19
  • Viking szabi
    #19
    Dehogyis.A csaj a képen nem szerepelt az elsö évadban.
  • Wittgen
    #18
    Nagyon kellemes kis széria, bár kár, hogy a kis szöszi kimúlt az 1. évad végén.
  • Cobra.
    #17
    Miért kellett a Dexterrel egy időpontba rakniuk... Inkább rakták volna át a CSI-t másik napra és menne azzal az időbeosztással a Lost meg a Supernatural, mint tavaly. Most vehetem fel valamelyiket videóra.
  • Zocsi
    #16
    Én imádom ezt a sorozatot... gyorsan meg is nézek egy részt!
  • Atisz #15
    Ez a sorozat tényleg nyújt egyfajta könnyed kikapcsolódást (X-aktáknál azért jóval könnyedebb hangvételű). Szerintem is a Lost-tal helyet kéne cserélnie (pár az sokkal populárisabb, felkapottabb)...
  • beef
    #14
    Az első évadból láttam jópár részt, akkor eldöntöttem, hogy ennél van értelmesebb időtöltés is (a sarokban a pók bámulása is annak tünt).
    Viszont itt többen azt írtátok, hogy 2-3 évadra beindul, így lehet kap még egy esélyt.
  • winnie
    #13
    bemész a boltba és megveszed. nagy dolog.
  • Yany
    #12
    Egy feliratos 1-2-3 dvd évadot szívesen megvennék. Szeretem a magyar szinkront és fikázni sem szoktam mint sokan, de ez a sorozat hangügyileg igencsak el lett keffentve. Kár. De persze azért így sem tragédia...
  • rogan99
    #11
    Ezt akár én is írhattam volna:) 100%-ig ugyanez volt nálam is, azal kiegészítve hogy először én letöröltem a sorozatot a 9. rész után. Olyan közepesnek tűnt.
    Nemrég újra elővettem, és azóta egyike a kedvenc sorozataimnak.
    A 3. szezon az eddigiek alapján nagyon jónak tűnik. Úgy néz ki az új csajos szál is érdekes lesz. Nem kell félni minden lesz csak nem tinisorozat.
  • HaDes007
    #10
    Mulderről még elhittem, hogy elkapja az ufókat...
  • neptum
    #9
    szerintem a 3. évad nagyon ott van
  • grebber
    #8
    Eddig a 3. évad nagyon istenes csak így tovább!!!!!!!!!!!!!
  • BiG G
    #7
    a legnagyobb!!!4
  • menpe
    #6
    Megnéztem az első részt anno nagyonrég honosítva, és onnantól végem volt, ezt nézni kell. A késői időpont azonban kifogott rajtam párszor, de angolul még jobb, mint általában minden :D Ha nem is a kedvenc sorozatom, de a top 5-ben mindenképp helyet kap.

    És a csajoktól nem lesz Bűbájos Boszorkák 2, az biztos :)
  • Tinman #5
    Elég nehezzen kedveltem meg a sorozatot... az első 10 rész nagyon felejtős volt nálam, aztán szépen lassan belejöttek a srácok, sőt a forgatókönyv írók is a játékba és egyre változatosabb, izgalmasabb lett az egész.
    Volt olyan rész, amire simán 10/10-et adnék (pl. amikor Dean egy másik életet él agyban).
    A hangulat a 2. évadban helyenként nagyon komolyan odavágott, igazi mestermunkák születtek. Még nem kezdtem neki a 3. évadnak, remélem nem csalódok, mert amennyire nem kedveltem a srácokat, most annyira bírom a fejüket

    Aki magyarul nézi, az feltétlenül tartson ki a 2. évadban, nem bánja meg!
  • Sabcsee
    #4
    Inkább az a szaros Lost legyen 23:15-től!Az Odaát simán megérdemelné 22:15-ös kezdést mint a régi szép időkben!!
  • Kemuri
    #3
    Erre a sorozatra igaz az egyik legnagyobb és legundorítóbb közhely, de muszáj leírnom: nem akar többnek látszani, mint ami. Ennyi, és emiatt szimpatikus nekem az egész, tudom mire számíthatok hétről hétre, nem nyújt kimagasló élményt de nem is csalódok benne szinte soha. Jó kis izgulós démonvadászós, rejtélymegoldós 40 perc hétről hétre.
    Persze nem véletlen az X aktás utóhatás, ahogy láttam több író és producer neve is összeköti a 2 sorozatot. Volt is egy poénos utalás az X aktákra az első részben.
  • NEXUS6
    #2
    Tök jó kis lájtos horror sorozat volt, és az izzadságszagú agyerőemelés sem érződött rajta, mint pl a Lost-on.
    Szerencsére szörnyek vannak dögivel, így elég változatos sztori várható. Bár attól félek nehogy a csajok megjelenése után valami Búbajos boszorkák II legyen belőle.
  • gpeeter
    #1
    23:15-ös kezdés? Na akkor ezt sem fogom nézni...