249
  • [Walaki]D`Lair
    #49
    Akkor mától tiszteljetek félistenként :D:D (3 hete motort cseréltünk haverom hacsijában+átkábeleztük a belső terét AFM-esről MAP-osra...király vagyok mi?:DDD)
  • Gibor
    #48
    jól látod mivel én töröltem ki -.- :D de ez nem olyan model ami a játékban bent lesz mivel ez nem saját ez csak teszt... 5perc kb és felteszem a letexturázott változatot.
  • zoolee
    #47
    Szép...
    Nem akarok leszólni, de lehet csak vak vagyok, de én úgy látom mintha áltlátszana az első sárvédő ahol találkozik a küszöbbel..
    Jól látom, vagy csak vak vagyok?
  • Gibor
    #46
    A kép 1024x768 32bit 6xAntiAlaising és van HDR meg minden amit ellehet képzelni ahoz képest 100+ az FPS nemrosz...
  • Gibor
    #45
    Na csináltam első rendereléseket
    Elsőnek egy Hachi
  • ALIENwoods
    #44
    mert ottvan hogy ha
  • Beast Machine
    #43
    "de ha közeli ismerős akkor, sokkal több esélyünk van"

    akkor mi a salakért vadidegen embereket vesztek fel MSN-en a fórumról?? -.-
  • Gibor
    #42
    Nem lesz bonyolultab... és mindenki felé jó híreim vannak.... ha minden igaz szereztem programozót tegnap este írtak nekem MSN-en még ma átbeszéljük a dolgokat. 1Biztos nemoskára teszek be renderelt képeket a játékból, persze aztis közölnöm kell hogy ha mindenigaz nem irrlicht engine-t fogunk használni hanem Ogre-t mivel teljesítményben és grafikában egyaránt sokkal jobb. nézzétek meg.
  • mikike
    #41
    Gearhead Garage jó játék volt, csak ez se legyen annál bonyolultabb
  • Csabesz6
    #40
    ofkorsz
  • ALIENwoods
    #39
    IGaz nem kell várni, de ha közeli ismerős akkor, sokkal több esélyünk van
  • w77d
    #38
    "ne várd, hogy majd valaki megcsinálja helyetted a munkát"
    ebben egyetértek
  • Mr_no_NaMe
    #37
    Azért mert jólesik fikázni az olyan semmihez sem értő gyerkőcöket akik felvágnak azzal, hogy 1 progival sikerült egy kocsit csinálniuk ^^
    Tanuljál meg inkább programozni és ne várd, hogy majd valaki megcsinálja helyetted a munkát.
  • w77d
    #36
    ecsém így elnézegetve a dolgokat, gratula és kitartás! Melletted vagyok Gibor!
    Mr_no_NaMe:
  • Gibor
    #35
    Ha sikerül végre kiexportálnom a modelt és nem fg befagyni a 3dsmaxom akkor még ma is teszek be egy hachi renderelést a JÁTÉKBÓL!!! szal még semmi csak grafikai renderelés...
  • V43 1105
    #34
    Hallod hallod .. Mutass már valamit te is jó? Fikázni könnyű -.-'

    Ja és .. Gibor hajrá, eddig tetszik a munkátok !
  • Gibor
    #33
    Akármennyire is próbálhatsz sérteni... arról nem tehetek hogy egy amatör f*sz vagy és mellete nem tisztelsz semmit... kiváncsi lennék rá te mikro csinálsz ehez hasonlót... pl... majd mutas nekem bármit ami jobb ennél (persze 3ds modell) tudom nem tudsz... akkor meg miért fikázol másokat? ha?
  • Mr_no_NaMe
    #32
    Ahogy mondod nem tudsz ^^
  • Prézli
    #31
    Én szurkolok nektek, noha láttam már pár ilyet amiből semmi sem lett de ez most legalább nem állít lehetetlen célokat.
    A galériámban van pár saját skin, ha kell (bár gondolom van profibb a csapatban) akár segíthetek is festegetni meg ilyeneket. Sajnos programozói tudásom nemsok van se modellezői de mindenki elkezdte valahogy és valamikor énse leszek kivétel.

    Szóval sok sikert, remélem lesz belőle valami.
    (Nekem ez az SLR modell nagyon tetszik. Látszik, hogy nem most tanultok modellezni-programozni.)
  • ALIENwoods
    #30
    HA lehet NE ITT nagyzoljunk...

    Köszönöm.

    Namármost a garázsprojectekről mindenki azt az általánosságot mondja hogy

    - egy időután elmegy a lelkesedés
    - úgy se lesz belőle semmi
    - meg se próbáljátok
    - konnyű őket fikázni

    Mondjatok nekem olyan céget ami nem garázsfejlesztéssel kezdte...
  • Gibor
    #29
    jah télleg mutassam a modeljeimet?




    tessék... szal télleg nemtudok modellezni... bocs
  • Mr_no_NaMe
    #28
    Ne vágjál már fel arra, hogy beültél egy modellező progi elé és 1-2 hét alatt csináltál falat meg aszfaltot. Bárki csinál ilyet. Olyan meg hogy modeller olyan nincs...
  • Gibor
    #27
    Nem... lehet hogy még nincs programozónk de attól független a modelleket csináljuk, a pályába is belefogtam már... a játék készül nemsokára teszek be 3dsmax 3d renderelést.
  • [Walaki]D`Lair
    #26
    Aki meg alkatrészeiből össze tudja rakni, az meg félisten? :D:D
  • [Walaki]D`Lair
    #25
    Kuss, újreg...
  • [Walaki]D`Lair
    #24
    Igen, de pár modellből még nem lesz játék...az hónapok, sőt ilyen kis "fejlesztőgárda" esetén évek munkája...
  • Csabesz6
    #23
    Walakit se báncsuk, mer japanautobuzi!Békét emberek.
    asszem elmegyek szerzetesnek
  • Csabesz6
    #22
    ne báncsd!Gibor pont a normális 14-18 közé tartozik.aki szereti a hacsit az csak normális lehet:D
  • Pepsi Twist
    #21
    Sztem nagyon fasza lesz csak így tovább!!! (azt a walakit meg szard már le...)
  • Gibor
    #20
    szóval így gondolod... oké... kár hogy csak 16éves vagyok és mellete tudok modellezni tudok normálisan gondolkodni meg a másik hogy alap ötlet nem az enyém hanem ALIENwoods-é aki már elmúlt 18 tudtommal.. de nembaj.. mindig a "14-18"közöttiről kell megállapítani az embert...
  • [Walaki]D`Lair
    #19
    " 14-18 között"

    Majd kinövöd...
  • Gibor
    #18
    jah értem... oké de remélem nemsokára szerzünk programozót... Amugy a Játékfejlesztés.hu ra írtam be egy nagy beszámolót hogy mien lenne a játék, és persze alapvetően programozót keresünk :D
  • reaper4
    #17
    az csak poén volt (akart lenni :D)
  • Gibor
    #16
    Demo? messze vagyunk még attól. még kellene szerezni egy programozót mivel aki eedig volt őneki most sulivan és szal nem ér rá. AMugy Előre szólok hogy autók nem licenceltek lesznek de majd ha beindul a gáma fejlesztése akkor a hivatalos oldalomn folyamatos szavazásokat indítunk, és lehet szavazni ki mit látna szivesebben, persze csak hasonlítani fognak.
  • reaper4
    #15
    sok sikert! van már demó?
  • n3whous3
    #14
    Na mondtam én, hogy topic kell neki :)
  • zoolee
    #13
    Jó ez 5 let, én régen a GHG ből télleg csak a versenyzést hiányoltam..
    Lehet az egyik verkli a 70 es challenger torzított verzsön je?)
  • zvaragabor
    #12
    Háttérzene ugye a The Ace Of Spades lesz?
  • gameplusz
    #11
    Először magyarul kéne tudni
  • Gibor
    #10
    Hát igen... nézdegetem a topicokat hogy nincse egy ahol meglehet kérdezni de nem nagyon van...