53


Józsefvárosi-Négy tigris piac
  • karajjj
    #53
    anno fatrral én egy kőbánya bazár nevű helyen voltam
    az nem olyan nagy mint a jázsefvárosi, de van ott is minden szar, vagy mennyél az ecserire... :D
  • Str33tFight3r
    #52
    Hát srácok sajnos a hires piac szépen lassan megszünik mostmár ez biztos, ezért én is szeretnék valami új helyet találni, szal van valakinek ötlete hogy hol találok hasonló kaliberű piacot, (én nagyrészben fegyverekért jártam oda) :)
  • zmeor
    #51
    kőbányai út valamennyi
  • sKeezo
    #50
    va nadnád ócón, nadon ócó
  • banok
    #49
    Kőbányai út.
    A Hungária krt. és az Orczy tér között az északi oldal. Kvázi végig az.
  • SHADOWEYES7
    #48
    A piacnak a pontos címét tudja valaki?
    Navigációba kellne koorditánák kikeresésére
  • zmeor
    #47
    xD
  • acsati
    #46
    egy ilyen szirénához ami pl a mentökön van honnan lehetne hozzájutni?
  • hunbasser
    #45
    :DDddddddddddddddddddd
  • RIZLA
    #44
    ezeöccá.... doboz nékü eze
  • karajjj
    #43
    odamész és kérdezősködsz...
    vagy inkább nézz szét az ecserin
  • John Cena
    #42
    haver szintén mesélte ha jönnek a vámosok akkor futás van mindnekinek!:D:D
  • NeverwinterKING
    #41
    :D
  • acsati
    #40
    és tudsz bövebb infot adni? :D akár privibe
  • banok
    #39
    szerintem is. Sokan lenézik, hogy milyen cuccok vannak ott pedig egész jókat is találni ott. 4 éve vettem ott egy Nike (??? ) kabátot és semmi baja, még mindig azt hordom és ez a legkényelmesebb kabátom ami valaha volt.
  • karajjj
    #38
    ja meg ittvolt azis, mikor fater néz egy pamut inget, kérdi a kínait mennyi? aztmondja "ketezer", mondja fater, hogy nem kell, néz rá a kínai, mondja hogy akkor "ezeöt" fater elindul, megy pár lépést, kínai szalad utánna "öccá, öccá cak vide"
  • spy803
    #37
    Elárulom: lehet. :D
  • Nuki
    #36
    Információt vársz: ez van kiírva a kapu tetejére:
    Chó Bön Con Hö



    amúgy elég sokminden van ott, de már nem annyira olcsón mint régen.
    A minősége továbbra is olyan, hogy cipőn kívül nyugodtan vegyél ott bármit, nem sokkal rosszabb a minősége mint a New Yorkerben vagy bárhol.
  • scs17
    #35
  • acsati
    #34
    pisztolyt lehet kapni? :D
  • NeverwinterKING
    #33
    :DDd!
  • Davidus
    #32
  • John Cena
    #31
    haverom akart venni rövid nadrágot havermondja kérek 1 rövid nadrágot erre akínai nem étem 2-3x ezt mondogatja erre mondja ahaverom NÖVINNANÁ mondja akína az van az van!:D
  • Aspyrin
    #30
    szok ocó :D
  • DJ Skyline
    #29
    ja és a kocsit is úgy hogy koci! :D legjobb :D
  • #28
    király
  • Rockynhooo
    #27
    hát nem tom , egyszer voltunk , hugom kinézett egy pénztárcát magának , és megkérdeztük hogy ebben a színben esetleg valami márkás van e ? azt mondja a csávó pillanat megnézem , elviszi azt a sima pénztárcát hátra, és visszahozza ugyanazt egy gőzölgő puma jellel , és azt mondja : Mostmár van xD de így kicsit drágább lesz :) mondjuk azóta is bírja a tárca :)
  • tobias88
    #26
    vidá koti, koti
  • passatgt
    #25
    Műszaki cikk van e?
  • F1re
    #24
    kocsi vigyáz kocsi ! nekem csak ez maradt meg bennem amikor voltam hogy rohannak ien ruhas kocsival es uvoltik hogy vigyaz kocsi :D meg az amikor oda jhon egy manusz hogy elado nyelvvizsga ... :D
  • precision
    #23
    ez így van, egyik haverom anyjának van vmi ruhaüzlete és az 1000 Ft -os tigrispiacos "márkás" cuccokat 4-5000 ért árulja a boltban :D ja, és az a szép benne, hogy tényleg vannak aki megveszik
  • robos
    #22
    A magyar butikosok legtöbbje itt vásárol (szok occó, cák szokk, ninc 1 páá, cák szok), majd teszi ki a saját boltjába a "márkás" cuccokat amit a sok kocka megvesz tőlük jóval drágábban... Hát ez is elég Looáál
  • zolo
    #21
    Armani van-e? :DD
  • karajjj
    #20
    hojjoj, na ez a komoly hely... :D én mikor ottvoltam, az öreg kínai egy raklapnyi póló mellett vagdosta ollóval a nike meg a gas címkét
  • CattiBrie
    #19
    De legalább az ö betűk helyesen jelennek meg. :DDD
  • Balumann
    #18
    Szilveszter környékén akartam odamenni, de már zárva volt. De nem is kellett bemennünk, a villamos megállóba már kínáltak tüzijátékot meg petárdát :-)))
  • ThisZip
    #17
    Jó piac! Napersze ne egyedül menjen vki, hanem társaságban, mert megfigyelnek és szétlopják a valagad. Karatézó múltammal meg kigyúrt tesómmal nyugodtan belépek. :D Szilveszter táján tavaly előtt szereztem petárdát, persze úgy hogy vki marha csöndben a bajsza alatt kérdezte. Állítólag nem sokan mernek seftelni vele, mert ha lebuknak akkor nagy a szívás....
  • precision
    #16
    nem, az a Kőbányai Bazár v. mi, ez "előrébb van", de asszem ugyanazon a vonalon, Orczy Piacnak is nevezik (v. nevezték régen)
  • DJ Skyline
    #15
    ez melyik is? a 28-as vonalán a Kőbányai út megállójánál lévő?
  • ColdFire
    #14
    tényleg lehet jó dolgokat, csak nem éppen plazma tv-t, hanem minden ilyen kis szirszart:)