19
  • ldavid
    #19
    gondolom ezt PyRex-nek akartad írni
  • Dzs3kk
    #18
    Most mondjátok meg, akkor kik produkálják ezt a nézettséget? Szerintem kevesebb humort tartalmazó műsort nem igazán mutatnak(tak) még mint a Sas-kabaré és mikroszkóp színpad. Lassan olyan humorunk lesz, mint a németeknek? azt nem tudnám elviselni...
  • sylas
    #17
    azért népszerű mert vannak benne elég durva politikai viccek és ez kell a népnek
    mert van hétköznapi tartalma

    a szeszélyes milyen az már nem a mai korba illik - régen jó volt de változik a világ
  • morden
    #16
    Egyébként sajnálom a melóelvesztést , de mostanában indul csomó új tv szal hajrá ! menni fog !
  • silanor
    #15
    Nem talált. Én nem az Interaktívnál voltam, hanem a TV2-nél.
  • morden
    #14
    *interaktívos
  • morden
    #13
    Silanor csak nem interakívos Sváby "Orbán jól elintézett" András farvize csapott meg :DDDD
  • silanor
    #12
    ldavid: Talán mert én is azok között voltam akiket 3 hete kirúgtak a TV2-től magyarázat nélkül. Szerintem ez elég ok.
  • daneelolivaw
    #11
    egyszerűen nem tudok nevetni ezen a műsoron, valszeg azért,mert rengeteg monty pythont nézek, és hozzá vagyok szokvga :D
  • ldavid
    #10
    meg a Bagi-Nacsa is szokott, a Viki/Feri páros az tetszik :D
  • Loverman
    #9
    azért, jelenleg 2 "kabaréműsor" van az egész palettán amikben van politikai humor, ez a Sas kabaré és a MKE. pedig az a múfaj igenis szórakoztató és népszerű!
  • Szocsi88
    #8
    dawinD-nek ment
  • Szocsi88
    #7
    Csak nem a Miskolci Egyetemre jársz :D
  • PyRex
    #6
    miért utálod ennyire a tv2-t? egyáltalán hogy lehet utálni egy megfoghatatlan valamit? :)
  • Kobaljov
    #5
    Ja és szerencsére a Rádiókabaré is még tartja magát, még ha sokkal kevesebb médiafigyelmet is kap.
  • Kobaljov
    #4
    Nem értem, hogy a MKE miért lenne annyira egyszerű humor, az inkább a fingós-böfögős Mirigy részekre igaz. Sas kabaré szintén nem ez a stílus, de emlékeim szerint azt csak szilveszterkor veszik elő, úgyhogy talán annyira nem is népszerű. Azzal is valóban lehet vitatkozni, hogy a Lost egy entellektüel darab lenne. Nekem kicsit zavaros ez az írás.
  • silanor
    #3
    Nem sok ember van most, aki nálam jobban utálja a TV2-t, de a Mi kérünk elnézést szerintem egy nagyon jó műsor, színvonalas humorral.
  • Gerbill
    #2
    Eleinte nem volt olyan vicces, de mostanában egyre jobb. Tegnap néztem valamelyik részt a tv2 honlapján. És ezen tényleg lehet nevetni, nem úgy mint a gálvölgyin, vagy a Szeszélyesen, mert azokat már csak a nevük tartja el.
  • dawinD
    #1
    Mutassa be hogy kérünk elnézést !