29
Mire jó, miért érdemes, hogyan csináljam?
  • Pheel
    #29
    #4
  • mac12
    #28
    Nah rengeteg infó van a neten de azért akartam ezt a topikot h hátha vki mélyre hatóbban tanulmányozta és elmesél(te/né/volna) nekem mert hát minden Bank csak a szépet írja le és lehet elkerülné a figyelmem az apró betű...
  • stoner27
    #27
  • mac12
    #26
    Tessék?
  • Dragooon #25
    fight!4
    [apro]| #4 ?
  • stoner27
    #24
    leülhetszegyeshozzadazellenőrzőt
  • mac12
    #23
    Hát már ne is haragudjál de amit nyitok topikot abba hagy én döntsem már el h mit írok!
  • stoner27
    #22
    te csak fogd be a nyugdíjpénztáradat:)
  • mac12
    #21
    Már bocsi de h jön ez a kérdésemhez?????
  • sztike10
    #20
    Megaszar után ide vezet az út?

  • sztike10
    #19
    Ez rossz húzás volt Boogie részéről sztem. Eddig se volt valami hatalmas sztár de most maximálisan lejáratta magát!
  • stoner27
    #18
    ez elképesztő,felháboritó
  • annabella2
    #17
    Szinte hihetetlen mikre nem vetemednek a bankok és a celebek pénzért. a Budapestbankos lepjat után most itt a következő őrület. Csak ez a diákokat érinti. Álompályázat elég középszerűen hangzik.Gál Csaba "boogie" főszereplésével. Megőrül a videon. jó szorakozást.
    www.felpenzem.hu
  • Brolly
    #16
    nadszonjóhszgratula
  • stoner27
    #15
    nadszonjótopiggratula
  • mac12
    #14
    Aha láttam én is azt a lépját oldalas izét...az imént kapott linkből! De amúgy van különbség magán nyugdíjpénztárak között?
  • hamotar
    #13
    akkor talán próbálkozz személyesen !most még valamii akcióval is csábítanak!:)
  • mac12
    #12
    Hmm mostanában mindenki ezt hangoztatja:S De a honlapján nem sok mindent lehet találni!
  • hamotar
    #11
    régen céges szerződésem volt otp-s..ezt megszüntettem mikor kiléptem és most a BB-nél vagyok!engem meggyőztek!
  • mac12
    #10
    Aha és nincs esetleg személyes tapasztalatod?
  • hamotar
    #9
    hát ez viszont minden banknál egyedi!erről bent kell ügyintézőnél érdeklődni,vagy esetleg neten a bank oldalán...
  • mac12
    #8
    De engem amúgy kifejezetten a szerződéskötés feltételei érdekelnének ilyenről még nincs írva!
  • 0ppika
    #7
    pff, és?
    jólvan, ment vissza szurkolni
  • mac12
    #6
    Hmm rosszul kerestem! kösszi!
  • bubu13
    #5
    Ebben sincs több hsz!
  • 0ppika
    #4
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1192005877
  • hamotar
    #3
    hello!én nemrég léptem be egy magánba. egyrészről most már az frissdiplomás "elsőmunkásoknak" kötelező is ilyenbe belépni, másrészről meg talán nem is véletlenül!ha öreg korodra nem lesz elég fiatal aki eltartson a remek fizetéséből ott a tartalék!;)
    mire vagy kiváncsi?érdeklődtél már valamilyen banknál?
  • Borg
    #2
    Vajon hányadik hsz-ben lesz meg a reklámlink (megint)...
  • mac12
    #1
    SZijasztok érdeklődni szeretnék ezzel kapcsolatban tud e vki nekem hasznos információval szolgálni!?