhúzva a grafika a racedrivergrid, nfsprostreet meg a mindenféle konzolos "szimulátorok" agyoneffektezett, szemet sajogtató látványvilága felé. Bár ha ISI engine alapokra építik, biztos aprólékosan konfigurálható lesz.
  • kemszi2
    #71
    na végre...mmár már azt hittem hogy felejtésbe merült...
  • uHs Gerzson
    #70
    Meg egy autó és pályalista is :)
  • Máté94
    #69
    Hát ja!Most már valami megjelenési dátum is jöhetne:)
  • uHs Gerzson
    #68
    Semmi gond :) végre valami infó ;)
  • Máté94
    #67
    OK!Bocsánat akkor.:)
    Csak a Blymey oldalán nem volt semmi róla:(
  • uHs Gerzson
    #66
    És szerintem a HSW.hu sem tévedhett...
  • uHs Gerzson
    #65
    Pedig az...itt és itt azt írják.
  • Máté94
    #64
    Ez nem a Ferrari Project!
  • Penge88
    #63
    Jóóól néz ki! Remélem hogy ha nem is idén, de 2009-ben már megjelenik. Addigis várjuk a képeket, infókat stb. Thhx
  • uHs Gerzson
    #62
    Az a Ferrari Challange.
  • Szabi1991
    #61
    ez nem a ps3-as ?
  • uHs Gerzson
    #60
    [center]





  • kemszi2
    #59
    kár lenne érte...
  • SuperCharger
    #58
    Hallgatnak, mint a sír. Szerintem már kútba hullott ez a nagy Project.
  • kemszi2
    #57
    még mindig semmi?
  • N o N a m e
    #56
    semmi...
  • Smicy2
    #55
    na...
  • Alexease
    #54
    #45-#47 ;)
  • Máté94
    #53
    Igy van!:D