9
  • AgentKis
    #9
    Ezekkel az "olcsó" laptopokkal az a baj, hogy a teljesítményükhöz képest kib@szott drágák szerintem... Gondolom a fejlődő országok még nem szoptak ebből eleget. (az olcsó de nálunk már egészségügyi okokból nem használható növényvédőszerek, gyógyszerek, ételek, stb. miatt.) Most jönnek az occsó, de gyakorlatilag használhatatlan laptopok, amin nem mennek a flesses játékok sem, meg DVD-t vagy Div-X-t sem nagyon kell nézni 366os procival. Bár ezek még talán elmennek a kijelző felbontásán... Mondjuk szövegszerkesztőzni kiváló, mert a gyerekek szeme (még!) jó.

    Az tény, hogy a színválasztás sem a legkirájabb...
  • Mirtil
    #8
    Az olcsó laptopoknak miért kell mindig ilyen idétlen színűnek lennie? A zöld festék olcsóbb volt?
  • WinG
    #7
    ez fájt :D
  • chuky123
    #6
    Ebbe most kurbli vagy nincs?
  • neoG
    #5
    viszont vannak lelkes népcsoportok akik a fémeket szorgalmasan és lelkiismeretesen összeszedik, hogy nehogy károsítsák a környezetet!és persze el is szállítják rendeltetésszerűen a feldolgozó helyekre, ahol ujrahasznosítják
  • Caro
    #4
    1000 év az semmi a föld történetében, és azért a műanyag legalább lebomlik, és visszakerül a környezetbe.
    A gond a fémekkel van, azokat kiszedjük, és szétszórjuk, azt a bioszféra nem hasznosítja fel.
  • SuspiciousC
    #3
    Ha ujrahasznosithato, "kornyezetkimelo" anyagokbol keszult volna, valoszinuleg nem lett volna ilyen olcso. Akkor pedig eleve ertelmetlen lett volna a dolog. Kulonben pedig nem ettol a szazezer laptoptol megy tonkre a vilag...
  • MaSzKa
    #2
    előre látom 10év múlva, minden konténerbe ez lesz

    jó lenne újrahasznosítható és környetetkímélő anyagokból csinálni és hasznosítsák is újra mert enélkül semmit nem ér

    100év múlva tele lesz a bolygó ilyen műanyag vackokkal amik 1000év alatt se bomlanak le
  • angol
    #1
    én nem tudom de gondolhattak volna arra hogy a zöld nem megy a feketéhez