1129
  • examinee
    #9
    Hát xboxon ilyen gond nincs...:S
  • Winz
    #8
    Nekem megvan a PS3-as fifa08.(a PS2-es is)
    A gondom az vele,hogy nem lehet a játék gyorsaságán állítani,Be a pro módban persze gyorsnak tűnik mert ott van a játékos seggében a cam,seperc alatt a 16-oshoz ér ha nyomom a sprintet....de tele módban ótvar lassú a game!
    Nagymuterom lefutná C.Ronaldót,bosszantóan lassú.
    A játékos szerkesztésnél pedig nem lehet nevet változtatni,csak a képességeit de azt sem az egekig.
    A PS2-es fifa meg szinte koppra 07,csak az ellen world class módban nyomja,és ilyenkor odab*sznáma kontrollert
    Tény hogy szép a PS3-as verzió,de a játszhatóságán javíthattak volna...most mondjam azt hogy talán majd a 09 ott lesz a szeren?
    Én már nem hiszek az EA-ben,bekaphattyák.
  • Istencsászár
    #7
    Jah én ott leszek, nagyon is:D
  • examinee
    #6
    Holnap 20-21 óra körül egy online ligát szeretnék csinálni. Ezt este le is játszanánk illetve ha marad kedvünk és időnk akár csinálhatunk mégegyet. Xbox360-ról beszélek. akit érdekel írjon ide vagy privibe és megbezséljük a továbbiakat!
  • hunbasser
    #5
    nem AI,hanem MI van a FIFA 08-ban.
  • gneoka
    #4
    én játszom vele
    de sajnos az általam legjobbnak tartott módot a "be a pro"-t kivették a wii verzióból, viszont a family mód az nagyon jópofa nyugodtan lehet barátnőkel játszani :) vagy ott a csocsó aki nem rajong az igazi fociért
  • zola2000
    #3
    Játszik vele valaki wiin, milyen lett?
  • Istencsászár
    #2
    Helyes!

    Tegye fel a kezét aki rendelkezik origi 08-al és nem akarja szétverni a kontrollert mert a nyomorék másodpercenkénti több mint ezer választást tudó Cellre kihegyezett Al ellen nemtud semmit sem kezdeni:)
  • examinee
    #1
    Nos, az egyik legnagyobb forumba helye van a Fifa 08-as topicnak. Itt megbeszélhetjük gondjainkat, véleményeinket, segíthetünk egymásnak és természetesen lehetőség nyílik arra hogy konzolunkon magyar ellenfelekkel játszhassunk. Nem utolsó sorban célom az volt még, hogy online ligákat csináljunk, pörögjenek, csakis aktív résztvevőkkel!!!