11
  • gothmog
    #11
    nahát, Gilliam megcsinálta a díszleteket a Setét Torony-hoz...
  • Gatts
    #10
    Már a Grimm után nagyon kíváncsi voltam erre a filmre, aztán kb. egy éve sikerült végül megnézni. Jó film volt, de az én szememben messze nem Gilliam legjobb filmje. Számomra már egy kissé túl kusza és elborult volt, pedig általában be tudok fogadni mindenfélét. Ettől függetlenül ajánlom mindenkinek, aki kedveli a "műfajt", örülök neki, hogy végül moziba is eljutott hozzánk, korábban nem sok esélyt láttam rá...
  • DJ Boss
    #9
    Jó cikk ez, csak nem szól előre, hogy más illett látni a filmet... ;)
  • chipie
    #8
    Nagyon jó film, én megnéztem a moziban nemrég, mást vártam ugyan, de szerintem fantasztikus. A képvilág, ahogy a kifacsart elmék megjelenítik, mind a színészi játék, de semmi esetre se egy feekete humorú vígjátékot várjatok. Ez egy ízig-vérig dráma. Csak ajánlani tudom. A kislány "játéka" pedig tökéletesen beleillik a torz világképbe. Mondjuk igaz a moziban is kb 10en voltunk maximum.
  • echo
    #7
    a plakát király. én is csak az uccsó bekezdéseket mertem elolvasni, de lehet azt sem kellett volna mert megnézem :)
  • Tinman #6
    Felirat esetleg?
  • norti
    #5
    Meg azok akik már féléve látták :) Mindenesetre én várom a dvdt.
  • Gladiator
    #4
    meg még pár ezer, aki telölti, meg pár ezer, aki nem Mo-n lakik...
  • Tinman #3
    Ez már elérhető/vehető?
    Nem mertem elolvasni a lentebbi spoiler warning hsz miatt
  • Cat #2
    A Port.hu szerint Budapesten egyetlenegy moziban, a Cirko gejzírben játszák, szóval max. ezer ember nézi meg egész Magyarországon...
  • Gladiator
    #1
    Baszki, több spoilert már nem is tudtál volna írni...