69
Nem cserélik be 3 nap cseregarival???
  • desigo
    #69
    hírek?
  • skyli991
    #68
    megkaptam újra a cseregarit és mivel azóta eltörtek megint a gombok, holnap elmegyünk szakvéleményért és visszafizettetem az árát. :D w850-t fogok venni :P
  • gordon 24
    #67
    Na ez fassza! Igy kell müködnie a dolognak!
  • czky
    #66
    Sony Ericsson Magyarországot nem hívtad fel az üggyel kapcsolatban? Én a helyedben megtenném.
  • skyli991
    #65
    wow! Nokiánál akkor 0 pixelhiba az elfogatható, míg SE-nél 3?
  • czky
    #64
    Na. Ma délelőtt bevittem a szervízbe a telcsit. A srác megsasolta pixelhibát és ezt mondta: "kicseréljük a kijelzőt".
    Így is történt. 2 óra múlva visszamentem és már kész is volt a műtét.
    Most végre nem vigyorog ott nekem az az ocsmány pixelhiba.
  • desigo
    #63
    majd írd le a fejleményeket...
  • czky
    #62
  • gordon 24
    #61
    Reméljük cserélik neked!
  • czky
    #60
    Én is korrekt készüléket szeretnék!
    Amúgy én szinte mindíg kifogom a selejtes cuccokat. Ez vmi átok nálam. Nem is lepődtem meg igazán, amikor észrevettem azt a vigyorgó pixelt...
  • gordon 24
    #59
    Hát nincs szerencséd! Enyém korrekt!
  • czky
    #58
    Nesze nektek Nokia 6300. Direkt a kijelző miatt vettem meg (tegnap). Erre nem pixelhibás a készülék... Fekete háttérnél látszódik. Holnap azért benézek a szervízbe.
  • skyli991
    #57
    Milyen SE-d van? Énse akarom lecserélni(tényleg szuper telefon) A hangzás, a kijelző színei és fényereje, a kamera, stb mind szuper!
  • skyli991
    #56
    Ugyanaz a hiba, de zavaró, mert Walkmanban is látszik, és mert egy csomó gyönyörű sötét hátterű témát töltöttem le.
  • barret
    #55
    Nekem is SE van,van is 1 pixelhiba benne :)
    Fekete hatter elott 1 tuhegynyi pixel...Es?
    Nem akarom lecserelni,mert nagyonjo telcsi.
    Mp3 es telefonalas kozben eszre sem veszem.
    Jah fenykepezes kozben sem:) Szal nem erint.
  • Sadist
    #54
    Szerintem írj a Homárra (homar.blog.hu, ha valaki még nem ismerné), azt a normálisabb üzletek/boltok/szolgáltatók néha olvasgatják, és számukra kurva égő, ha megjelenik róluk egy negatív cikk. Nem egyszer volt már, hogy a hetekig húzódó szervizelés is hipp-hopp készen lett, amint kikerült egy szaftosabb cikk.
  • grizzly21
    #53
    nana! neked mid van?
  • akyyy
    #52
    hát jah
  • skyli991
    #51
    hétfőn még volt rá 3 nap cseregari, akkor kezdődött. És most lejárt, pedig nálam se volt. ???
  • Prince of Máté
    #50
    Mégis mit vársz egy Sony Ericssontól?
  • gordon 24
    #49
    Igen Hétfőn!

    de:
    Másnap vagy harmad nap visszavitted! Tehát te jelentetted hogy rossz. A probléma megoldása nem sikerült 3 nap alatt, de ez nem a te gondod.

  • skyli991
    #48
    a boltot utálom inkább. A se jó mobilokat csinál és ez is jó lenne ha nem lennének ilyen hibái..

    Azt mondta a bolt, ma felhívtam, hogy már nincs cseregari se, mert hétfőn "vettem"....
  • sweech
    #47
    és sony ericsson-t miért nem gyűlölöd már? :c
  • skyli991
    #46
    Igaz hogy EU-s szabvány szerint nem megengedett 1 pixelhiba se mobiloknál?

    1 millió pixeles lcd-nél 5 pixelhiba az elfogadható.
    akkor 768000-nél(320*240) 0,384 hibs pixel elfogadható, vagyis egy biztoan nem.
  • zoolee
    #45
    N gage .:P
    4 éve szinte apróbb karcolások és egy törés híján semmi baja, az is csak azért ven mert jöttem le buszról a headset fealadt az ajtón a kapaszkodóba kitépte a telót a zsebemből ami beröpült a másik busz alá.(Szent Imre téren volt)És ott kellett kibányásznom a telóm a busz alóll.XD
  • zoolee
    #44
    Faterom barátnője olyat vett ~1 éve 190 ért még..
    Annak teljesen jó a slide ja, nem lötyög, plexi nem karcosodik könnyen, nem vinzza a port-ragacsot stb..
    Szal jó teló az, nem kell keszólni....
  • Borgi
    #43
    érdemes valóban üzletvezetőknek, "felháborodott" _!_ajánlott_!_ postai levelet küldeni. mert sokszor az ilyen ügyfélszogálatosokig nem ér le az a "vevőnek midnig igaza van".
  • soulhunter
    #42
    SE k700i...
    érdekes sztori...

    szal megvettem, eleinte nem sokat videoztam (ez később lényeges lesz - de ne kérdezzétek,h miért mobillal videoztam, amikor van digikamerám) :)

    aztán ugye foto meg minden, ami pár éve még uri modi volt, és amikor még az is 60e-be került :)

    aztán pár honap után nekiálltam vele videot csinálgatni...

    nah, jön a lényeg:
    11 percnyi videozás után a kép elkezdett pixelesedni, egyre több fehér pont is megjelent, amik a sarkoktol befelé haladtak...
    a poén,h a felvételen nem látszott lejátszáskor, gépre feltöltve (bluetooth) sem látszott semmi hiba...

    na mondom, visszaviszem...
    persze, mondták,h felküldik bp-re, aztán ha hibás, kicserélik
    a hibajelentéshez kijelzőhibát irtak...

    visszaküldték,h nem tapasztaltak hibát :)
    nah, akkor ott az üzletben nekiálltam kamerázgatni a be és kimenő vásárlokat :) há kicsit se néztek hülyének :D

    előjött a hiba, ismét kijelzőhibát irtak rá...
    visszaküldték,h nem találtak hibát :)
    utána már én sem...
    de elb*szták, mert lefotoztam minden számot (imei, egyéb számok, blabla), ami az aksi alatt láthato a matricán :)

    mikor visszakaptam, megnéztem a képeket, és összehasonlitottam őket... (paranoia rulez) :)
    totál mások vtak a számok...
    visszavittem,h bocsi, ez nem az én javitott mobilom...

    erre elhajtottak,h örüljek,h most jot kaptam, és ne is álmodjak rola,h uj garipapirt irnak, merh hiába volt dátum a képeken, meg hiába készültek az üzlet bejáratánál, az nem bizonyit semmit... (photoshop rulez) :)
    akkor vtam 21 éves... egyedül intéztem...


    nah, ezt azért irtam le, hogy akinek ilyesmi hibája van AKÁMILYEN mobiljával, az fotozzon le minden számot a belselyében, tényleg ne akarjon egyedül intézkedni,a készült képeken lehetőleg felismerhető legyen az eladó is, vagy akkora felbontást csináljon,h nagyitásnál a mobil számai is olvashatok legyenek, neh az legyen 1-2 honap mulva,h igy meg ugy nem arra a mobilra érvényes a gari, amire kicserélték, merh a vásárlok ugye megbiznak az eladokban...

    megj: nem sufni gsm üzletben vettem :)
    amugy a számok különös "megváltozásán" kivül tényleg nincs más baja, mint a joy :D az nagyon haldoklik, dehát már igyis ugyis kicsusztam a gariidőből :D

    ui: remélem nem lett offtopic a hsz-em :)
  • PyRex
    #41
    a nokia 6600-mat anno kicserélték szó nélkül - mondjuk egy korrekt gsm boltban vettem fügetlenül
  • skyli991
    #40
    3napba a vásárlás napja nem számít bele ugye?
  • atomkrumpli
    #39
    "apukám nem ért hozzá sokat" - pont ezért ő lesz a legalkalmsabb aki visszaviszi
  • skyli991
    #38
    megvan!!! holnap még cseregaris, mert kedden "kaptam meg az újat" onnantól újra 3 nap és így Szerda Csütörök Péntek (3nap) :) De én nem kicserélni akarom 1 pixelhibával, hanem olyanra cserélni ami nem pixelhibás. vagy kimegyek a boltból, erősen nyomkodom >> megreped a gomb és viszem vissza :D
  • tommyg
    #37
    nem fogják kicserélni 1 pixelhibával
  • desigo
    #36
    Egyébként három napon belül kötelesek kicserélni vagy ha ezt nem tudják biztosítani akkor vissza adni a teló árát!

    "az a legszarabb, hogy a köcsög bolt csak úgy kap mobilt h futár küldi... "

    ez csak az Ő gondjuk amiért te szívtál...

    A gond az,hogy lassan egy hónapja vetted a telefont
  • gordon 24
    #35
    :D Üdv Tesó:D
  • desigo
    #34
    dettó 6300 :)
  • skyli991
    #33
    A nokiák drágábbak, szerintem a SE sokkal kezelhetőbb, stb. De ez mind1 nem tartozik ide :)
  • skyli991
    #32
    apukám nem ért hozzá sokat :D A féltesóm sztem jobb, max anyukám még rá veheti őket :D
  • gordon 24
    #31
    Hát nekem se jön be! Nekem is Nokiám van! 6300 semmire nem cserélném el! Fémből van kicsi vékyon szóval kurva jó na!
  • desigo
    #30
    ez a kommented érdekes
    gyűlölöd a Nokiát de nem veszed észre,hogy a SE egy kacat fosch...

    Egyébként mindneképp vigyél valakit aki kiveri a balhét mert téged simán elhajtanak...