2430
  • Epü
    #2430
    Üdv! Nem bírok el a zsilipbe, vagy fertőtlenítőbe szorult, dühöngő manussal. A bal gomb és jobb gomb többféle variációjának is az a vége, hogy lelő.
  • Optimus Prime
    #2429
    A játék menüjében találod, talán a new game. Nem emlékszem pontosan,de "Reborn"-t keress, ott van az.
  • goodspeed
    #2428
    Helló!
    Mivel FEAR Complete Pack (ROW) magában foglalja a F.E.A.R 2 DLC-jét is, a kérdésem az lenne, hogy miután végigjátszottam az alap F.E.A.R 2-t, a Reborn DLC -t hogyan tudom elindítani? Gondolom nem missziónként kell tolni, hanem rendes kampánya van.
  • abel0317
    #2427
    nembaj! :)
  • Optimus Prime
    #2426
    PC-sként én már csak PC-ben tudok gondolkozni. :S
  • abel0317
    #2425
    köszi! :)
  • mooo
    #2424
    Tessék
  • abel0317
    #2423
    ja és dobozos vezióban kellene nekem nem pedig digitálisan.
  • abel0317
    #2422
    nekem a steam nem nagyon jön be. meg nekem xbox-ra kéne
    egyébkánt pc-re nem LV-s kiadás volt hanem Gyémánt kiadás azt hiszem :)
  • Optimus Prime
    #2421
    Hát talán lesz LV kiadásban, ha nem marad a Steam, de ott csak akcióba éri meg.
  • abel0317
    #2420
    Üdv! lehet még valahol F.E.A.R. 2-őt venni? mert CD Galaxis, 576kbyte....
    sehol sincs már. nagyon kéne
  • daneeca
    #2419
    Hali!
    Most tettem fel a FEAR 2-t win7 64bit ultimate-re és mikor el akarom indítani, azt írja, hogy hiányzik a binkw32.dll a gépről. Letöltöttem ezt a fájlt és betettem a system32 mappába, de ugyanazt írja. Próbáltam már mindenféle crack-et használni de nem vált be. Tud valaki segíteni?
  • zöldeshányás
    #2418
    Üdv.

    Ki lehet iktatni ezt a borzalmas hud-ot valahogy?
  • Optimus Prime
    #2417
    Steames játékot soha nem vegyél használtan. Az se értem, hogy árulhatják pl. Vaterán. Max csak ha ez az egy játéka van a tulajnak, akkor oda adhatja az accountot.
  • totyak
    #2416
    És olyat nem lehet, hogy az illető törli valahogy a Steam-ről én meg regelek? Ha esetleg nem akarná adni a Steam accounját.
  • Anonymusx
    #2415
    Ha az eredeti enne akkor se lenne magyar, amúgy dolgozom a magyarításán valakivel, nincs benne sok szöveg, de egy ideig eltart majd mire kész lesz.
  • Jaka923
    #2414
    Hát megszívtad, el kellett volna kérni a Steam account adatait, amelyre regelve van a játék...
  • totyak
    #2413
    Üdv!

    MI van akkor, ha megvan eredetiben a játék, de telepítéskor nem fogadja el a kulcsot, mert szt írja, hogy már egyszer regelve van? Ez igaz is, mert nem én vagyok az első tulajdonosa a játéknak.

    Akkor most megszívtam emberesen?
  • wolf8911
    #2412
    A F.E.A.R 2 Rebornhoz vki tud magyarosítást ajánlani (nekem sajnos nem az eredeti van meg még), léci
  • Fpocok
    #2411
    Viszont normálon is egy csomó lőszer kellett beléjük. Ez kimondottan tetszett... a fegyvereknek kicsit hülye hangjuk volt :D
  • Qwerty4
    #2410
    Kihagytam a katonák külalakját...az első sorból.
  • Qwerty4
    #2409
    Az a leggázabb a 2. részben, hogy az ellenséges katonák hangja is megváltozott, meg butultak is, a harc már nem volt olyan élvezetes, hangulatos, szinte egyedi érzést nyújtó, mint az 1-ben.
    De sok más téren is egyszerűen nagyon üres/lapos lett a 2. rész...szerintem.

    A Perseust én is kedvelem, jobban mint az azt megelőző kieget.Nem sokan gondolják így, de úgy látszik ebben egyezik a véleményünk. :)
  • Optimus Prime
    #2408
    De a grafika sokkal jobb. Színesebb, életszerűbb, a design és a pályatervezés. Én karácsonykor vettem meg az egész szériát 9 euróért. Szerintem a Perseus Mandate után ez a legjobb rész. A klisés ijesztegetések és a zavaros történet (a 3. játék ugyanazon a helyen, ugyanabban az időben) ellenére. Meg persze a meztelen Alma is sokat dob rajta.

    Ki szúrta ki, hogy a csaj kommandós hangja Jen Taylor és kinézetre szinte dettó Zoey a L4D-ből?! :)
  • Qwerty4
    #2407
    Az elsőben a harcrendszer azért sokkal jobb.A 2. részben szinte tucatszerű...
  • Fpocok
    #2406
    Hát ahogy a videókat néztem, nem nagyon jött be. Szerintem hülyeség ez a szellemes dolog...
  • The Protector
    #2405
    egyet értek.nem vagyok annyira félős,rám inkább az ijesztegetés hat.A harcrendszer viszont pazar a játékban.

    Remélem a 3-at nem basszák el mert ahány rész annyi fejlesztőcsapat.
  • Fpocok
    #2404
    Sziasztok!

    Pár napja vettem új gamer egeret és gondoltam keresek valami FPSt, amin kipróbálhatom. Erre esett a választás. Nos meg kell hogy mondjam, hogy leszámítva a paráztatást (gyenge a szívem + fosok) és a lassítást (nooboknak való, konzolosoknak)... ez egy kibaxott jó játék. Remek játékmenet, remek engine, remek fizika. Nagyon tetszik a harcrendszer. Na csak ezt akartam leírni.
  • Bokafix2
    #2403
    Ez inkább tipikus single player játék, multi alig van... egyszerűen nem az a stílus. Kb. mint a Doom 3.
  • zotyoxy
    #2402
    sajnos nemtudom kinyirni vaneket pedig ugy csináltam ahogy itt le van írva segitséget kérnék
  • FSpofon
    #2401
    nincsenek állandó serverek

    jobb a fear combat, azzal biztos több magyar játszik mint a 2vel
  • Munszu
    #2400
    Sziasztok, a felől érdeklődnék, hogy valaki multizik vele innen?
    És ha igen, milyen a multija?
    Van-e magyar szerver ,és hogy milyen?
    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • Anonymusx
    #2399
    A fear reborn hoz van valamilyen patch? Valaki készítene magyarítást a Reborn-hoz, de nem ereeti verzióhoz, szóval a steamen keresztül nem lehet frissiteni.
    Nem tudom hogy a frissitéstől meg-e változnak a szövegek.
    Steamon keresztül meg esélytelen hogy vegyek bármit is.
  • SirAlo
    #2398
    hm.. pedig jo lett volna hozza magyarositas, magyarul meg nincs sehol feltoltve :P
  • MR ME
    #2397
    magyarúl jött ki ha jól emlékszem....
    igen mindenkinél akad,, így van megcsinálva
  • SirAlo
    #2396
    Hi, van magyarositas a jatekohz? Tudtok egy linket adni? aztan egy kerdes: amikor elmenti a jatekot nektek is akad a jatek ? vagy a gepem keves hozza?
  • grebber
    #2395
    Akció csak 2330FT! (Ebben benne van a házhoz szállítás is)
  • Jaka923
    #2394
    Szar ügy, warez kérdésben nem segítünk
  • SNIPER0018
    #2393
    heló srácok, nekem 1 olyan aprócska problémám van h ugye én leszedtem a feart csak h steamen kéri a cd keyt és h esetleg vki nem tudná megmondani h hogyan tudom ezt kikerülni illetve vmi más fear telepítőnek a linkjét megadni? :P:D előre is köszi :)
  • Jaka923
    #2392
    A Reborn DLC-t, a Steam mutatja külön játékként? Azért kérdem, mert még nem láttam senki játéklistájában...
  • Laci82
    #2391
    Talált süllyedt