389
  • Dexantreal
    #29
    no komment
  • hykao #28
    Név szerint?
  • jambi69
    #27
    Hello! Ha megvan a madárles akkor mit kell csinálni ?? Üdv
  • Dexantreal
    #26
    Mondjuk az újnak.
  • Flora2
    #25
    A madárleshez

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még egy kő kell - keress köves helyszíneken!
  • hykao #24
    Melyiknek?
  • Dexantreal
    #23
    Gépigéyne mi?
  • jambi69
    #22
    Köszi szépen továbjutotam!! köszi
  • pries
    #21
    Hello! mi kell a madárleshez a csajnak?
    [spoiler]Már megvan a két fadarab, e kötél és 1 kő[spoler]
  • Flora2
    #20
    Nem, a térképnél ott még semmit nem kell csinálni. A térkép azért van ott, mert a nyomozás során bármikor visszatérhetsz a kezdő dolgozószobába, ha elakadtál, egy kis segítségért.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A harmadik cucc, amit fel kell venned, valami, amibe jegyzetelhetsz.
  • jambi69
    #19
    Hello! Lehet béna vagyok de én már az elején elakadtam a nyaralo gyilkosokban! Bent vagyok a szobába és nem tudom mit kell csinálni felvettem a táskát meg a stoppert és valamitmég felkéne de nem tudom hogy mit ! Vagy a térképnél kell valamit csinálni ??Aki tudja kérem segitsen!! ÜDv
  • Flora2
    #18
    Oké, továbbjutottam! : ) (Nem szó szerinti sátorcövek kell hozzá, csak valami nehezék...) : )
  • hykao #17
    Legálisan a boltok polcáról. Egyéb lehetőségekről pedig itt nem beszélgetünk...
  • TomBond
    #16
    Én is ehhez keresnék honosítást!
  • karegab
    #15
    sziasztok !


    NEm tudjátok honnan lehet leszedni a teljes játékot (mindegy melyik részt) ?
  • Flora2
    #14
    Játssza már valaki a Nyaraló gyilkosokat?
    Elakadtam az elején ott, hogy valam madárlest vagy mit kéne építeni a kislánynak. Pár dolog már megvan hozzá, le is pakoltam a földre egymás mellé a cuccokat, de Hastings szerint kell még sátorcövek (?); azt honnan szerezzek? Szerintem már minden helyszínen jártam és mindent összeszedtem...
  • ricky
    #13
    Jól emléxel! xD
  • hykao #12
    Hát ha jól emlékszem vagy ketten is elkezdték...csak a végére nem értek... :)
  • Mayorpapa
    #11
    akkor egy kérdés: lesz az orient expresshez magyarosítás, mert úgy emlékszem valaki elkezdte
  • hykao #10
    Megtörtént. Ezentúl akkor ebben a topikban cseverésszünk az Agatha Christie játékokról. (A bannerképre kattintva megnyílik a hivatalos oldal)
  • Taranov
    #9
    Én is támogatom.
  • hykao #8
    Na, akkor nincs ellenvetés? Mehet a topikegyesítés?
  • Pepsi Twist
    #7
    Herkule Poirot
  • Met
    #6
    szerintem is elég lenne egy topic mindnek
  • hykao #5
    Ehh, pont most törtem azon a fejem, hogy össze kéne egy topikba vonni az Agatha Christie játékokat, mert már van vagy négy, hozzászólás pedig nincs túl sok. Szóval talán elég lenne egy topik is nekik.



    Vélemény?

    Amúgy belekukkantottam a Nyaraló gyilkosokba. Ugyanolyan, mint az eddigiek...azért legalább a felbontás állításáig eljuthatnának már...
    PC GURUS infó a játékról: KATT IDE
    Itt pedig az Agatha Christie játékok gyűjtőoldala: KATT
  • csgj
    #4
    Hercule Poirot-s nyomozós kalandjáték. De nincs még meg...
  • Taranov
    #3
    Na, tehát mi ez?
  • Pheel
    #2
    Nem. Kijavítottam.
  • 062020
    #1
    Ezt elrontottam.
    Kitörölnétek?