27
  • TheZsenyka
    #27
    Állítólag néha beindul a negyedik mag is, szóval lehetnek tüskék a renderelés sebességet rögzítő charton ha később visszanézed. Elképzelhető természetesen, hogy ez valamiféle urban legend, de miért rontsuk el a hiszékenyebb emberek kedvét azáltal, hogy megfosztjuk őket ilyen és ehhez hasonló cinikus, értelmet és szakirányú kolostorban eltöltött évek meglétét nem feltételező kijelentésektől? Uff, arghhh, roarr, ja és POW.
  • who am I 7
    #26
    Áh, ellesték má a K6 idejében az ájemdétól, hogy kell lehúzni a népet
  • And01
    #25
    Bocs dez igazad van 65nm-ben gondolkodtam.
  • Sanyix
    #24
    ja sajna, követik az intelt, nekik már nagy gyakorlatuk van, ők a p3-tól kezdve csinálják.
  • dez
    #23
    Igen, a 65nm-es K10-ekben (kiv Kuma). A 45nm-esekben viszont már 6MB L3 lesz. Én az utóbbiakról beszéltem, mint láthatod.
  • dez
    #22
    Most miért beszélsz hülyeséget?
  • 3M
    #21
    Válasz arty-nak:
    Ha igaz amit a Wikipedian írtak, akkor az AM2 és az AM2+ proci és alaplap kompatibilis egymással (természetesen egy AM2+-os processzor pár extra képessége nem jelenik meg az AM2-es lapon).

    http://en.wikipedia.org/wiki/Socket_AM2%2B
  • And01
    #20
    dez
    Az Intel prociban van 6Mb L2
    Az Amd-ben magonként 512Kb L2 /+2Mb L3-nincs megosztva/
    A 3-magos valszeg olyan hogy letiltják benn a negyedik magot!
    Egyébként az Amd lényegesen jobban törekszik kompatibilitásra
    mint az Intel: wolfdale-új lap /p35-ös/, nehalem új lap /p38/
    Amúgy az új procik nem lesznek olyan olcsók: Intel&Amd
    mert magasabb ár- nagyobb hozam= elégedett részvényesek
    A vásárlók meg fizessenek {ne legyen igazam}
  • neoG
    #19
    de minden másra ott a pléjsztésön háom
  • MEdievil
    #18
    Nem csak játékok léteznek ;)
  • Skyline
    #17
    Hova rinyáltok? MINDEN játék gyönyörűen hasít egy erősebb 2magos procis gépen...Mire odáig jutunk hogy valaminek kevés legyen a 2magos proci addigra ki a faxt fog érdekelni hgy menyibekerül,és milyen alaplap kell hozzá??? Baromság....
  • sgember
    #16
    Azt azért tudják most is szorult helyzetükben hogy ez kockázatos. Már most is vannak olyan am2-es Asus lapok melyek már most am2+ kompa.-sek. Akkor üt vissza a dolog az ájemdére ha egyes lapok gyártó erre magasra fognak tojni. 1 hónap múlva talán tisztábban fogjuk látni a helyzetet.
  • who am I 7
    #15
    az ájemdé má csak ilyen...ha proci jön, akkor mindent lehet kifelédobálni a búsba :( prolik...
  • sgember
    #14
    alapapok papok a fenét, sry, alaplapok
  • sgember
    #13
    Ki mondta hogy am2+ only? Csak attól tartok hogy az alapapok gyártói nem fognak nagyon erőlködni, hogy minden am2-es lapot fogadóképessé tegyék a Phenomok számára. Biztos jó sok laphoz lesz biosfrissítés, de akkor leszek mérges, ha az enyém pont nem fog ezek közé tartozni.
  • arty
    #12
    AM2+ only??????????????
    kukába az AM2 lapommal ????

    asszem a legjobb dömtésem volt idén, h vettem egy konzolt.
  • BlueGold
    #11
    Van rá egy fogadásom, hogy az Intel "Olcsobban" fogja adni a négymagos procikat, mint az AMD a 3 magosokat. A következőhöz hasonló szlogenel "Vegyen 4 magos processzort, Három magosnak az áráért"
  • who am I 7
    #10
    " plusz biztos kevesebbet fogyaszt mint egy 4 magos" DE azt se felejtsük el, hogy tuti,h többet fog fogyasztani mint egy 2 magos
  • grebber
    #9
    VGA-ra nagyon kiváncsi vagyok már.
  • waterman
    #8
    azt, hogy ha működik akkor van létjogosultsága. valószínűleg attól, hogy egyik magja hibás, de azért még a többi teszi jól a dolgát inkább csinálnak egy 3 magost mintsem, hogy kivágják az egész lapkát a fenébe. ha olcsóbb lesz mint egy 4 magos, de jobb teljesítményt ad egy két magosnál, akkor szerintem senki nem bánja meg vele. plusz biztos kevesebbet fogyaszt mint egy 4 magos
  • who am I 7
    #7
    "Zoli007 ma 22:18 | privát | galéria | válasz erre | #3
    Ámen!"
  • lee56
    #6
    , amugy kijaza Zoli? :)
  • dez
    #5
    Nos, izé, a 45nm-es 4 és 2 magosok 6MB+ L3-mal rendelkeznek majd, így valószínű a 3 magosok is.
  • who am I 7
    #4
    3 a MAGYAR IGAZSÁG! és most jöhet Zoli...
  • Zoli007
    #3
    Ámen!
  • Dark Angel 666
    #2
    Mit is lehetne szólni 1 3 magos procihoz ?
  • who am I 7
    #1
    "Nem érkezett még hozzászólás"