10
Chuck
  • Pheel
    #10
    A kereső egy fos. Tudjuk. Ezért nem is jár bünti ezért. Sajnáljuk. Tényleg. :(
  • fsgh
    #9
    de bazz! miért ilyen xar a kereső! beírom ogy Chuck és nem ír ki semmit! nem tehetek róla. sorry akkor zárható...:@
  • REALista
    #8
    Van már ilyen topic!
  • Fido4life
    #7
    van már ilyen topik amúgy én is tervezem megtekintését, anno a trailer eléggé jópofának tűnt :)
  • fsgh
    #6
    nézd meg az első részt aztán fikázd!

    #5: Reaper-t tervezem majd...arr is kiv vagyok.meg a BBT-re is.
  • nagy hős
    #5
    gyenge
    Reaper jobb, a full geek Big Bang Theory is üti
    idén nálam a pushing d. és a journeyman nyert ^^
  • moralosan
    #4
    csávó jobboldalt szerepelt a Day Breakben, kép alapján azt hittem spinoff, mert tök ugyanúgy néz ki ott is :P
  • Emmegki
    #3
    ez g*cire fantáziátlan történet
  • fsgh
    #2
    Egy kis vélemény a Junkieról
  • fsgh
    #1
    CHUCK

    Sztori: Egy számítógépes geekről szól aki megnyit egy e-mailt és így egy vírus által egy szervernyi álamtitokkal tölti fel az agyát, így válik egy pillanat alatt a kormány legnélkülönezhetetlenebb ügynökévé. A világ sorsa egy Buy More-ban dolgozó srác kezébe kerül. Innentől terroristákkal és bérgyilkosokkal kell harcolnia. A védelmére két ügynököt rendelnek ki.



    Egy uj sorozat! Nem tervezek minden ujnak topikot nyitni. Ennek azért nyitottam mert megnéztem az első részét és nagyon bejött:D egyszerre vicces van benne akció is és persz 1-2 geek:D mindenkinek ajánlom aki szereti a sorozatokat:) egy PB vagy egy Heroes utá kis kipacsolódás:)