98
Helldorado (Desperados 2 folytatás)
  • Gary
    #98
    Egy régi vinyón megtaláltam föltelepítve. Átmásoltam a gépre és szépen indult is. Megvoltak a mentett állások, abban láttam, hogy 2009-ben kezdtem el! Nah, most végre befejeztem! :Ð
    Az utolsó 3 pálya hiányzott.
  • Szaszke
    #97
    Ö, gondolom nem lesz Des 4 vagy Helldorado 2... :(
    Amúgy amikor Sólyomszem elköszönt a többiektől, akkor végleg meg is váltak egymástól?
  • Szaszke
    #96
    Wow, nagyon szuper, nagyon köszönöm! :)
    Most a The Bombn-ál tartok, a hajós pálya a legvagányabb :)
    Mégegyszer köszönöm! :)
  • Gary
    #95
    Ahogy egy angol nyelvű leírás hivatkozik a végigjátszásban a pályákra:

    I.1 - The Meeting in the Forest [CI1]
    I.2 - The Game with the Engineer [CI2]
    I.3 - Time to Go! [CI3]
    II.1 - A Heavily Guarded Bank [CII1]
    II.2 - The Bank Robbery [CII2]
    II.3 - The Second Try [CII3]
    III.1 - Like a Cat [CIII1]
    III.2 - The Widow [CIII2]
    III.3 - The Depot [CIII3]
    IV.1 - The President [CIV1]
    IV.2 - The Bomb [CIV2]
    IV.3 - El Cortador [CIV3]

    Forrás: GameFAQs
  • Szaszke
    #94
    ,,És valaki nem fordítaná le nekem angolra a Helldorado pályáinak a címeit, és így talán meg tudnám kapni a YouTube-on :)"
    ez a mondtad ??????????????-el a végén :)
  • Szaszke
    #93
    Hali

    Én is avval a gondal küszködök, mint amiről utoljára tárgyaltatok, csak annyio különbséggel, hogy én nem tudom megcsinálni :D (tudom, én vagyok a tökéletlen :P)
    És valaki nem fordítaná le nekem angolra a Helldorado pályáinak a címeit, és így talán meg tudnám kapni a YouTube-on :)

    Remélem lesz vállalkozó, köszönöm :)
  • Gary
    #92
    Ennek örülök!
    Továbbiakban, problémamentes, jó játékot!
  • lafi19
    #91
    Kösszi szépen sikerült tovább vitte a videot mindenhol nagy vagy :)
  • Gary
    #90
    Bocs', de arra a RAD Tools-ra nincs szükséged, amit linkeltem. Én emlékeztem rosszul!

    Az előző hozzászólás szerint járj el, a Rad Tools-t uninstallálhatod - szerintem!
  • Gary
    #89
    Megnéztem és nekem a játék könyvtárában a BINKW32.DLL van lecserélve újabbra. A játék eredetije valami 1.7.6.0 én a NET-en kerestem újabbat. Ez a 1.9.1.0-ás verzió. Nekem ezzel működött, igaz, hogy csíkozta, meg néha kockásodott az átvezető animáció, de többé nem omlott össze a program.

    Innen letöltheted azt, amit én használtam: BINKW32.DLL

    A játék könyvtárában írd fölül vagy nevezd át a régit. Sok sikert!
  • lafi19
    #88
    ekem is ez volt már meg réggeben is csak ujjabra kellet cserélni ez mehtörtént de még igy sem jo,lehet hogy nem is ezzel a programmal kell esetleg van már hasonlo ami szintén mehet vele esetleg windows media player?
  • lafi19
    #87
    Mit másoljak át hova mert amit adtál linket aszt feltettem,és aszt kellene átmásolna a Helldorado game mappájába az egészet vagy hogy?
  • Gary
    #86
    Bocs', tegnap nem volt időm megnézni a régi vinyómat, pici csúszásasl, áthoztam mára ezt az ígéretemet.

    Nekem is ez volt a gond! Először csak a menüben fagyott, majd a videóknál is. Az első párat még vitte, de utána folyton. Ekkor gondoltam, hogy a videók lejátszásáért felelős rész lehet a gond. ekkor kerestem frissebb lejátszót.

    Lehet, hogy nem pont binkplayer.exe a neve...

    Megnéztem a NET-en és RAD Video Tools, ami lejátsza a játékban lévő videókat. A file neve BINKPLAY.EXE, de lehet, hogy nem csak az exe-t, hanem a dll-jeit is lecseréltem.

    Lehet, hogy nem a játék gyökér könyvtárában van. Lehet, hogy valami másra van átnevezve.

    Innen le tudod tölteni: RadTools
    Telepítés után (alapból a Program Files, RADVideo könyvtárba települ) innen lehet átmásolni a file-okat.
  • lafi19
    #85
    Meg nekem nincs a Helldorado game mappájában olyan hogy binkplayer.
  • lafi19
    #84
    Hát exe hibával kilép mindig ugyanott de csak a videoknál.
    De nem mindgeyik videonnál pl az első 4 video oké de utána mindegyiknél kilép pár másodperc után.
  • Gary
    #83
    Hát, elég régen játszottam vele és ameddig eljutottam (szégyen hogy nem emléxem rá pontosan, de talán az helyszín volt, ahol a kisvárosba érve le kell adni a fegyvereket és Kate-tel kell belopakodni, de rémlik egy hajóra való följutás is...), addig a #78-as hozzászólásban leírt trükkel egyszer sem dobott ki hibával.
    Sajnos most nem tudom, hogy pontosan melyik verziójú binkplayer-rel cseréltem le a játék eredetijét, de az akkor elérhetők közül egyikkel.

    Ezalatt a két év alatt gépet cseréltem és ezt a játékot még nem próbáltam újra, de megnézem, hogy a régi vinyón rajta van-e és ha igen, megírom a binkplayer verziószámát.

    Gyanítom, hogy a VGA driver frissítését csak kínomban csináltam, az igazi problémát a binkplayer okozza.

    Ha csak játszani akarsz és annyira nem lényegesek az átvezetők, akkor a SPACE-szel átugorhatod, akkor nem fagy...

    Ha be tudnád írni, hogy mi az a hibaüzenet, amivel elhalálozik a játék, lehet, hogy közelebb jutnánk a probléma megoldásához.

    Hirtelen ennyi.
  • lafi19
    #82
    Nekem is csinálja a game a videoknál egyszerüen mindig ugyanott kilép exe hibával de eddig sehogyansem sikerült megoldani hogy kell megcsinálni hogy jo legyen.
    Valakinek sikerült megcsinálni hogy müködjön?
  • sasijani
    #81
    Frissítettem a videokártya driverét a legújabbra, és az nvidia physx-et is a legújabbra és még mindig csinálja a kockásodást és a kilépést. Nem tudom mi lehet a baja, de idegesít!
  • Gary
    #80
    Ártani nem fog, az biztos, de nekem ezen a konfigon művelte a kockásodás utáni fagyást: Abit is7 lap, 2x1G RAM, 2,8Ghz Prescott, Nvidia 7600GS (DDR3).
    Semmi sincs húzva!
  • sasijani
    #79
    Én arra gondoltam, hogy veszek még 512 Mb memóriát a gépbe, mert most csak annyi van benne, hátha jobb lesz a játék. De megpróbálom még én is a driver frissítést.
  • Gary
    #78
    Nekem is ez a problémám, korábban írtam is itt: #45
    Nem kell sokat időzni a menüben.

    Később viszont bosszantó volt, hogy az átvezető animációknál is fagyott (az első párat simán vitte, utána meggondolta magát). Ezt, ha jól emléxem, a bink player (ez kell az animációk lejátszásához) újabb verzióját kerestem meg és lecseréltem a játék könyvtárában. Lehet, hogy VGA driver frissítéssel is próbálkoztam... Mindegy, valahogy sikerült elérni, hogy ne omoljon össze és menjenek a videók is. Igaz, néha vannak nem oda illő pixel csíkok a képben, de nem vészes.

    Sajnos, már régóta nem játszottam vele... majd télen folytatom :Ð
  • sasijani
    #77
    Sziasztok!

    Én még új vagyok itt, és a játékot is nemrég kezdtem el, de lenne vele egy kis gondom. A játék ugyan elindul, de amikor belépek a menübe, akkor kb. egy perc után kis kockák jelennek meg lefagy és kilép a játékból. Van amikor játék közben is kilép. Ha valakinek van ötlete, hogy mi lehet a baja, és, hogy mit kellene tennem, az légyszi segítsen, mert nagyon tettszik a játék, de így nem igazán élvezhető.
  • kavaro
    #76
    sziasztok.

    mennyi pálya van összesen??

    a hajós-kate-s után vagyok 2-vel, de már az összes ezüst tallér helye betelt.

  • kavaro
    #75
    télleg nagyon durva a hajós pálya.

    aki végigvitte leírná, hogy mi az utvonal.

    Üdv Misi
  • Cynd
    #74
    köszi szépen!
  • Fbn Lx
    #73
    A helldorado egy különálló játék, egy új rész, így önmagában is fut.
  • Cynd
    #72
    egy olyan kérdésem lenne hogy meg kell venni hozzá a 2 -t vagy elég ha csak helldoradot veszem meg ?
  • CptObvious
    #71
    -Ameddig csillag van a leütött emberek feje fölött, addig meg kell kötözni. A piros csillag azt jelenti, hogy tovább marad kiütve.

    -A plusz funkciók elérhetőek, ha egymás közelében vannak a szükséges karakterek és megvannak náluk a szükséges tárgyak is.
    (Ergo ezek csak páros, esetleg három fős képességek)
  • kavaro
    #70
    Sziasztok.
    A trailert kihagytam, azért elég sok hasonlót játszottam.
    2 kérdés:
    -ha leütsz valakit és piros csillag van a feje körül, akkor az már nem kel föl, vagy azért meg kell közötni, és ha sárga csillag?
    a plussz funkciókat, amik a széles sávban vannak, az folyamatosan tanulja majd meg a karakter??

    Üdv Misi
  • kidlacee
    #69
    Oké köszi.A kettest elég sokáig elvittem,és elég minimum garfikával de ment azért.Ha lementem akciónézetbe akkor akadozott kicsit ha sokan voltak.De azért ment.Azért remélem ez is fog.Nagyon érdekelne
  • Fbn Lx
    #68
    szimplán telepítsd őjra a játékot szerintem, ha ez még nem volt meg. egyébként meg szebb és igényesebb mint a desperados 2, bár nem sokkal. Igazából csodálkoznék rajta ha az általad leírt gépen játszhatóan menne... sztem sajna ez kevés
  • kidlacee
    #67
    Tegnap ráakadtam a media marktban 990 ft-ért.Nagyon meglepődtem mert nem is tudtam hogy van a Desperados 2-nek folytatása.Feltelepítem de nem akar elindulni.Kiírja hogy valami dll file nem található.A gépem nem egy csúcsmodell a kettes ment rajta,igaz le kellett venni a grafikát.A kérdésem hogy ennek a gépigénye ugyanaz mint a másodiké?A gépem 512 ram,2,4 ghz,radeon 9200 128 megás kártyát tartalmaz.Ezen a konfigon hogy futna?Gondolom gyengén...Az op rendszert holnap rakom újra,remélem akkor azért elindul.Ma feltettem a kettest próbaképp és az megy.Segítsen valaki légyszives mi lehet a baj.
  • Gary
    #66
    Katonát, civilt, a sheriff-et és embereit nem ölheted meg soha, de banditákat, sötét kabátos - kalapos (fejvadász???) fickókat igen!
    Persze, lesz több ilyen pálya is, ahol lehet lövöldözni. Van amikor érdemes is, mert a zajra odacsődülnek és mehet a kommandózás
    Egy ideje pihentetem valahogy nem jut rá idő, vagy hangulat nincs hozzá, de azon a pályán vagyok, ahol Kate-tel kell a hajóra följutni... Nem tűnik egyszerűnek, de eddig egyik pálya sem volt az, max. egy picit könnyebb volt, mint a többi.
    Jó ez a játék.
  • Fbn Lx
    #65
    még csak II.2-nél járok, és jelenleg eléggé bejön... sokkal gondolkodósabb, tervezgetősebb, mint az előző részek, de ez az akció rovására megy :(
    eddig még gyakorlatilag sehol nem lövöldözhettem ki magam :D Lesz egyáltalán olyan pálya, ahol szabadon megölhetem az ellent, vagy végig ez a lopakodós téma lesz?
  • flc06
    #64
    ha nem is pont úgy, de azért sikerült megcsinálni valahogy.
    utána az el cortador elintézése már gyerekjáték volt. :)
  • Shep
    #63
    Na ez most jól tele lett hibákkal :(
  • Shep
    #62
    Köszépső ház az ami a video végén is van, ahol sokan beszélgetnek, a szalmabála meg attól lentebb, ahova már betettél pár hullát, ja kábítani úgy kábits, hogy hullát valahova lerakod, zajt csapsz a sok hülye odamegy majd zöld szmötyi repül :9
  • flc06
    #61
    biztos vak vagyok, de sehol nem találom a szalmabálákat.
    illetve melyiket érted középső ház alatt?

    no mindegy, most azt találtam ki, hogy megpróbálom gázzal meg kődobásokkal elkábítani a környék összes katonáját és utána már nyugodtan kinyírhatom az összes assasint.
  • Shep
    #60
    Ja emlékszem már, menj a szalmabálákhoz ott kezdj el lőni úgy, hogy csak a középső háznál lévő fazonok hallják meg (elsőre biztos nem sikerül majd) és úgy egyesével le kell őket szedni, érdemes használni az auto action funkciót, ha sikerült akkor a házban már gondolom nem lesz gondod.
  • flc06
    #59
    csináltam egy rövidke videót, remélem erről eszedbe jut. :)
    http://www.youtube.com/watch?v=rNWaFbSTZ04