588
Bionic Commando
  • Qwerty4
    #588
    Kösz a tippet.Mondjuk az aknáktól érkeztem, tehát az nem jó.
    De közben egy másik fórumon megsúgták, hogy egyszerűen csak le kell ugorni a szakadékba. :)
  • Evin
    #587
    Szerintem jobbra lennie kellene egy nagy víznek, ami fölött aknák lebegnek.
  • Qwerty4
    #586
    Itt ezen (http://img607.imageshack.us/img607/1214/bioniccommandoelakadas.jpg) a helyen mit kell csinálni?Körbe daruk vannak és ott van az a pókszerű épület vagy mi a fene.
    Most ment le egy videó, ahol egy csajjal beszélgettem és a pilótát lelőtték.
    De hiába nézek akárhova, mindnehol ott a gyilkos sugár.Innen hova? :s
  • Qwerty4
    #585
    Én ma kezdtem el, végülis jó játék, de szinte biztos nem lesz türelmem végigvinni, ezek a platformerek mindig felbasszák az agyam. :)
    A grafika nekem nagyon tetszik, gyönyörű a lerombolt város, csak egy kicsit azért túl steril.Hullák meg ez-az lehetne "pályadísznek".
    Az irányítás nehézkes.A harcrendszer nem tetszik, ide nagyon passzolt volna a GoW-féle fedezékrendszeres megoldás, kár hogy nem így alkották meg a játékot.Az egér-bill. gombok kiírása helyett a konzolos gombokat írja, az is szar.
    A víz különlegesen szép.Amúgy nagyon érdekes volt ez az elárasztott területes rész.A vizet, a mesterlövészeket és a sugárzó helyeket is kellett kerülni. :D
    Feltűnnek azért reklámok is, Capcom felirat is, sőt még a Resi5-re utaló Tricell táblák is.
  • Vass Gábor
    #584
    Ennek a játéknak löttek a folytatásának.
  • Evin
    #583
    Pedig az nem is a dokumentumokból derül ki, hanem beszélgetés közben.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A lényeg: hogy tökéletes kapcsolat legyen a viselő és a bionikus testrész között, szoros kapocsra van szükség, pl rokoni kapcsolat, vagy jelen esetben szerelem. Szóval valahogy felhasználták a feleségét(már nem emlékszem benne volt-e, hogy hogyan) a bionikus karja elkészítéséhez. Ergo: a feleségét megölték.
  • grebber
    #582
    Na végig vittem én is.
    Hiába a magyarítás meg elolvastam mindent (már ha nem siklottam át valamin),de nem jöttem rá mi lett a feleségünkkel?
  • PlayBoy99
    #581
    Cső, segítsetek már kérlek, ott vagyok, hogy megöltem groedert és most az az öltönyös pasi egy robot vagy mi izébe van és sok más robottal együtt relrepült én az egyik roboton vagyok de nem értem mit kell csinálni és így mindig leszúr.. segítsetek pls
  • xido
    #580
    Néha szok' ilyet csinálni,ha a monitor felbontása nem a kártya szerint ajánlott felbontáson van...variálgasd a felbontást alapból..meg a játékban is..csak tipp..
  • cikasz
    #579
    Sziasztok.
    Most játszanék a játékkal , de olyan problémám van, hogy játék közben egyszerüen elszáll az egész. Valami olyasmit ir ki a monitor, hogy nem jó felbontás vagy valami range vagy valami ilyesmi. Csak a gép kikapcsolása segit.
    Win7 64-bit.
    Valakienk volt ilyen problémája?
    köszi
  • Vass Gábor
    #578
    Az nem is olyan sok idő.
  • Rage47
    #577
    9 óra
  • Vass Gábor
    #576
    Nemsokára meg is jelenik.
  • Vass Gábor
    #575
    Most jön a 2.-dik rész a régi verzióból.
  • Vass Gábor
    #574
    Mennyi idő végigvinni?
  • Vass Gábor
    #573
    Ki lett már akasztva?
  • norbi2fraktal
    #572
    he?
  • Vass Gábor
    #571
  • jano007
    #570
    ok, köszi, már sikerült.
  • Evin
    #569
    De ne csak nyomd, hanem nyomkodd.
  • jano007
    #568
    Azt csinálom, ugrok - nyomom az "E" gombot, húzom a csíkot a levegőben, becsapódok de semmi, már mindent kipróbáltam....
  • Evin
    #567
    Úgy kell csinálni, ahogy a tutoriál mutatja előtte. Ha csak leugrasz nem elég, be kell csapódnod. Fejből nem tudom melyik gombot kell nyomkodni.
  • jano007
    #566
    Sziasztok!
    Még az elején vagyok a játáknak, mikor a 3 relét kell kiiktatni, de az utolsónál le kell ugrani egy tetőről, hogy beszakadjon a betoncső de akárhogy ugrok és nyomom a gombokat nem sikerül.
    Mi a trükje?
  • weskerrebort
    #565
    Egy kis segítség:
    http://www.youtube.com/watch?v=RlvKMvlTZRc
  • weskerrebort
    #564
    A Buraq helikoptert a rakétákkal kell leszedni! A gyenge pontjait kell bemérni és miután befogta rászabadítani őket! Raksi: célzás, és a Nézés á gomb egyszerre míg g a zöld pontok vörösek nem lesznek.
  • The Protector
    #563
    HY.Vki tudnná nekem linkelni a játéknak azt a zenéjét amely az alap ritmusa a játéknak(mint a star wars-nak,vagy supermannak a zenéje) és gitárral van feljátszva és a multiban lehet hallani.Sajnos még nem találtam rá.Előre is köszi.
  • Evin
    #562
    Esetleg képet.
  • csaby14
    #561
    azt a guard vagy mit hogy kell leszedni???

  • csaby14
    #560
    azta guard helikopátert hogy kell leszedni???
  • weskerrebort
    #559
    Szerintem a pc s gameknél, kicsit HANDICAP szagú a dolog, hogy ott mentesz ahol akarsz. Nem hiába a konzoljátékok, olykor nehezebbek, nagyobb kihívást és koncentrációt igényelnek. Gondolj bele, hány pc játéknál mész úgy végig a pályán hogy nem mentesz. Ez kicsit egyszerű, nem?
    Pl a FEAR2 pc game, de ott is checkpointos a save rendszer!
    Vannak a játéknak hibái, e összességében jól sikerült, nekem tetszik.
  • bgabor
    #558
    Kipróbáltam én is. Nem egy nagy durranás, de a lengedezés jó benne. Viszont a játék igen erős konzolbűzt áraszt magából. Kedvencem a checkpoint mentési rendszer.

    Most egy lezuhant kémrepülőhöz kéne eljutnom, egy ház teteje lándol, oda zuhant. Már majdnem eljutottam a házig, amikor vízbe estem és meghaltam. A pálya elejére tett vissza a játék.

    Gyakori az ilyen retardált konzolos viselkedés ebben a játékban?
  • Evin
    #557
    Talán lesz, de azt ugye nem a GRIN fogja csinálni. Viszont némi reménysugár, hogy a GRIN egy része már új stúdiót alapított.
    Én most egyelőre arra leszek kíváncsi, hogy a következő GRAW-ot ki fogja csinálni, mert a GRIN lényegében azzal robbant be.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem nem a testét, hanem a lelkét, a szellemi eszenciáját. Nekem legalábbis ez jött le.
  • weskerrebort
    #556
    Köszi az infót! egyszerűbben megoldódott, amint leszedtem a save filet, sehova se kellett beilleszteni, azonnal bekapcsolható volt a RETRO costum :D
    Na fasza lesz így már commandon végigtolni :)
    Még egyszer köszi!
    Mi a véleményetek? Most hogy a Grin csődbe jutott lesz második rész?
    VIGYÁZAT!!!!!!! SPOILER VESZÉLY!!!! :
    És hogy jól értelmeztem? Emily testét használták katalizátorként a BionicArmhoz??
  • Evin
    #555
    Valahol a dokumentumok környékén van, fejből nem tudom. De keress *.sav fájlokat és onnantól könnyű.

    The Protector
    Thx. A dmc4 még odébb lesz, de szerencsére nem olyan bonyolult, mint a 3-as. Egyelőre 1 dolog hátráltatja az igazi munkát; nem találtam még meg az egyik fontot, ami nem a Trajan Pro.
  • DarkSector
    #554
    nem már rájöttem
    egy program zavar be, ami eddig iet még nem csinált.
  • The Protector
    #553
    GRat a magyarításhoz!!!!!!!!!!!!
    Én már csak a dmc4 magyarításra várok:)
  • weskerrebort
    #552
    Értem :)
    Megszereztem a mentést! Hova kell másolni? Mert külön save mappát se a Rearmedben se a normal játékban nem találtam! :(
  • Evin
    #551
    Nem játszottam úgy végig megint a játékot, de én úgy tudom, hogy a retro külső, valami spéci fegyver, de azt nem tudom, hogy csak megnézhető, vagy használható is. A sima BC-ben és a Rearmed-ben is lehet szerezni különböző mátrixokat, amivel a lezárt ajtókon lehet bemenni. Ott inkább érdekességek vannak. Én 1-et láttam csak, ott különböző fegyverek 3D-s makettjei voltak.
  • weskerrebort
    #550
    Köszönöm :)
    Amúgy mik az extrák így a galérián kívül?
  • Evin
    #549
    Elég egy save, szám szerint a 4-es. gamecopy-n fent van egy teljes mentés.