148
(TV) Egyik legjobb anime
  • Dragooon #68
    na ja, bár így, hogy addig nem láttam a mangát, nem is gondolkodtam el rajta, miért van ott az a kéz :P (mert ugye addig az ember nem ismeri ezt a két méteren belül kezedet leszakítom szabályt)
  • Antrax #67
    de a teljes manga le van már végig angolra fordítva?
  • Sephi
    #66
    Elkezdtem nezni de a negyedik resz utan elvesztettem az erdeklodesemet... lehet megint nekifogok hamarosan :D
  • RelakS
    #65
    Meg kár, hogy ott van vége, ahol a manga kb fél úton jár :S

    Ráadásul a mangától teljesen eltérő módon van ott már megcsinálva, az egyéb apróbb eltéréseket leszámítva.
  • Antrax #64
    az elején sztem kár hogy lehagyták h lucy azért szabdult ki mert az őr a mobilját beejtette
  • Dragooon #63
    viszonylag gyorsan haladok vele, 24. kis izé.
    rész vagy mittomáén mi :D
  • Antrax #62
    mangával hol tartassz? :D
  • Dragooon #61
    simánő
  • Antrax #60
    jah biztos (vagy ő kiválasztott mint Neo csak a vektorok mellett ez nem tűnt fel)
  • Dragooon #59
    gyorsan elkezd legyezni, vagy suhogtatja vagy ...
  • Dragooon #58
    egyébként szerintem lehetne itt sok dologról írkálni, karakterekről pl.
    én majd fogok is később, csak dolgom van, szerintem jól el lehet beszélgetni bármiről. (nemrég nyert tapasztalat)
  • Antrax #57
    de a golyók nem egy kupacban vannak hanem általában kb 1m*1m-es térben amit 4 kézzel nehéz megfogni (micsoda tudományos okfejtés)
  • Dragooon #56
    de nemtom, az utolsó részekben volt olyan, amikor még asszem rá is csodálkoztak, hogy lepattannak a golyók róla.
    azt vágom, hogy a vektorokat használja. ^^
  • Mirk
    #55
    hát megfoja őket a szellemkezeivel
  • Antrax #54
    a vektorokkal állítja meg, tod a 10. részben is volt hogy a kiscsajra lövöldöztek és mérték hogy mennyi joule-ig bírja... bár azt én sem értem hogy a levegőben hogy állnak meg a golyók
  • Dragooon #53
    jah ez a filózgatás nem rossz ötlet.
    egyet nem értek, lehet h én voltam a vak és nem láttam valami momentumot, de vaolaki válaszoljon, htx ^^
    miért van az, hogy lucyról valahol lepattogtak a golyók, valamikor meg nem? :O
  • Kmarha
    #52
    én meg arra hogy aláírást hányan loptak onnan ! :)

    De tényleg felesleges volt ennek topicot nyitni. De hogy megcáfoljatok, hajrá, lehet filozófálgatni a végéről, a lehetséges folytatásról :) Meg manga fordításnak nekiállni!
  • tobias88
    #51
    és a Dragon ball?
  • Arthas
    #50
    A Death Notes után a legjobb anime számomra :D
  • Nuki
    #49
    Van akit meg Inuyasha érdekel jobban
    [nem engem] :D
  • Mirk
    #48
    és az inyuashával mi van?
    vagy inkább kéne egy sesshoumaru animét csinálni és annak egy topikot:) inuyasha nem érdekel meg a haverjai
  • ronihun
    #47
    omg alattam szinte ugyanez:CCC
    :D na mindegy későn vettem észre ondoltam hogy nem csak nekem jutott ez eszembe
  • Mirk
    #46

    kedvenc
  • ronihun
    #45
    Ne molvastam el mindnet csak az első hszeket....ŐŐő Bleachnek,Narutonak,DBZ-nek One piece-nek(bár ez kihalt) azért KELL saját külön topik mert ezek hosszú animék....Bleach 144,Naruto 251,DBZ 291,One Piece 326...tehát ezek hosszuak és a DBZ kivételvel ezek még most is műsoron vannak.A DBZ egy olyan anime amelyik sztem sokaknak ez első...én is előszőr azt láttam és utána kedtem érdeklődni animék után...És tényleg nagyonsok DBZ fan van:) nekem pl örök kedvenc...Bleach még mindig tart és az is egy nagyon jó anime...Naruto és One piece ugyanez....a hosszú animék mind jók legalábbis legtöbb embernek tetszik mert egy anime ha több 100 részes akkor valszeg van érdeklődés utána nem csak 5 embernek csinálják:)aZ elfen lied első pár részét én is megnéztem jó kis anime...de nem hiszem hogy erről az aszem 14 részes animéről soat tudnánk beszélni bár kitudja:)
  • armageddon666
    #44
    Jó anime, szerettem ^^ favorit volt :D meg az elsők között :D mára nem emrt azóta láttam 70 másikat, és bár nagyon jó, de van sok jobb is...

    Bleachnek meg Narutonak topic azé kell/van sztem mert az olyan hogy 1. hosszú, 2. még fut, és futni fog egy ideig... szal van miről beszélni... de egy már lefutott és tényleg a fentebb említetteknél kisebb rajongótáborral rendelkező animének, ami nem is valami hosszú topicot nyitni... sztem fölös... nemmondom hogy zárni kell, de kétlem hogy túl sokat írnának bele...
    DBZ az meg olyan hogy szintúgy lefutott már , de hosszú és annak is elég terjedelmes a rajongótábora ^^ (én nemvagyok köztük :c)
  • Buzz Lightyear
    #43
  • Nuki
    #42
    Ha ő ittvan, mostantól de
  • Seth
    #41
    4chan nyelvet nem beszélek.... ^^
  • Buzz Lightyear
    #40
    számomra eléggé súlyos, naponta 3-4 amit befogadok :3
    az hogy gecijó, tény
  • Buzz Lightyear
    #39
    seconded
  • PJack
    #38
    semmilyen, csak odaírtam, lemásoltam :D
  • NeverwinterKING
    #37
    hi
    én is láttam. elsők közt volt. nagyon tetszett és sztem sokáig egyik legjobb lesz...
  • Dragooon #36
    aham, értem.
    a mangát még csak most kezdtem el olvasni..
  • Antrax #35
    a logodban alul az az "Erufen rîto" mien betűtipussal van írva? kerestem már olyat de nem találtam :S
  • _Vegeta_
    #34
    Eleg egy sz*r. Bocsi nem flemelni akarok de nemertem minek neki kulon topik.
  • Antrax #33
    az a baj h a teljes manga még nincs lefordítva :C
  • Antrax #32
    másik fórumról:

    "Ha valakit úgy kezelsz, mint egy szörnyet (mondjuk kinézete miatt) előbb-utóbb azzá válik. Nekem ez jött le. Szerintem ennél nem is kell több... Gondoljunk bele, anyukák mindig babát vesznek lányuknak, apukák meg mindig autót. Rá s szoktak szólni gyerekekre, hogy legyél már nőiesebb/fiúsabb. Aztán mi lenne fordított nevelés esetén. A barbi lenne a menő, az autók meg a lányos vackok? Persze mielött tizen tizenkétfelé kapnak, ez csak egy hasonlat, csak az én véleményem és amúgysem kell vele egyetérteni..."
  • Hmuda
    #31
    Elég valószínű, hogy nem lesz folytatása, mivel kábé a felénél nagyon elkanyarodik a Mangától, pont azért, hogy az adott epizódkeretbe beleférjen. Nem olvastam hivatalos interjúkat, de ez így jelen formájában egy lezárt, kerek történet.

    Seth: Ezt én is írhattam volna. Kezdő koromban hatalmas hatással volt rám, csuklóból 9/10-re értékeltem, de most így 100 másik animével a hátam mögött már csak egy 7/10-et kapna tőlem.

    Ami a mondanivalót illeti, van az nekije (ne cseszegessük túl sokat a gyerekeket, mert lelki sérülést okozhatunk nekik), de nézés közben ez senkit nem érdekel. :P
  • Bucser
    #30
    " nem túl mély mondanivalóval (vagy csak nem találtam^^)"

    Valóban nincs neki olyanja:)
  • Seth
    #29
    Én úgy vagyok vele, hogy amikor először láttam lezavartam 1 nap alatt, nagyon tetszett,akkor abban az időszakban a legjobbnak tartottam. Azóta már sok víz lefolyt a klotyón, már csak simán jónak tartom, hatásvadász guro loli jelenetekkel, nem túl mély mondanivalóval (vagy csak nem találtam^^), viszont jó karakterekkel. Akinek beveszi ezt a gyomra az nézze meg, mert nem nagyon lehet abbahagyni, olyan beszippantós ^^

    #28 nem valószínű hogy folytatják, arra ott van a manga, ami tovább is viszi a sztorit, de különbözik az animétől. Azt meg nem hinném, hogy újracsinálnának egy sorozatot a mangából is . Bár volt már rá példa, pl Hellsing :)