244
Avagy szerintettek ki volt a legnagyobb magyar?
  • Rockynhooo
    #44
    Hát volt egy pár nagy, de volt rengeteg balfasz is... :|
    IV. Béla meg simán visszaverhette volna a tatárokat ha nem ilyen szar taktikát választ :| de az tény hogy utána ujjá is építette az országot!
  • Aspyrin
    #43
    Remek, akkor szükségem lesz egy személyre(rád gondoltam), aki üríti a bilimet
  • scorpeeon
    #42
  • Rundstedt17
    #41
    Jól van az agyad eléri az óvodás szintjét:D
  • Pluskast
    #39
    Nem vagyok az a sértődős típus. Azt meghagyom másnak.
  • Aspyrin
    #38
    Még szerencse.
    Akkor legyen mondjuk Széchenyi István.
  • Aspyrin
    #37
    Reméltem is, hogy nem szívod nagyon mellre
  • Pluskast
    #36
    Tudod nem mindenki 15 éves az sg-n. Lehet hihetetlen de vannak itt olyan 30 év körüli vén faszok(mint én) akik szeretik a történelmet...
  • Rundstedt17
    #35
    Nem,te vagy rossz helyen:D.A te agyi szintednek ez magas.
  • Aspyrin
    #34
    Nem vagyok bunkó, de egyértelműen az jött le az első sorokból, hogy véget ért a törióra. Sajnálom, ha valaki magára vette.
  • Aspyrin
    #33
    Nagy kő esett le a szívemről, most, hogy felvilágosítottál. Ezek szerint rossz helyre nyitottad a topikot!
  • Pluskast
    #32
    Hogyne. Sőt én még csak most kezdtem el az ötödik osztályt. Tudod azért mert te nem szereted a történelmet nem kell bunkónak lenni....
  • Aspyrin
    #31
    Csak nem te is most értél haza?
  • Rundstedt17
    #30
    Eltévedtél ez itt nem a gumiszoba
  • chokeerigo
    #29
    vicces ezt egy 13 évestől hallani, na :-|
  • moralosan
    #28
    és majd egy népszavazás hatására csak úgy visszaadják majd a területeket...
    na pejsze
  • Pluskast
    #27
    Ha nem tetszik menj máshova flémhuszár...
  • zoolee
    #26
    Az osztálytársam akit minden nap pofán lehet vágni a hülye dumájáért.És ezzel nekem nagyon nagy örömöt okoz.:)
  • Neoncsoves
    #25
    muterom mondta, hogy az akkori elnök (épp ez az hogy nem tudom ki volt az, azt kérdezem) kapott arra lehetőséget hogy inditson népszavazást az elvett területeken... de ő azt mondta hogy nem kell nekünk a sok terület...
  • Aspyrin
    #24
    Mi van gyerekek, véget ért a töri óra?
  • Darukezelő
    #23
    Annyi sok poénos ember van itt, kár hogy nem tudok rajtuk nevetni! :| Majd szóljatok ha a poénos részhez értünk, mert akkor nevetek!
  • tobias88
    #22
    Gyurcsány
  • DJ BP
    #21
    ?
  • Unreal1942
    #20
    Koplárovics Béla! :D

    ZTE vs MU
  • SötétBarom
    #19
    Krisztus. :|
  • DJ BP
    #18
    micsoda? IV. Béla épített újjá minket tatárjárás UTÁN, előtte II. András volt, ő tett tönkre sok mindent, 6 évvel tatárjárás előtt lett király IV. Béla, az ország gallyra ment, mit tenni nem tudott már
  • Neoncsoves
    #17
    mi az hogy miatta? mindenféleképpen jöttek volna a tatárok, arról meg nem tehet, hogy visszavette a földeket a kiskirályoktól, azok meg azt mondták hogy nem segitenek neki... simán visszavertük volna a tatárokat... ha a kiskirályok nem lettek volna ilyen önfejűek, de ha azt nézed, ma is ugyanilyen a magyar mentalitás. megy a vita egymással, nem ért senki semmivel senkivel eggyet, csak ellenkezik, versenyez, stb... mindegy erre nem térek ki
  • Pluskast
    #16
    Igen úfgy is hívták, hogy a második honalapító. De III.Béla is nagy királyunk volt. Kivételesen sokáig uralkodott a magyar királyokhoz viszonyítva és nagyon erős és stabil országot hagyott maga után.
  • gyuri12
    #15
    de miatta volt a tatárjárás,azt ne feledjük
    (ő nem védett meg minket)
  • Beast Machine
    #14
    volt valahol régen egy riport egy magyar emberkével, aki frankón 230 centis volt - na Ő volt a legnagyobb magyar szerintem
  • Neoncsoves
    #13
    IV.Béla is nagy ember volt :) ha emlékszel, ő volt az aki a tatárjárás után felépitette az Új MAgyarországot.
  • Neoncsoves
    #12
    arra gondolok hogy ki volt az a balf... aki azt mondta hogy nem kér népszavazást arról hogy visszakapjuk a területeket...
  • Pluskast
    #11
    Mondjuk Géza fejedelem a legnagyobbak közé tartozik. Nélküle ma nem létezne ez az ország.
  • Pluskast
    #10
    Nem tudnék sorrendet felállítani mert sok nagy ember volt ebben az országban aki segítette Magyarország fejlődését.
  • cicai
    #9
    jaja:D
  • Rundstedt17
    #8
    nem értelek:/
  • Darukezelő
    #7
    Árpád
  • Freedom88
    #6
    I.GREGORY HOUSE
  • Neoncsoves
    #5
    szerintem értelmes topic, amint látom te nem vagy értelmes :) báj jó nyaralást a banamákon
  • liverpool123
    #4
    am.sztem én vagyok a legnagyobb király:D