24
  • Epikurosz
    #24
    Gésa kinézetűek vagy hivatásosok vagy rokonok. Kicsit hajaznak az ufósokra.
  • Yoshimitsu
    #23
    A két csajt is piacra dobják?:D
    Mert ha igen akkor mondjuk a bal oldali kéne. :D És nem politikai nézetem miatt, hanem mert a bal oldali tetszik :D
  • angol
    #22
    és a fotón melyik a memória, az a nagy kerek :)
  • azirafael
    #21
    Miért népszerűsítene egy dél korreai cég japán lányokkal? Vagy ferdeszemű osztmá mindegy? Amúgy én blokkolnám a kis sárga ribiket
  • Darth Sith
    #20
    ez szép és jó, de mennyibe fog kerülni? :)
  • Molnibalage
    #19
    Lemásolni viszont az Mp3 playerről rohadt gyorsan tud... 102 MB / 11 sec. Ki a túró érti ezt??

    USB1.0? Ki használ még olyat???

    Nincs memória kártya olvasóm. Próbáltam már sok gépen, az eredmény mindig ugyanaz. Dobjam vissza? 3 hónapja vettem.
  • matt taylor
    #18
    Hallottam vmi oasmit hogy az elöl lévő USB ajzatok lassubbak mint a hátsok, de azé 10Mb/90s az elég lassú...
  • matt taylor
    #17
    ezek nem hormon zavarosak csak japánok
  • Csaba42
    #16
    Hát nagyon idevágó lenne, komolyan mondom. Ha ilyen nőkre vágysz, tudok ajánlani pár oldalt.
  • LowEnd
    #15
    szar a memóriakártya olvasód?
    USB 1.0-t használsz?
    Nem szaladnak elég gyorsan a mókusok a kerékben?

    Nekem 4GB-os kártyát piffpuff teleírja. (megnemmérem neked, de nem 10 perc, hanem kb 1.)
  • Molnibalage
    #14
    Mind szép és jó, de mekkora az írási olvasási sebesség? A régi lesajnált 256MB kapacitású Mp3 playerem 3 perc alatt felmásol 70MB-ot. Az új 1GB-os kb. 90 másodperc alatt másol fel 10MB-ot. RÖHEJ!!!! Ez miért van? Nem tudja valaki?
  • PíszLávJuniti
    #13
    a baloldali teljesen jó.
  • kernerster
    #12
    lehet hogy az igazgató lányai
  • Pityp6ng #11
    úláccik csak ilyenek voltak kéznél
  • Frayer
    #10
    Akkor szerzek neked egy travit, azok is tetszenének neked akkor :D
  • roliika
    #9
    Szerintem aranyosak. :)
  • rigidus
    #8
    > ha legalább valami szép lányokkal promotálnák akkor még jobb lenne.

    Nem tok mindegy, hogy "szep lanyokkal" vagy orszarvuval nepszerusitik? A lenyeg a termek nem pedig az emberek elkabitasa.
  • Axon
    #7
    Szerintem a jobboldalinak még bajussza is van...
  • RealPhoenixx
    #6
    Inkabb valoszinu a hibrid lemezek megjelenese, mintsem az egyik a masikat kiszoritsa (jelenlegi korulmenyeket és célszerűséget tekintve).

    Masfelol az izraeli flash illetve memoria alapu winchesterek, melyeket katonai - uzleti celokra hasznalnak (tehat kifejezetten ennek megfelelo arkategoriakba sorolhatoak), mar joparszor emlitesre kerultek, szval javallom a kereses "nem reklamozunk!" hasznalatat. :)

    Szval teny, hogy nem kell messzire tekinteni, elobb utobb azok berobbannak majd az asztali szegmensbe, de egyenlore uzleti/haszon tekinteteben inkabb csak azt lehet mondani hogy utobb (ismerve izraelt /nem igazan termelnek/).
    Lehetne tekinteni itt raadasul bizonyos fejleszteseket es celtudatos fejlesztesi visszatartasokat, illetve visszaszoritasokat (lasd a tiltott szabadalmi teruleteket, melyek kizarolagos jogtulajdonlast biztositanak bizonyos szervezeteknek /katonai es egy iszonyu szuk toketulajdoni retegnek/).

    Tavolkelet pedig igyekszik ejteni ezek fejere, amennyiben nem kapnak cserebe valamilyen befolyast. Marpedig altalaban nem, szval kozpiacon probaljak ervenyesiteni a tokeszerzes es tulajdonlas jogat /igy vallva egyre fuggetlenebbe az emlitett szuk keresztmetszetu regioktol/.
    NB: igen eszesen jatszak azt az efektet: nem mondhatom el senkinek, elmondom hat mindenkinek *vagyis vannak fejlesztesek amiket nem dobhatnanak piacra, ezert mocskosul nagyszamban legyartjak a cumot es hirtelen leteritik, igy pedig nem allithatjak meg oket, illetve joval kissebb mertekben ervenyesulnek bizonyos ellenerdekek, melyek a piacra nem akarnak bizonyos fejleszteseket juttatni*

    *az efektet igencsak hasonlatosnak erzem technikai es tudomanyos vonatkozasban a kozepkori egyhazak tekinteteben (tuntessuk el: boszorkany, eretnek, egessuk meg, etc.... /csak eppen manapsag mashogy tortennek az eltuntetesek/)*
  • grebber
    #5
    Élettartamukat ha sikerül minél tovább kitolni akkor fasza!
  • Frayer
    #4
    ha legalább valami szép lányokkal promotálnák akkor még jobb lenne.
    Ilyen hormonzavaros nőcskék nem valóak a képernyőre.
  • feamatar
    #3
    vagyis gyakran swappalő flash... elírtam
  • feamatar
    #2
    mivel a vinyókból már a terások jönnek nem egyhamar...
    másrészt a flashek még mindig relatíve korlátozott számban írhatók... egy torrentet használó, vagy egy gyakran swappelő vinyóban hamar megjelennének a hibás szektorok...
  • tunyo902
    #1
    Kiváncsi vok mikor fejezik be a merevlemezek gyártását