424
Ki volt a világtörténelem legkárosabb egyéne?
  • PrasCo
    #103
    Nabu-Kudurri-Usur.
    A neve alatt építenek űrhajókat a Mátrixban. :C
    Sőt, Elvis Presley, mert nagyobb világforradalmár volt, mint a munkásság.

    Egyébként nem hiszem, hogy ez emberi aggyal akárcsak közelítőleg objektíven felmérhető lenne. Ha Kovács Béla véletlenül világbirodalomhoz és atombombákhoz jut, nincs meg a lehetősége, hogy nagyobb mészáros legyen pár gombnyomással bárkinél? Ezer harciszekérrel viszont a párezres világvárosok között elég nehéz milliós mortalitást összehozni. Vagy az alapján ítélünk, hogy kik áldozatainak a sikolyai voltak hangosabbak? Vagy kik haltak meg szép csöndben ("virágozzék ezer virág" stb...)? Vagy a korszellem hol és mikor hatott a törényességre olyan módon, ami a mai értékrendünkhöz képest őrület?
    Bölcsebb nem feszegetni. Tanulni se nagyon sikerül (és nem is fog sikerülni soha, épp azért, mert az egyéni érdek mindenek felett) az egészből, sokszor felelőst találni sem, nemhogy toplistát összeállítani.
  • dotkom
    #102
    mar megint a korokkal dobalozik vki. kisse mar.. ize.. nem irom le inkabb....
  • [Walaki]D`Lair
    #101
    "Életkor: 14-18 között"

    pff...
  • NeverwinterKING
    #100
    pánspermi mi?:D
  • NeverwinterKING
    #99
    és honnan tudjuk h nem ő volt?:D
  • gyuri12
    #98
    hülye vagy.

    lehet hogy nincs is Isten. vagy nem is volt alma,meg ÉVa,stb. lehet,hogy mi emberek egy furcsa kísérletek vagyunk,akiket elcsesztek.vagy dierkt csináltak elcseszetté.
    mind1,sztem ez nem ebbe a topikba való.
  • Darukezelő
    #97
    Honnan tudjuk, hogy ő volt? És ha a #94-es az igaz?
  • NeverwinterKING
    #96
    hajrá.
  • gyuri12
    #95
    ezért szívesen lehülyéznélek.

  • Pepsi Twist
    #94
    Sztem meg az űr!!! Az űr hozta létre a földet és itt kezdődnek a problémák...
  • NeverwinterKING
    #93
    nyúljunk visszább: Isten. mert meg teremtette a világot.
  • gyuri12
    #92
    igazad van,de itt nem ez a kérdés,hanem ez:"Ki volt a világtörténelem legkárosabb egyéne?"
    egyéne,nem faja
  • SZU
    #91
    Akkor már inkább Lilith volt a világtörténelem legkárosabb egyéne!

    Ő szülte az összes gonosz teremtményt.
  • NeverwinterKING
    #90
    ez így van...
  • Darukezelő
    #89
    Akkor már Éva, miért harapott bele az almába!?
  • Cat 02 #88
    " 1 ember halála tragédia, milliók halála statisztika"
  • dotkom
    #87
    ja ok. ha ez ilyen melyre nyulik vissza akkor inkabb nem feszegetem, de akkor is milyen mar eletkorokkal dobalozni :O
  • Pepsi Twist
    #86
    ez nem így kezdőtött az úgy volt hogy az egyik azt mondta hogy az az enyém az meg a tied...
  • Bucser
    #85
    Akkor pontosítsunk. Azt lőném le aki kitalálta, hogy kér valamit egy szívességért cserébe. Akármit és nem teszi azt meg felebaráti szeretetből. :)

    Az emberi önzés volt mindig is az emberi világ mozgatórugója és nem apénz. Ha pénz nem lenne akkor szívességeket csereberélnének az emberek.Mert senki sem szerette soha ha a munkája jutalom nélkül maradt.
  • gyuri12
    #84
    a pénz szükséges volt, így jobb minden sztem. vagy szeretnél úgy fizetni,hogy "azé' a geforce 8800-ért adok neked 2 bárányt,meg egy marhát,oké?- nem,nekem 2 marha és 1 bárány kell!"
  • dienesoft
    #83
    A legnagyobb "gazember" az volt, aki levert négy cölöpöt és azt mondta arra a területre, hogy az az enyém! :) Utána jön az, aki kitalálta a pénzt.
  • Pepsi Twist
    #82
    Isten azért nem jön le hozzánk, mert fél attól amit teremtett!
  • gyuri12
    #81
    erről eszmbe jutott egy ismerősöm,aki órákat tud beszélni arról,hogy Hitler mekkora seggfej volt,meg raszista,miközben a gyerek zsidózik mindenkit össze-vissza...
  • Strami11
    #80
    amugy meg ha Hitlerre ilyeneket mondanak, akkor amikor kimennek az utcara es zsidozast hallanak, olyankor az nem zavarja az olyanokat akiket hitlernel ez zavarja? :P
  • moor09
    #79
    Többen írták hogy azt is ide lehetne "sorolni" aki parancsot adott Hirosima, Nagaszaki (atom)bombázására.Evvel az erővel akkor Teller Ede is idesorolható hisz ő a "hidrogénbomba atyja".
  • gyuri12
    #78
    egyetértek.
    és nehogy azzal jöjjetek,hogy Hitler nem szerette a zsidókat, mert Sztálin is utálta őket! azért nem járt orvoshoz pl,mert az orvosok között sok volt a zsidó!
  • Strami11
    #77
    meg mondjuk a sajatjait... xD lehet nem szerette a fajtajait, mint ahogy mi se oket :P (najo inkabb egyesszamban beszelek :)
  • bens
    #76
    téged pl? :P
  • zoolee
    #75
    Hitler? A francot, sztálin..
    Sztálin minimum 2x annyi embert gyilkolt le mint Hitler...
  • haxoror
    #74
    "darabra" ennyi embert nem öltek mások de "arányaiban" viszont igen, a Föld lakossága az ókor óta folyamatosan növekszik.

    A mongolok sem kispályáztak annak idején pl
  • The FlashBack
    #73
    "Hiszek egy istenben,
    hiszek egy hazában
    hiszek egy isteni örökigazságban
    hiszek magyarország feltamádásában"

    "Kiáltsátok a világnak,
    igazságnak a szép hazádnak!"

    Trianon? NEM, NEM, SOHA!
  • Kmarha
    #72
    hja, ahol a balatoni árak 10szerese lenne :) Ugyanannyit járnánk oda mint most Horvátországba :)
  • Kmarha
    #71
    Isten.. már ha létezik.

    Hát nézzétek meg miket alkotot!
  • LeWyTy
    #70
    Az a "hülye" aki kitalálta, hogy(annó) fél magyarországot vegyék el a magyaroktól!


    "Csonka magyarország nem ország
    nagy magyarország menyország"


    Hát de most gondoljatok bele-"még tengerpartunk is lehetne"
  • LaszloLedzenyi
    #69
    Fleto
  • Zóanagyvarázsló
    #68
    Már egy ideje (a másaik topik óta) személyeskednek egymással a másik korát feszegetve, szerintem kár a flémjükkel foglalkozni, engem inkább a véleményük és az érveik érdekelnek.
  • zvaragabor
    #67
    Már vártam, hogy valaki beírja. :D
  • Rockynhooo
    #66
  • cenobite
    #65
    Uwe Boll.
  • dotkom
    #64
    neked aztan van egy vilag keped.. 25-30 eves ember neked mar venember. hanyeves vagy 6? azok szotak igy bacsizni. egyebkent meg nem ertem mert pofatlankodsz a topik legertelmesebb lakojaval.