118
Munchkin
  • flilla
    #118
    Szép napot!

    Én is eladó alappaklit (második kiadás, magyar) keresek. Email-címem: [email protected]

    Köszi! :)
  • romlai
    #117
    Üdv Mindenkinek!

    Keresek eladó alappaklit, esetleg kiegészítőt is!

    Előre is köszönöm!
  • djtomi93
    #116
    eladó egy alapjáték ha valakinek kell küldjön egy üzenetet.
  • RegElek
    #115
    Keresek eladó alappaklit.
    Meg van még esetleg?
  • norbre
    #114
    ment a válasz ;)
  • Orgrim
    #113
    Engem érdekelne, mire gondoltál?
  • norbre
    #112
    ha valakinek kell alappakli, megalkudhatunk rá :)
    (egyszer játszottunk vele, hibátlan és teljes)
  • krisz073
    #111
    Sziasztok,

    Játszik itt valaki Munchkin Quest-el?
  • krisz073
    #110
    Igen közbe én is rájöttem :)
    Alap volt raktáron, az első kiegészítőt előrendeltem, felhívtam őket hétvégére meg is lesz mind a kettő :D
  • Hucsek
    #109
    Arra figyelj, hogy nem mindig van mindenből raktáron. :D
  • krisz073
    #108
    Be is rendeltem gemklub.hu-tol az alap Munchkin-t és az első kiegészítőt!
  • norbre
    #107
    hátha érdekes lehet másoknak is (egyszerűsített szabálymegértő demo "játék"):

    demo
  • Hucsek
    #106
    http://www.youtube.com/watch?v=_0R7smn3A60
  • Hucsek
    #105
    Szia!

    A Munchkin Quest egy társasjáték a Munchkin pedig egy társasjáték.
    A Youtube-on találsz videókat a Quest-ről.

    Én a sima Munchkin-t csak ajánlani tudom a Questet még nem próbáltam.
  • krisz073
    #104
    Sziasztok.

    Valakinek van tapasztalata Munchkin Quest-röl?
    Azon gondolkodom, hogy Munchkin-t vagy Munchkin Quest-t vegyem e meg.
  • norbre
    #103
    köszi ;)
  • Hucsek
    #102
    Bármi kérdés felmerül nyugodtan szóljál! :D
  • norbre
    #101
    áháá! :D köszönöm ;)
  • Hucsek
    #100
    Na itt több opció van.
    A két szép szemedért SENKI nem fog menni segíteni. Ajánlhatsz neki kincset. Ugye minden szörny legyőzéséért jár X darab kincs. Ezekből ajánlhatsz fel párat (ekkor meg kell beszélni, hogy melyik kié, mi úgy szoktuk, hogy a behívó fél mondja: "gyere két kincsért" és akkor győzelem esetén a legfelső két kincs kártya a segítőé. De ne feledd, hogy ilyenkor meg kell mutatni minden felhúzott kincs kártyát), de az is lehet, hogy a saját asztalon lévő kincseid közül ígérsz neki.

    A másik esetben a segítőd egy ELF ebben az esetben bizony ő is szintet lép, de mindig csak egy szintet. Tehát hiába ölitek meg az Ökördög-öt amiért két szint járna, az ELF csak egy szintet kap, hiszen ő a segítésért kap szintet nem a szörnyért/szörnyekért.

    Van amikor kötelező mennie segíteni (pl: csábítás térdvédője), de ebben az esetben ingyen is mehet, sőt mindenféleképpen segítenie kell téged a csatában.


    Amúgy a kincskártyák között sok "igazi kincs" van. :D
    Szintlépő kártyák, +3-as +4-es bónuszt adó tárgyak.
    Az meg simán megéri, hogy te lépsz egy szintet én meg megkapom a +3-as VALÓBAN LENYŰGÖZŐ TITULUS-t. Ami ugye nem tárgy és így nem is lehet ellopni. :D
  • norbre
    #99
    most barátkozom a játékszabályzattal, és nem mondom hogy teljes egészében átlátom még :) pl egy apróság amit nem igazán értek.. ha harc van, és próbálok rávenni valakit hogy segítsen legyőzni a szörnyet.. miért segítene bárki is, ha siker esetén csak én lépek szintet és csak nekem jár a kincs?
  • norbre
    #98
    már meg is rendeltem :P :D
  • Hucsek
    #97
    Az alapjátékot újra kiadta a Delta Vision. Sőt most már színesben nyomtatták ki.

    Ha van valakinek lapértelmezéses kérdése... csak nyugodtan tegye fel! :D
  • norbre
    #96
    ok köszi ;)
  • Fooka
    #95
    ma rákérdeztem a budapesti Szellemlovasnál, azt írták vissza, hogy szeptember végén várható náluk, de többször ígérték már nekik és semmi sem jött...szóval érdemes lesz majd ránézni hátha :)
  • norbre
    #94
    nincs valakinek eladó alapjátéka? sajna sehol nem kapni most
  • Tóth Tibor
    #93
    hi valakinek megvan az 5. és a 6. kiegészítő (Munchkin 5 - De-Ranged) (Munchkin 6 - Demented Dungeons) szkennelve angolul....?
  • Lammer
    #92
    szia!

    szerintem erdemes irni a deltaeknak a bolti emailjukre egy levelet, hogy mikor rendelnek legkozelebb(ilyen teren rendesek, mar tobbszor vasaroltam naluk)? ;) ([email protected])

    Nyúk: tenyleg nem nagyon... (nezd vegig gugliban a magyar boltokat!)
  • Nuki
    #91
    Nem lehet kapni boltokban? :o
  • krisz073
    #90
    Sziasztok.

    Jó rég volt az utolsó hozzászólás a fórumba.
    Valaki nem tud véletlenül alap Munchkin-t eladót magyarul?
  • LCO
    #89
    Vámpíros nekem is bejön, egyébként készítjük a kiegészítőjét, már nincs sok hátra.
  • Nuki
    #88
    Játszunk amikor a banda találkozik. Még sokadjára is jó móka

    Még az általatok készített fordításokkal is játszunk (vámpíros egyenlőre még csak)
  • tigeroo
    #87
    húúú jó rég volt már:D

    én a topic után pár napra wow gc-t vettem...kockultam ezerrel...

    hát majd meglátom de jó lenne már vmi új, a többiek is unják már a pókerestéket:)
  • LCO
    #86
    Nos, kinek hogy halad a Munchkin?
  • Nuki
    #85
    Vigyen mindenből egyet. Az ork például nem egy rossz faj, de az csak egy későbbi kiadástól szerepel.
  • Nuki
    #84
    LCO! El tudnád nekem küldeni privát üzenetben az ímélcímed, mert lenne egy (-két) kérdésem.
  • tigeroo
    #83
    fákk:D nálunk meg nemlehet kapni. decemberben hoz haverom faterja 1 kezdőpaklit, akkor beszámolok:D
  • Nuki
    #82
    Azért is, hogy lássák hogy van rá igény itthon! :)
  • LCO
    #81
    No de Blade, a magyar nyelvűt már csak azért is érdemes megvenni, mert magyar!
  • Nuki
    #80
    Ááá érzem ahogy a finom friss warez folyik le a torkomon...
  • Lammer
    #79