36
  • Epikurosz
    #36
    Pesten
  • Epikurosz
    #35
    Menj végig az utcán Peste. A főemlősök minden típusa szembejön veled (öltönyben vagy uccai cuccban): csimpánz, törpecsimpánz, pávián, orangután, gorilla, makákó...
  • plamex
    #34
    Kérdés hogy lehetne a közös utódai a mai és a neandervölgyinek :)
    (vagy csak olyan mint a lónak és a szamárnak ?)
  • Epikurosz
    #33
    Mondom én, hogy túlélték. A neanderek köztünk vannak.
    A vikingek is tőlük származnak.
  • Epikurosz
    #32
    Ne röhögj, mert lehet, hogy ez csak spontán jött, de én tényleg nagyrabecsülöm a magyar nyelvet, és szeretem, értékelem ősi vonásait. Az persze más, hogy nem vagyok elvakult, és a humort, az iróniát mindig is alapvető fontosságúnak tartottam. szerintem a jobbolalnak ez a hibája: halálkomoly. Pedig Gyurcsányt röhögéssel hamarabb ki lehetne űzni a hatalomból. Na, jó, nem mondom, a tüntetőknek is van humora: Gyurcsány, Kóka, végetért a móka!
  • Su0my
    #31
  • god25
    #30
    "A felfedezés egyetlen, mégis kritikus gén, a FOXP2 jelenlétén alapul". Ennyi. Akkoriban a firefox és az XP -főleg XP2- még 1ütt dolgoztak. Majdan az XP felülkerekedett és lenyomta multi társát és kialakultunk mi. Yó8. :P
  • Epikurosz
    #29
    Röviden: nándorok

    Lehet, hogy tényleg volt keveredés, és a magyar, mint a világ legősibb nyelve őrzi a nevüket.
  • Epikurosz
    #28
    mindenkinek szólt, aki nem becsüli a neandereket.
  • rolika
    #27
    gondolom nekem szól, én se komolyan gondoltam, csak eszembe jutott ez a valujev-gyerek :)
  • kisb92
    #26
    a modern ember fejlesztette ki a gén speciális nyelvi változatát

    fejlesztették. jó humorérzék?
  • Epikurosz
    #25
    és tanulj!
  • Epikurosz
    #24
    Nem voltak azok a Neandervölgyiek annyira rusnyák és buták.

    Nézd meg ezt a képet, és utána beszélj:
  • Su0my
    #23
    szerintem a magyar nyelvet a neandervölgyiek találták ki! a magyar volt az első nyelv! és az első ember első szavai ezek voltak: MAGYAR VAGYOK! Aztán elindult a Kossuth térre hogy megmutassa mit tud az új bunkósbotja
  • Esrohnoil
    #22
    "A neander­völgyiek is rendelkeztek "beszéd-génnel""

    ...Aztán sokra is mentek vele. :D

    Mi ebből a tanulság?
    Az, h. egyszer mi is kihalunk majd.
  • Esrohnoil
    #21
    Akkor ezért halhattak ki? :)
  • rolika
    #20
    nem tudom, miről beszélnek, ki sem haltak :-DDD


    Nyikoláj Valujev
  • 12346
    #19
    ejpaszmek micsoda poénok röpködnek itt
  • sz4bolcs
    #18
    roflol, stfu, gl hf és a többiek. :-)))))))))))
  • Mr Csé
    #17
    ugrh urghuu hááá huáááá!

    hudfhg ? heuifh ropotáf!!!!!!

    segmekfákk , loal ,zaporka..
  • Griphons
    #16
    Így is van! A nagy LLL már leírta a tutit. A neandervölgyiek nem beszéltek, mert nem kellett nekik. Gondolatolvasás mellett minek koptatnák a szájukat...
    Féljetek csak cro-manogni majmok! Grrr!
  • neB
    #15
    én is olvastam Leslie L Lawrence-t és ha ó ezt mondja így is lessz kezdehtünk félni
  • who am I 7
    #14
    De LYUKAT nem találtak rajta....szóval lehet még találgatni, mi hogy működött akkoriban
  • haxoror
    #13
    Hát most komolyan, nem elég kézenfekvő a képre nézve hogy biztos tudtak beszélni? Sok mai ember szarabbul néz ki mint ők!

    Persze most már be lett BIZONYÍTVA a nyilvánvaló szal öröm boldogság, ez a hír nekem kb olyan mintha azt jelentették volna be szorgos kutatás után hogy végre tudományosan bizonyított hogy a neandervölgyieknek volt seggük mert megtalálták a segg-DNSt, persze eddig is gyanították de most már megdönthetetlenül bizonyítottá vált
  • lee56
    #12
    Ez jó volt
  • neoG
    #11
    kiváncsi vagyok milyen adathordozót használtak.nekem kell olyan.
    mp3aimat akarom még 40 év múlva is halgatni
  • LowEnd
    #10
    a digitális fénykép bármeddig eláll.
  • djukel
    #9
    hogy a picsába szereztek fotót róluk?
  • Jobrog
    #8
    Ez tényleg így van,én már találkoztam is példányaival várótermekben és aluljárókban!
  • Jobrog
    #7
    Áöööeeááá..üöööáá uff!-szólt a Neandervölgyi.
  • Csaba42
    #6
    Hehe.:)
  • Aviak
    #5
    Nem igaz, hogy nem szoltál hamarabb, megkímélhetted volna őket a fáradtságos munkátol! :)
  • t0ma
    #4
    ha mar allitolagnal tartunk, akkor Leslie L.: A Nagy Meszarlas.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    roviden: neandervolgyi el, virul, varazsol (!); cro-magnoni jon, es szetveri baltaval a fejet, de az osszesnek. nehany neandervolgyi megmenekul, es napjainkban kezdik ujraegyesiteni eroiket, hogy a cro-manognin (azaz rajtam, meg rajtad) bosszut alljon es kiirtsa a Foldrol.
  • AzUs
    #3
    Ez 1szerűen lol xD
  • neB
    #2
    Örülök neki hogy ők is tudtak beszélni... bár sokra nem megyünk egyszerűbb lett volna ha keresün k egy neandervölgyit (állítólag a jeti az )
  • haxoror
    #1
    Fura, én eddig is abban a hitben éltem hogy a neandervölgyiek tudtak beszélni.