148
(TV) Egyik legjobb anime
  • Dragooon #28
    végül is igazad van, lehet, majd meglátjuk..

    egyébként egy kérdés: sejteni lehet, hogy nem folytatják, de volt régebben vmi nyilatkozat, vagy bármi, amiben mondták, hogy na mi ezt már soha az életben nem folytatjuk?
    hátha lesz majd valakinek "kedve" a folytatáshoz :o elég sok kérdés maradt megválaszolatlanul.

    animetopik: majd belenézegetek, mert hirtelen elkezdett érdekelni a téma ^^
  • PJack
    #27
    igazad van :o
  • Dragooon #26
    hmm akkor megnézem mindjárt :O
  • Hmuda
    #25
    Nem egy kategória a kettő, de véleményem szeint a Mushishi az utóbbi idők egyik legjobb sorozata. :-)

    Dragon: megmaradni tuti meg fog, de mivel nem egy "szappanopera" sorozat, ezért mindenki egyszer megnézi, leírja, hogy hú de jó vagy hú de rossz (tényleg a legtöbben ezt a két végletet képviselik, én valahol középen vagyok, egy kicsit a jó felé kacsintgatva :-) ) és kész is lesz. Pár napig folyni fog még az eszmecsere és szép lassan bekerül a sülyesztőbe, mivel a "rétestészta-animékkel" ellentétben itt nincs új rész amiről beszélni lehetne.

    Ami meg az Anime topikot illeti, én is sokáig csak olvasgattam, mert nem tudtam mihez hozzászólni, aztán szép lassan belefolytam a beszélgetésbe. Te is tedd azt. :-)
  • Antrax #24
    én már 4-szer végig néztem !1hétvege! alatt ilyen apróságokra már figyelek...
  • Antrax #23
    aki nem hiszi járjon utána... :D

    4. rész 21. perc 33-40. másodperc

  • Dragooon #22
    dvdborító én csináltam, forrás ott van, nem én írtam.
    [apro]javítva van, ezt azoknak üzenem, akik esetleg látták már
  • PJack
    #21
    még nem :D
    az első 4 részt láttam asszem, meg a 14.-et :D
    de még ezen a héten letöltöm és megnézem a maradékot ^^
  • Antrax #20
    végig nézted már?
  • Dragooon #19
    ezt csak te találtad ki
  • Dragooon #18
    soknak, meg régebben is láttam logókat másoknál, amikor még nem ismertem a filmet
  • Antrax #17
    a lényeg hogy Lucy 162 cm és 48kg
  • Dragooon #16
    "Elfen lied általában 2 részre osztja az embereket.. Utálják vagy oda vannak érte. "
    nagyon igaz.egyik osztálytársam látta, ő utálja (vagy csak nagyon nem tetszik neki), én jelen pillanatban odavagyok érte ^^
  • PJack
    #15
    énis
  • Dragooon #14
    ha nem én, más megnyitotta volna, ezen már kár rágódni.
    egyébként tudom és köszönöm :)
  • Dragooon #13
    lehet hogy igazad van, csak már többen azt gondoltuk, amit Jack is leírt.

    én úgy gondolom, hogy jobb lenne egy külön topikban erről beszélni, bár az anime topikot csak látásból ismerem. majd valaki eldönti, hogy maradjon-e vagy sem, én bízom benne, hogy megmarad.
  • Hellsing47
    #12
    én szoltam drag hogy van anime topic :(
  • Buzz Lightyear
    #11
    mushishi jobb
  • Dave John
    #10
    fav anime
  • PJack
    #9
    hát elég soknak :D
    btw narutonak, dbznek, bleachnek is van külön topikja. hátakkor lehessen már ennek is, mert szvsz van olyan jó, igényes anime, hogy megérdemel egy saját topikot.
  • Hmuda
    #8
    Hát ennek szvsz kár volt témát nyitni. Közel nincs akkora rajongótábora, hogy megérné. Bővel elfér a síma anime topikban is.

    Még csak nem is egy hosszú sorozat mint a Naruto vagy a Bleach, amit nyújtanak mint a rétestsztát.
  • Lyan Kyj
    #7
    kíváncsi vagyok, hány embernek van ebből a logója:)
  • Bucser
    #6
    Animetopicból egy rövidebb értékelésem az említett sorozatról.

    "Elfen lied általában 2 részre osztja az embereket.. Utálják vagy oda vannak érte. Nekem nagyon zavarosnak tűnt a vége mert alig magyaráztak meg valamit. Egyébként isteni volt:) Jól meg volt rajzolva meg minden.. csak az a sok paradicsomlé:)"


  • Brolly28
    #5
    szerintem ez elfért volna itt is
  • Nuki
    #4
    Lehet nem akart oda szemetelni (bár nem tudott róla hogy létezik ez a topic) :)

    Amúgy szeressük mert egész érdekes kis anime ^^
  • Lyan Kyj
    #3
    Mármint az Anime topikba, ugye?
  • PJack
    #2
    szeretem, vagyizé imádom, kedvenc, állandó févörit, nagyon eltalálták sztem (yY)
  • Dragooon #1
    nosh öhm. nemsokára kerül be infó azoknak, akik nem ismerik.
    addig véleményeket, mondanivalót, stbstb