98
Helldorado (Desperados 2 folytatás)
  • Shep
    #58
    Hát így számról nem rémlik de tegyél be egy képet és megmondom mit kell csinálni. (remélhetőleg a képről eszembe jut):)
  • flc06
    #57
    A New Orleans IV.2 The Bomb című pályán sikerült már valakinek megoldania?
    Egyszerűen nem értem, hogy tudnám legnyomni az Assisinokat úgy, hogy közben katonát nem ölhetek meg, de ők persze engem szemrebbenés nélkül kinyírnak. Ha elkezdek tüzelni rám ront az egész város. :)

    btw Az átvezetőknél illetve huzamosabb ideig menüben tartózkodásnál nálam is kifagy.
  • Gary
    #56
    Megvan Santa-Fe. A D2-ben volt egy ugyan ilyen lopakodós fejezet, ugyan ezen a helyszínen, csak akkor Cooper-rel kellett bejutni a szalonba, nem Kate-tel. De az útvonal és az emberek elhelyezése - szerintem - ugyan ez volt! Mindegy, élvezetes volt másodjára is! :D
    Viszont, az átvezető animáció megint dobott egy hátast :(
  • Shep
    #55
    Hát nekem ez, jobban tetszett, mert nem volt olyan halálian könnyű mint a D2, a második rész meg aztán végképp az egyik legkönnyebb játék. Bár sajnos a Kate-Cooper Santa-Fe-s pályák után megint túl könnyű lesz az egész sajnos, bár lesz még majd 1 pálya a végén, mikor a hajóra kell eljutni az még elég nehéz, persze miután rájössz a trükkre az is gyerekjáték.
  • Gary
    #54
    Dede, azt mondom! Támaszkodik az oszlopnak, assz'em... A többi katonával ott nem kell foglalkoznod, mert nem a vonat mellett kell menned innen, hanem a vagonokban!
  • Gary
    #53
    Hehe, pont most tartok itt! :D Miután leütöttem a bodyguard-ot, az átvezető animációkor hibaüzenettel leállt. Többszöri kísérlet, mindig hiba. Space-szel átugrottam...

    Cooperrel csak az elején volt gond, amíg kitapasztaltam, hogy kit lehet megölni, utána megint csak settenkedés a megfelelő pillanatban. A sheriff irodája mögötti kis udvarról (gyakran visszatérő helyszín :D) kell fölmászni a létrán a tetőre...

    Most Kate-tel kellene bejutnom a "dancer"-hez... A szalon mögött egy oszlopnál van három ember (két faszi, egy nő) az oszlopig eljutok, de a púder fújás még nem sikerült. Pedig kettőt jó lenne elkábítani, egyet leütni... utána úgy is kiderül, hogy valaki meglátja a megkötözött testeket :(
    Este itt hagytam abba, de folytatom!

    Én a Desperados 2-vel kezdtem, az tetszett, utána az egy. Az sokkal jobban bejött! Azt többször végigvittem. A kettőt, 3D nézetben végig lehetett kommandózni. Odaoson, lelő, hátrál, jön a többi hullát nézni, azokat is agyaggalambként. Még hard fokozatban is. Talán, 3 olyan helyzet volt, mikor csak a gyors akcióval lehetett túlélni.

    Ja, ezt is hard-on tolom. Mazohista lennék? :D
  • Thanatos
    #52
    hát ha valaki végignyomja commandos 1-2-t kiegekkel meg desperados 1-2-t akkor azért az boldogulni fog ezzel is :P
  • Beyond silence
    #51
    Azt mondok hogy inkább felejtsem el? :D Elég beteg egy nehézségű ez a játék akkor... na mindegy, nyomom a Desperados 2-t. Csak kár hogy csúnyább mint a Helldorado :(.
  • Shep
    #50
    Ha már ott a vonatosnál nehézségek vannak, mi lesz majd azokon a pályákon mikor Santa Fe-ben kell Cooperrel ügyeskedni úgy, hogy ne ölj meg senkit, meg mikor Kate-el kell ugyanott eljutni a város egyik feléből a másikba. :)
  • Beyond silence
    #49
    Köszi. Azóta elkezdtem inkább a Desperados 2-t, de majd megpróbálom folytatni. Nem azt mondod aki az indiánnal szemben (ha jól emlékszem) ül? Azt hiába ütöm le mert vannak mellette is egy csomóan... a vonat túlsó baloldalán meg még többet... :( KÖSZI
  • Gary
    #48
    Nah, sikerült elmennem a vonattal! :Ð

    Sancho és Sam el kell, hogy jussanak a mozdonyig. Hawkeye kapcsolja le a vagonokat. Így utólag, már felesleges volt egy csomó embert lecsapni, szerintem...
    A lényeg, hogy az indiánnal a tőle jobbra (a vonat eleje felé) álló katonához oda kell futni és leütni. Ököllel, nem tomahawk-kal! Én egy kicsit vissza is cipeltem a vonat vége felé, nehogy a mellette állók észrevegyék.
    Időzíteni kell, akkor indulj, mikor még benne vagy a látómezejében, de kezd a vonat felé nézni. Ha jól csináltad, akkor végig tudsz futni míg visszanézne és észrevenne, de akkor már késő neki. Guggolva indultam, és mikor tiszta volt a terep (nem voltam zöldben), futottam.
    Utána már egyszerű, a vagonokban kell előre jutni. Az első vagonban egy tag háttal áll, ez sima ügy, a nehezítés csak az, hogy kívülről belát egy másik, de az is nézeget, így csak időzítés kérdése. A következő vagonba átjutni megint csak időzítés. Egy katona nézeget.
    A következő vagonban szerencsém volt, bementem, a katona meglátott és odafutott lövés nélkül. Kapott egy pofont és lefeküdt. Ebben a vagonban előrekúsztam, majd automatikusan lekapcsoltam a vagonokat. Ekkor jött a következő küldetés, találkozó a mozdonyban.
    Ekkorra már Sanchoval és Sammel mindenkit likvidáltam a nyitott (második) vagon körül, így gyorsan ment.

    Kitartást és türelmet a pályához! A következő sem lesz rózsásabb! :D
  • Beyond silence
    #47
    Nem, marhára meguntam már. A vonatoknál hegyekben állnak az emberek, azokat marhára nem lehet leütni.. lelőni meg nem lehet... full fair a helyzet... ha neked sikerült légyszí adj tippeket! KÖSZI
  • Gary
    #46
    Az órát, mikor kiválasztod és le akarod tenni, látsz egy zöld kupolát, ez a max. hatótávja. Miutám leraktad, az egérrel még be tudod állítani a hangerejét. Ez is egy zöld kupola, amit addig kell mozgatnod, hogy a kapun túli fickó beleessen. Ha nem éri, akkor nem hallja az órát és nem fog odamenni megnézni.
  • Gary
    #45
    Nekem a menüben rohad le, ha kb. 1 percnél tovább időzöm benne. Jönnek apró négyzetek az kép alsó harmadába, majd megadja magát... Játék közben eddig csak egyszer vágott ki. Pont a vagon lekapcsolós pályán.

    Beyond silence: Neked sikerült lekapcsolni a vagonokat? Én elég sokat tökölök vele. Ennyi katona összesen nem volt a két részben, mint itt az állomáson! Szerencsétlen Sólyomszem még meg sem tud mozdulni, Sancho és Sam intézi az ügyeket.
    Biztosan van más módszer is, de leütöm és kötözöm, akit lehet. Pár óra küzdelem után a mozdonynál lévő épület padlásán vagyok.
  • Beyond silence
    #44
    ott nekem is akadt kicsit, bugos lehet, próbáld újra mentéstől ha van... asszem úgy kell...
  • #43
    Hali, én rögtön az első pályán elakadtam, amikor Kate-el kicsalogadtam a toronyból a fószert, majd le is ütöttem, de utána Cooper-rel hiába rakom le a megadott helyre az órát, a fickó nem akar kijönni sehogy sem.
    Légyszi segítsen valaki.
    Köszi.
  • Beyond silence
    #42
    Hello nem tudja valaki hogy mit kell csinálni a 3. pálya elején? (az indiánnal kezdődik a vonatot kell lekapcsolni..)

    köszi
  • Prince23
    #41
    Ez akkor most nem a stratégia?
  • Prince23
    #40
    Egész hangulatos kis gém.
  • Shep
    #39
    Azt a ... csak sikerült az a pálya, de nem semmi trükközés kellett hozzá, végre megint egy játék ahol agyalni is kell rendesen.
  • Shep
    #38
    Á kutya nehéz ez a játék, IV/1-es pályán hogy lehet feljutni a hajóra Kate-el, mindenhol ott vannak a fekete ruhás majmok, akiket se elcsalni, se leütni, se lelőn nem lehet, szóval esélytelen a dolog.
  • Shep
    #37
    Nem vicc az, nehezebb mint az alap volt és ez jó, meg persze rossz is.
  • Sephi
    #36
    En imádtam a Desperados játékot de ez egy vicc.
  • Shep
    #35
    Csak én érzem úgy vagy tényleg rohadt nehéz a játék, az elején nem is annyira, de mikor Santa Fe-ben vagyok Cooperrel meg Katetel.
  • robogo72
    #34
    Sziasztok!
    Hogyan tudom a cheatokat aktiválni a játékban?Elakadtam a 4. pályán!Segitségeteket előre is köszi!
  • arrangacha
    #33
    Vki el tunda kuldeni a pro-helld.mds nevu file-t erre a cimre :[email protected] ? Ez a kicsi file ne ijedjetek meg.Elore is koszi.
  • szaboferenc
    #32
    Hello nincs valakinek végigjátszása vagy nem tudja valaki hogy mit kell csinálni a 3. pálya elején? (az indiánnal kezdődik)
  • gezsu
    #31
    Sziasztok!

    Nincs valakinek végigjátszása ehhez a game-hez?Küldjetek rá linket lécci!köci.
  • Gideon Wieth
    #30
    jah hogy itt a topik..érdekes a kereső nem találta... Akkor bocs, hogy nyitottam én is egyet...
  • theclub
    #29
    Gyakorlatilag ez egy Desperados 2.5-nek tekinthető epizód. A német verziót már korábban megszereztem, de nem vittem végig, inkább az ékes angolra vártam. Amennyit azért tudok róla, hogy a Desper 2-nél rövidebb a játék.
  • #28
    Helldorado CLONEDVD-PROCYON

    asszondják megy crack nélkül.
  • AntiHero
    #27
    mint a 2. szerintem.
  • Sephi
    #26
    De nem ertem. Akkor ez olyan mint a elso resz vagy mint a masodik? Mert a masodikat utaltam.
  • theclub
    #25
    Nagyon király a full verzió, már átküzdöttem magam a második pályára!
  • theclub
    #24
    Még holnapig hozzájuthatsz a játék teljes verziójához, ha elolvasol pát hozzászólással lejjebb.
  • theclub
    #23
    Képek kedvcsinálónak.
  • theclub
    #22


  • Skyline
    #21
    Mieza hatalmas Zsorzs Klúni fej cowboy kalapban????:)))))
  • theclub
    #20
    Nincs jelentkező?
  • theclub
    #19
    Erről a ruszki oldalról lehet lezúzni a teljes verziót.

    De adok kódot is (még másfél napig érvényes) a letöltőoldal prémium eléréshez, hogy ne kelljen szerencsétlenkedni (Flashgetbe be lehet húzni az összeset egyszerre, login és password megadásával):

    Login: 2471759
    Password: 5uDm3VXFBy